Öne Çıkanlar alevilik haber eylül ayı zonguldak sneijder

Bu boşanma çok konuşulur!

Enci Velidedeoğlu, eşinin kendisini aldattığını iddia ederek dava açtı

Bu boşanma çok konuşulur!
 Reklamcı Alinur Velidedeoğlu’na eşi Enci Velidedeoğlu boşanma davası açtı. 4 milyon lira tazminat isteyen Enci Velidedeoğlu, eşinin kendisini aldattığını iddia etti.
Hürriyet'in haberine göre; Reklamcı Alinur Velidedeoğlu’na kendisinden 26 yaş küçük olan sekiz yıllık eşi Enci Velidedeoğlu boşanma davası açtı. Eşinden 4 milyon lira tazminat isteyen Enci Velidedeoğlu, kocasının arkadaşlık sitesi Facebook’ta kendisini 10 yaş küçük göstererek 21 yaşındaki kızlarla görüştüğünü ve kızların gözüne girebilmek için 60 yaşında dövme yaptırdığını iddia etti.
Enci Velidedeoğlu’nun avukatı aracığıyla İstanbul Aile Mahkemesi’ne sunduğu dava dilekçesinde şu iddialara yer verildi: “Çift 2006 yılında tanıştı. O dönem 25 yaşında olan Enci Velidedeoğlu ailesinin onayı olmamasına rağmen 51 yaşındaki Alinur Velidedeoğlu ile 1 Temmuz 2007’de evlendi. Enci Velidededeoğlu, ABD’ye giden kocasının sevgilileriyle gününü gün ettiğini öğrendi. Bir gün kocasının telefonuna baktığında eski kız arkadaşları ile görüştüğünü, gece onların evlerinde çekilmiş fotoğrafları ve yazışmaları gördü. Alinur Velidedeoğlu, sekreteriyle ABD’de aylık kirası 25 bin dolar olan bir malikâne tuttu. Enci Velidedeoğlu, iki ay önce evde kasayı açtığında 10 kutu cinsel gücü arttıran ilaçlar ile 3 silah gördü.

KONUTTAN UZAKLAŞTIRMA
Müvekkilime, ailesine karşı tehdit ve hakaret etmesi, başkalarının yanında küçük düşürmesi ve müvekkilimi aldatmasından dolayı tarafların şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmalarını istiyoruz.
Ayrıca müvekkilim lehine 4 milyon lira tazminat ile aylık 10 bin dolar tedbir nafakasına hükmedilmesini talep ediyoruz. Yine Kadıköy ve Şişli’deki 3 taşınmaz ile iki şirket, 5 araç ve 3 banka hesabı üzerine tedbir konulmasını ve müşterek konuttan uzaklaştırılmasını istiyoruz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283