Öne Çıkanlar yozgat istihbarat haber haberi 29 ekim

Boşandığı eşi için öyle bir not paylaştı ki....

Çiçek Taksi dizisinde uzun süre ekranlarda boy gösteren Pelin Sönmez iki yıl önce evlendiği iş adamı Cengiz Çolak'tan geçtiğimiz günlerde ayrıldı. Ayrılıkları da evlenmeleri kadar olaylı olan çiftten Cengiz Çolak boşandığı eşi için oldukça duygusal bir paylaşımda bulundu.

Boşandığı eşi için öyle bir not paylaştı ki....
  Güzelliği ve oyunculuğu ile ekranlarda boy gösteren Pelin Sönmez olaylı bir şekilde evlendiği eşinden sessiz sakin ayrıldı. Peli Sönmez ve Cengiz Çolak iki yıl evli kaldıktan sonra boşandı. İş adamı boşandığı eşi için oldukça duygusal bir paylşaımda bulundu.

İş adamı Cengiz Çolak'tan iki yıl evli kalıp boşandığı oyuncu eşi Pelin Sönmez'e duygusal veda.

Oyuncu Pelin Sönmez, iş adamı Cengiz Çolak ile 2014 yılında nikah masasına oturmuş, çift iki yıllık evliliklerini geçtiğimiz aylarda sonlandırmıştı. 
Cengiz Çolak ayrılığın ardından Instagram sayfasında duygusal bir yazı kaleme aldı.

"İki senedir evli olduğum ve bir süre önce yollarımız eski eşim Pelin Sönmez ile bugün kendisi tarafımdan ilişkimiz içerisinde her erkeğin eşine yapması yakışan bazı dünya malı olan birtakım eşyaların kendi istek ve arzusu ile tarafıma gönderilmiş olduğunu gördüm. Bu vesile ile ilişkimiz içinde yapılan bazı spekülasyonları dedikoduların sahiplerine iade ederek kendisiyle bundan sonraki yaşantımda her zaman her kötü gününde bütün kudretimle yanında olacağımı belirtmek istiyorum. Ve bütün hatalarım yanlış sözlerim için kendisinden ve ailesinden özür diliyorum. Allah yolunu ve bahtını açık etsin."


PELİN SÖNMEZ KİMDİR?

Pelin Sönmez, (d. 27 Nisan 1988, İstanbul), Türk şarkıcı ve oyuncu. Aynı zamanda, Kocaeli Üniversitesi Derbent Meslek Yüksek Okulu Turizm ve Seyahat İşletmeciliği Bölümü mezunudur.

Jimnastik eğitimi alan Pelin Sönmez, çeşitli dans gruplarıyla birlikte çalışmıştır. Babasının gitar çalıp şarkı söylemesi, Pelin'in müziğe yönelmesinde etken olmuştur. Böylece, henüz 14 yaşındayken MMC adlı müzik kanalında VJ'lik yapmaya başlayarak pop müzik dünyasına adım atan Pelin, daha sonra Mansur Ark'ın 2004 yılında çıkardığı "Gazla Gitsin" klibinde dans eden kızlardan biri olmuştur.

Pelin Sönmez, ilk albümü olan Tek Yön'ü 2007 yılında piyasaya sürmüştür.

Temmuz 2008'de yayımlanmaya başlayan Akasya Durağı dizisindeki Dilek rolüyle oyunculuğa başlayan Pelin, dizinin sonlandığı 2012'ye kadar oyunculuk kariyerini bu dizide sürdürdü

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283