Öne Çıkanlar android 6 wolfsburg haberleri katkı maddesi iran

Burcu 'Kara'nlık günlerden sonra bembeyaz...

Burcu Kara ikinci kez evleniyor. Daha önce Yavuz Bingöl ile evliliğin eşiğinden dönen Burcu Kara daha sonra Buğra Gülsoy ile nikah masasına oturmuştu ama güzel oyuncu bu evlilikte de mutululuğu bulamadı. Şimdilerde yazın nişanlandığı Fırat Parlak ile evleniyor.

Burcu 'Kara'nlık günlerden sonra bembeyaz...
 Burcu Kara evlilik yolunda. Yaz aylarından nişanlandığı Fırat Parlak ile nişanlanan Burcu Kara gelinliğini teslim aldı. Daha önce Buğra Gülsoy ile kısa süreli bir evlilik yaşayan Burcu Kara ikinci kez gelinlik giymeye hazırlanıyor.

Burcu Kara ikinci kez evleniyor. Fırat Parlak ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Burcu Kara  Tuvana Büyükçınar’ın Nişantaşı’ndaki atölyesinden çıkarken görüntülendi. Güzel oyuncunun elindkei gelinlik dikkat çekti. 

 Burcu Kara önceki gün modacı Tuvana Büyükçınar’ın Nişantaşı’ndaki atölyesindeydi. Geçtiğimiz haftalarda gelinlik seçimini yapan ve birkaç provanın ardından da seçtiği gelinliği teslim alan oyuncu, atölye çıkışı objektife takıldı. 
Devasa paketiyle görüntülenince tedirgin olan Kara, muhabirlerin “Gelinlik mi?” sorusu karşısında utangaç bir tavırla gülümsemekle yetindi. Kara, düğünle ilgili sorulara da yanıt vermeden aracına binip oradan uzaklaştı. BÖYLE NİŞANLANMIŞTI

 Geçtiğimiz günlerde bir mekanda yemek yedikten sonra basının karşısına ele ele çıkan ikili artık ilişkilerini gizlememe kararı almıştı. 
Mekan çıkışı soruları yanıtsız bırakan Burcu Kara, parmağındaki 150 bin TL’lik tektaş yüzükle dikkat çekmişti. 


Yakın arkadaşlarından öğrenilen bilgiye göre evlilik kararı alan çift, 29 Ağustos cumartesi günü aile arasında nişanlandı. Nişandan fotoğrafları çiftin dostları sosyal medyadan paylaştı.Pek çok ünlü markanın reklamlarını çeken Fırat Parlak, aynı zamanda yıllardır Tolga Çevik’in “Arkadaşım Hoşgeldin” ve “Komedi Dükkanı” programlarında yönetmenlik yapıyor.BURCU KARA KİMDİR?

Burcu Kara (d 1 Mart 1980, Bursa) Türk dizi ve sinema oyuncusu.

Ailesinin ilk çocuğu olmasıyla birlikte anne ve babasının öğretmenlik yapmasından dolayı ilkokula 4,5 yaşında başladı ve 9 yaşında ilkokulu bitirdi. 16 yaşında üniversite sıralarıyla tanışmış, 20 yaşında üniversiteyi bitirmişti. 2000 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü´nden mezun oldu. Eskişehir´de okurken aynı zamanda yerel kanallarda da sunuculuk yaptı. Sonra Bursa´ya dönerek, kendi mesleği olan yatırım uzmanlığını yapmaya başladı, fakat umduğu heyecanı bu meslekte bulamadı ve diksiyon ve spikerlik kursları için İstanbul´a gidip gelmeye başladı.

Olay TV´de program sunmasının ardından Kanal D´de çalışma fırsatını yakaladı, bir süre muhabir olarak çalıştıktan sonra 2002 yılında "Haber Spikeri" olarak haberleri sunmaya başladı. Bursa´da ki kariyerini ve ailesini bırakarak İstanbul´a yerleşti. Radyo D ve Radyo Foreks´te de haber spikerliği yaptı.

Şahika Tekand´da oyunculuk dersleri almaya başladı ve kısa bir süre sonra Haziran Gecesi'nde "Duygu" karakterini canlandırma fırsatını yakaladı. O Şimdi Mahkum filminde spiker kız ve Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu filminde Prenses Maya karakteriyle karşımıza çıktı. 2005 yılında Cine 5 kanalında "Cinesinema" programının, 2007 yılında Show Max kanalında "Burcuyla" programının sunuculuğunu üstlendi.2007 yılında, "Sadri Alışık Tiyatrosu"nda sahnelenen bir "Atıf Yılmaz" eseri olan "Güllü"nün tiyatro versiyonunda Kerem Alışık ile başrolleri paylaştı. Ardından Elveda Derken dizisinde "Zeynep" rolünü canlandırdı. İpsiz Recep adlı yapımda da rol aldı.

2011 yılında kendisiyle aynı mesleği paylaşan oyuncu Buğra Gülsoy ile evlenmiştir. 02 Ağustos 2012 tarihinde Buğra Gülsoy'la olan evliliklerini sonlandırmışlardır.

Diziler[değiştir | kaynağı değiştir]
Haziran Gecesi (Duygu) (2004)-Dizi
Elveda Derken (Zeynep) (2007)-Dizi
İpsiz Recep(Ayşe) (2008)-Dizi
Maskeli Balo(Zeynep) (2010)-Dizi
Kirli Beyaz(Zeynep) (2010)-Dizi
Yıllar Sonra(Seda) (2011)-Dizi
Tozlu Yollar(Feraye)(2013)-Dizi
Tatar Ramazan(Ebru)(2013)-Dizi
Milat(Gökçe)(2015)-Dizi
Sinema filmleri[değiştir | kaynağı değiştir]
O Şimdi Mahkum (Spiker) (2005)-Sinema
Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu (Prenses Maya) (2006)-Sinema
Romantik Komedi(Zeynep) (2010)-Sinema
Romantik Komedi 2-Bekarlığa Veda(Zeynep) (2013)-Sinema
Tiyatro[değiştir | kaynağı değiştir]
Güllü(Güllü) (2007)-Tiyatro
Tatlı Çarşamba(Ellen) (2012)-Tiyatro
Reklam filmleri[değiştir | kaynağı değiştir]
Pantene(Reklam)-2007
Seramiksan(Reklam)-2011
Doğuş Çay(Reklam)-2012
Pantene(Reklam)-2013
Programlar[değiştir | kaynağı değiştir]
Cinesinema(Program)-2005
Burcu'yla(Program)-2007
Bayram Zamanı(Program)-2007
Benim Yolum(Program)-2008
NTV Yılbaşı(Program)-2009
Bi Dünya Tasarım(Program)-2010,2011,2012,2013

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283