Öne Çıkanlar haberleri Adli Tıp Kurumu 26 kasım hava durumu haberi fikret çoramık

Çağatay ve Serenay aşkında şok iddia !

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya çiftinin aşk yaşamaları gündeme bomba gibi oturmuştu. Bir süre sonra ayrılan çitin tekrar aşk yaşamak istedikleri iddiaları gündeme gelmeye başladı.

Çağatay ve Serenay aşkında şok iddia !
Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya barıştı iddiaları magazin gündemine geldi.
Medcezir dizisinin iki başarılı oyuncusu Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın yeniden aşk yaşadıkları iddiası gündeme geldi. Dizi haricinde gerçekten sevgili olan ikili, 9 aylık bir beraberlik yaşamıştı. Dizi sezon finali yaptığı sıralarda ayrılan Sarıkaya ile Ulusoy çifti magazin gündemine bomba gibi oturmuştu.
Çağatay Ulusoy'un bu ayrılık sonrası dizinin yeni sezon bölümlerinde Serenay Sarıkaya ile öpüşmek istemediğini söylerek senaristten "Öpüşme sahnesi olmasın" istediğinde bulunmuştu. Her hareketleri ile gençleri peşlerinden koşturan Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya ikilisinin aşklarını devam ettirmek istedikleri ve bunun için gizliden gizliye buluştukları iddiası gündeme oturdu.

 İkilinin geçtiğimizgünlerde öpüşme yasağını dilerek Med-Cezir’e öpüşmesahnesine evet demeleriikili arasındaki buzlar eriyor mu sorularını aklagetirmişti. Serenay’da buyöndeki soruları cevaplamaya uzak duruyor gibi...
Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy’ya ilgili sorulara muhatapolunca “Çokmersi. Cevaplamayacağım” dedi
Anahtar Kelimeler:
Damat Adayı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283