Öne Çıkanlar haber manisa haberleri haberler haberi

Boşanana kadar göbeği çatlamıştı boşandıktan sonra...

Ece Erken ve Serkan Uçar boşandılar ama bu kez skandal bir ayrılık olmadı. İkili gayet medeni bir halde adliyeye gittiler güle oynaya boşandılar. Boşandıktan sonra da son kez fotoğraf çektirdiler. Ece Erken ve Serkan Uçar uzun süredir magazin gündemini yer yer meşgul ediyorlar.

Boşanana kadar göbeği çatlamıştı boşandıktan sonra...
 Ece Erken ve Serkan Uçar dün tek celsede boşandılar. İkili sık sık son zamanlarda magazin gündeminde yerini aldı. Aralarındaki gerilim git gide tırmanırken sonunda boşanmayı başardılar. Ece Erken ve Serkan Uçar boşandıktan sonra boşanma hatırası olarak fotoğraf çektirdi.

 Ece Erken ve Serkan Uçar dün boşandı. İkisi aynı anda geldi adliyeye ve gayet medeni bir şekilde boşandılar. Boşanma sonrasında da birlikte fotoğraf çekinmeyi unutmadılar. Karşılıklı suçlamalarla birbirlerine dava açan Ece Erken ile Serkan Uçar, dün anlaşmalı olarak boşandı. Çift, boşandıktan sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ece Erken ve kendinden yaşça küçük olan Serkan Uçar'dan dün boşandı. Serkan Uçar ve Ece Erken boşanma sonrasında hatıra fotoğrafı çekindi. Ece Erken bugün İstanbul Adliyesi'nde sessiz sedasız boşandı. Evlendikleri ile boşanmaları da olaylı bitti ünlü çiftin. Ece Erken son zamanlarda gittiği her mekanda Serkan Uçar ile karşı karşıya geliyor ve magazin gündeminde yerini alıyordu. Serkan Uçar Ece Erken'in gece gezmelerine karşı çıkıp tepki gösteriyordu.

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine göre; sunucu Ece Erken (37) ile kendisine şiddet uyguladığı ve ölümle tehdit ettiği iddiasıyla mahkemelik olduğu eşi Serkan Uçar’ın (26) evliliği resmen sona erdi. Dün İstanbul Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya her iki taraf da katıldı. Uçar’ın avukatı, tarafların 22 Temmuz’da bir protokol düzenlediklerini ve anlaşarak boşanmaya karar verdiklerini belirtti.Söz alan Serkan Uçar, “Aramızda ihtilaf yoktur. Eşimle barışarak evliliği devam ettirme teklifini de kabul etmiyorum” dedi. Nafaka talep etmeyen Ece Erken de şunları söyledi: “Çocuğumun eğitim masrafları baba tarafından karşılanacak. Herkesin üzerine kayıtlı olan araç ve gayrimenkul noktasında karşılıklı olarak alacak-verecek ilişkisi kalmadığından, mal rejiminin tasfiyesi konusunda karşılıklı olarak birbirimizi ibra ettik. Bu yönden de aramızda alacak verecek ilişkisi kalmamıştır.”


1500 DOLAR NAFAKA ÖDEYECEK
Çiftin boşanmasına hükmeden mahkeme, oğulları Eymen’in velayetini anne Ece Erken’e verdi. Karara göre Serkan Uçar, oğlu için aylık 1500 dolar iştirak nafakası ödeyecek. Eymen’in sağlık sigortası ile tüm kreş ve eğitim masrafları da baba tarafından karşılanacak. Çift arasında imzalanan protokole göre ayrıca Uçar, çocuğunu her ayın birinci ve üçüncü haftalarının cumartesi-pazar günleri görebilecek. Eymen 3 yaşına geldiğinde, babasında yatılı kalabilecek. Eymen ilkokula başladıktan sonra her yıl sömestr tatili ile, dini bayramların ikinci ve üçüncü günleri babasına verilecek.

Ece Erken bugün Çağlayan 'daki İstanbul Adliyesi'ne gidip kesin olarak boşandı. Geçen yaz evlenen ünlü sunucu olaylı bir şekilde boşandı. Serkan Uçar ile ayrılmaları olay olmuştu. Uzun süre magazin gündeminde yer almışlardı ve almaya da devam edecekler. Ece Erken ve Serkan Uçar bugün kesin olarak boşandı.

 Ece Erken ve Serkan Uçar boşanması günlerdir magazin gündeminde yerini meşgul etti. Skandallar ile başlayan o evlilik yine skandallarla bitiyor. Ece Erken boşanma sürecinde sık sık Serkan Uçar ile karşılaşıyorlar. Boşanmayacaklar mı soruları akıllara gelirken Ece Erken cephesinden yeni bir açıklama geldi.

Ece Erken ile kocası Serkan Uçar, boşanmak için Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi'ne geldi. Beraberinde avukatları da olan çift, aile mahkemesinin kapısının önünde birlikte duruşma saatini bekledi. Geçtiğimiz yıl evlenen ikili evliliklerini sonlandırdı.

SIK SIK KAVGA EDİYORLARDI
Ece Erken ile Serkan Uçar geçen yıl evlenmişlerdi. Ünlü çift hayatlarını birleştirdikten sonra sık sık 'kavga' haberleriyle gündeme gelmişti. İkilinin evliliğinin bitirme sebebi olarak Ece Erken'in Serkan Uçar söylediği 'ergen' kelimesi olduğu söylenmişti. İkilinin Eymen adında bir çocukları bulunuyor.
Ece ERken ve Alişan geçtiğimiz günlerde bir mekanda kahvaltı yaptı.Ece Erken çıkışta boşanmadan önce geceleri çıkmayacağını söyledi. Bunun nedeni geçtiğimiz günlerde boşanmak üzere olduğu eşi Serkan Uçar'ın çıkışı mıydı merak konusu oldu?

Ece Erken, önceki gün oğlu Eymen’le Rumeli Hisarı Lokma’daydı. Alişan ve yeğeniyle kahvaltı yapan sunucu, çıkışta boşanmak üzere mahkemelik olduğu Serkan Uçar’la yaşadığı tartışmaya dair sorularla karşılaştı.Gittiği gece kulübünü basan Uçar’ın kendisine “Sen nasıl bir annesin?” diye bağırdığı iddia edilen Erken, öfkeliydi.

Yemin ettim

Anneliğine laf edilmesine sinirlenen Ece Erken, “Benim anneliğime kimse laf edemez” dedikten sonra aldığı kararı açıkladı: “Boşanma davası devam ediyor, maalesef süreç uzadı. Ben de bu olaylar üzerine bir karar aldım, hatta yemin ettim. Dava bitene kadar bir daha gece dışarı çıkmayacağım.”Ece Erken ve Serkan Uçar gizli gizli buluşuyor mu? Ece Erken ve Serkan Uçar boşanmak için dava açmışlar günlerdir magazin gündeminde yerini aldı. Hatta evlilik boyunca Ece Erken'in şiddet gördüğü bile gündeme geldi. Son zamanlarda iki ünlü isim objektiflere yansır hale geldi. Son olarak Ece Erken'in eğlenceye gittiğini ve o sırada Serkan Uçar'ın da aynı mekanda olması akıllarda soru işareti bıraktı. Serkan Uçar boşandığı eşi Ece Erken'i gittiği her mekanda ardından adım adım takip ediyor. Serkan Uçar daha öncede eşini başka bir yerde takip etmişti. Serkan Uçar 'ın Ece Erken 'i hala takip etmesi ve hiç rahat vermemesi akıllara unutamadığımı yoksa bir takıntı haline mi geldiği sorusunu getiriyor. Serkan Uçar kimdir?

 Serkan Uçar kimdir? Serkan Uçar Ece ERken ile tanındı sık ık magazin gündeminde yer edindi. Boşandığı halde Ece Erken'i bir an olsun yalnız bırakmıyor. Serkan Uçar Ece Erken'i dövdü mü? Ece Erken, önceki akşam minik bebeği Eymen’i evde annesiyle bırakıp Nişantaşı’ndaki bir kafede kız arkadaşıyla buluştu. İkili, geceye Sess Bar’da devam etmek istedi. Ancak eğlence, planladıklarından çok daha kısa sürdü. Çünkü yaklaşık 10 dakika sonra aynı mekâna Ece Erken’in kısa süre önce yollarını ayırdığı eşi Serkan Uçar da geldi.

Neden hemen çıktı?
20 dakika kaldığı mekândan arkadaşıyla çıkan Erken, “Serkan Bey’i görünce mi çıktınız?” sorusuna “Hayır, görmedim. Zaten fazla kalmayacaktım” yanıtını verdi. O sırada Uçar da bardan çıkıp aracına yöneldi. Bu duruma sinirlenen Erken’in mekânın özel güvenliğine “Ne yapmaya çalışıyor, neden hemen çıktı? Hani söz vermişti, ben gittikten sonra çıkacaktı? Neden beklemedi?” diye sorduğu duyuldu. 
ECE'NİN KORKU DOLU ANLARI
 Güzel sunucu bu sene zor bir yaz geçirdi. Eşinden boşanma kararı aldıktan sonra sık sık magazin gündeminde yerini alan ve Ece Erken kavgalı ayrıldığı eşiyle dost kalmaya çalıştı çünkü minik bir oğulları var ve bu durumdan etkilenmesi muhtemelen. Ece Erken tüm bunlardan sonra normal hayatına döndü. Annesiyle çıktıkları bir AVM'de başına öyle bir şey geldi ki...

 Ece Erken annesiyle bir alış veriş merkezine gitti ama yalnız değildi. Arkasında kendisini adım adım takip eden bir kişi vardı. Ece Erken beyefendiyi fark ettiğinde ortalık karıştı. Hayranı Ece Erken'in kolundan tutunca güzel sunucu birden çığlık attı.

 Son zamanlarda adı sık sık magazin gündeminde yerini alan Ece Erken annesiyle alış verişe gitti. Bu sırada kendiini an be an takip eden bir kişi vardı. O beyefendi çıkışta Ece Erken'ın konunu tutunca olan oldu.

Güzelliği ile göz kamaştıran Ece Erken geçtiğimiz aylarda boşanmıştı.Skandallardan sonra yeniden eşiyle barışıp dostça ayrılan Ece Erken'in başına şok bir olay yaşandı.  Bir süre mağazaları gezen anne ile kızı, kitapçıya girerken arkalarından gelen bir adamı fark etti. 
 
Çocuk bakımı üzerine kitaplar bakan Ece Erken, aynı adamın yine hemen arkasında olduğunu gördü. Güzel sunucu, attığı her adımda gizemli adamın arkasında olduğunu görünce annesiyle hemen mağazadan çıktı.


 GİTMESİNİ BEKLEDİ 
Hemen AVM'den çıkıp valelerden aracını getirmesini isteyen Erken, kendisini adım adım takip eden kişinin yanına gelmesiyle panik yaşadı.


 Bir an ne yapacağını şaşıran ünlü sunucu, yaşlı adamın kolunu tutmasıyla çığlık attı. Daha sonra yaşlı adamın Ece Erken'in hayranı olduğu öğrenildi.


Yaşadığı şoku üstünden atamayan ünlü sunucu annesini de alıp hemen yolun karşısına geçerek hayranının oradan gitmesini bekledi.

FOBİSİ GEÇMEDİ 
Ece Erken'in önceki gün kendisini adım adım takip eden hayranı yüzünden yaşadığı panik de objektiflere kare kare böyle takıldı.

 
Ünlü sunucu, geçtiğimiz yıllarda bir hayranından ölüm tehditleri aldığı için korku dolu günler yaşamış, bu kişinin kimliği de bulunamamıştı. Ece Erken'in önceki gün sergilediği tavırlar da "Hayran fobisini üzerinden atamadı" dedirtti.


ECE ERKEN KİMDİR?

Ece Erken (d. 11 Mayıs 1978, Çorlu), Türk televizyon sunucusudur.

Baba tarafı Samsun'ludur. Babası subay olduğundan dolayı Ağrı, Ankara, Kıbrıs gibi çeşitli yerlerde yaşadı. Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi'ni bitirdi. Lise mezunudur.

Sunuculuk kariyerine 12 yaşında, Kıbrıs'ta Bayrak Radyo Televizyon'da başladı. Sonra sırasıyla; Ankara'da Radyo Vizyon'da ve Radyo Genç'te çalıştı. Ardından İstanbul'a geldi ve Kral TV'de işe başladı. Kral TV'den sonra ise, Metropol FM, Alem FM, Show Radyo ve son olarak Radyo Viva'da çalıştı. Televizyonculukta işe ilk Star kanalında başladı. Daha sonra, Kanal 6, Number One TV, Genç TV'de çalıştı. Ayrıca 4 yıl Show TV'de program yaptı. 2000 yılında TGRT kanalında Nilgün dizisinde başrolde oynamıştır. 2002 yılında Aşk ve Gurur dizisinde rol aldı. 1 Eylül 2008'de Tuncer Öztarhan'la evlendi. Fakat 2009'da boşandılar. İlk dizisi Nilgün dizisiydi ve Nilgün rolündeydi. Bir ara ise Lise Defteri adlı dizide Nil rolünde oynadı.

atv'de Mavi Şeker adlı programın sunuculuğunu yapmıştır. Fakat 2009 yılı sonunda reyting nedeniyle ekranlara veda etti. Annesi ile birlikte İstanbul, Maslak'da yaşamaktadır. atv'de Enbe Orkestrası ile birlikte Enbeyaz Geceler adlı programın sunuculuğunu yapmıştır. FOX TV'de "Aç Aç Kazan" adlı programı sunmuştur. 2011 yılında ise Kanaltürk 'te Davut Güloğlu ile Hayata Gülerken adlı eğlence programını sunmuştur. Şu sıralar Beyaz TV'de yayınlanan Tatlım Benim adlı programı sunmaktadır.

SERKAN UÇAR KİMDİR?

 Serkan Uçar kimdir? Son günlerde ard arda demeçlerde bulunan Serkan Uçar ve Ece Erken arasında sular durulmuyor. Ece Erken boşanmak istediğini eşinin şiddete eğilimli olduğunu hatta hamileyken bile karnına tekme attığını iddia etti. Serkan Uçar ise konuşmamakta kararlı olsa da baba Nurettin Uçar açıklama yapmıştı. Peki kimdir Serkan Uçar ne iş yapar? Tüm bu yaşananlardan sonra ikili barışmıştı. Öyle ki Serkan Uçar sosyal medyada eşini çok sevdiğini ve geri dönemk istediğini bile söyledi.

 Serkan Uçar kimdir? Ece Erken ile evlenerek ailesini karşısına almıştı Serkan Uçar aşkına çok güveniyordu ama bu aşk çok uzun sürmedi ve bitti. Ece Erken ile olaylı bir şekilde ayrılan Serkan Uçar kimin oğlu, kaç yaşında ne iş yapar? Biz O'nu Ece ERken ile tanıdık ama o genç bir iş adamı.

  Ece Erken şiddet gördüğü iddiasıyla Uçar'ı terk etmişti. Çift birbirlerine ağır sözler sarf etmiş ancak bir süre sonra barıştıklarını ve anlaşmalı olarak boşanacaklarını açıklamıştı. Geçtiğimiz günlerde oğulları Eymen'le tatil yapan Erken ile Uçar mutluluk pozu vermişti. Instagram hesabından bir paylaşım yapan Uçar kafa karıştırdı. Serkan Uçar "Eğer iki insanın birlikte olması gerekiyorsa, eninde sonunda birbirlerine dönmenin yolunu bulurlar" notu yazdı. Uçar daha sonra bir takipçisine tepki göstererek "Sana ne kardeşim, ben karımı seviyorum. Barışmak istiyorum" dedi.

 Serkan Uçar 'ı Ece Erken'in önce sevgilisi sonra eşi olarak tanıdık. Serkan Uçar ünlü iş adamı Nurettin Uçar'ın oğlu. Ece Erken ile gizlice evlendikten sonra ailesinden büyük tepkiler almıştı. Bu evlilik bitti ama Ece Erken ile Serkan Uçar'ın tartışmaları hala bitmedi. Serkan Uçar ne iş yapar, kaç yaşında?

 Serkan Uçar kimdir? Ece ERken'in kocası olarak hayatımıza giren Serkan Uçar şok iddiaların hedefi oldu. Serkan Uçar iddiaya göre Ece Erken 'e tehdit mesajları attı ve eşini ölümle tehdit etti. Serkan Uçar cephesinden bu haber yalanlanırken Serkan Uçar'ın hayatı ve ailesi merak edildi.
  Ece Erken neden boşanıyor? Bugün magazin gündemine bomba gibi düştü Ece Erken'in boşanma haberleri Ünlü sanatçı çocuğunun babasından boşanacağı haberleri gündem oluşturdu. Ece Erken'in eşi Serkan Uçar'ın ilgisizliğinden şikayetçi olduğu bu yüzden boşanacakları iddia edildi.

Ece Erken ve Serkan Uçar neden boşanıyor? Ece Erken ve Serkan Uçar'ın boşanmaları gündemi yakından ilgilendirirken Ece Erken 'in boşanma dilekçesi ortaya çıktı. Ece Erken iddiaya göre tehdit mesajları aldı eşinden. Serkan Uçar kimdir, ne iş yapar? Ece Erken eşi tarafından şiddet gördü mü?
 
Sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan Ece Erken ile Serkan Uçar boşanmak üzere mahkemeye başvurdu.  Ece Erken'in boşanma dilekçesi ortaya çıktı. Ünlü sunucu, eşinin kendisini ölümle tehdit ettiğini öne sürdü. 20 Haziran 2014’te evlenen ve iki ay önce ilk bebekleri Eymen’i kucaklarına alan Ece Erken ile Serkan Uçar’ın evliliği üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Uçar’a boşanma davası açmaya hazırlanan Ece Erken, geçtiğimiz günlerde İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak koruma talep etti. Erken’in mahkemeye sunduğu dilekçede Uçar’la evliliğine dair çarpıcı iddialar yer aldı. 
ÇOCUĞUMU KAYBEDEBİLİRDİM

İddiaya göre; Ece Erken’e ait Ortaköy’deki evde oturan çiftin evliliği, Serkan Uçar’ın kusurlu hareketleri nedeniyle çatırdadı. Uçar, eşini sık sık aşağıladı, tehdit etti ve şiddet uyguladı. Eşinin ailesini de aşağılayan Uçar, her defasında özür diledi, ancak bu tür davranışlarda bulunmaya devam etti. Hamileliği süresince eşinin gösterdiği şiddet eğilimi nedeniyle defalarca hastaneye gitmek zorunda kaldığını söyleyen Erken, kocasının bu davranışları nedeniyle çocuğunu kaybetme tehlikesiyle karşılaştığını öne sürdü.

155’İ ARAYIP YARDIM İSTEMİŞ

Dilekçede, Ece Erken’in kocasıyla kavga ettiği bazı zamanlar 155 Polis İmdat’ı aradığı, hayatından endişe ettiği gerekçesiyle yardım istediği ifade edildi. Tüm bu olumsuzluklardan sonra çocuğunu dünyaya getiren Erken’in kocasının düzeleceğine, şiddet eğiliminden vazgeçeceğine inandığı için beklediği anlatıldı.

ÖNCE SENİ ÖLDÜRECEĞİM SONRA KENDİMİ


 
Ece Erken’in şiddet eğilimi nedeniyle kocasından ısrarla doktora gitmesini istediği kaydedilen dilekçede şu ifadeler yer aldı: “Doktora giden Serkan Uçar başladığı tedaviye, evlilikte olduğu gibi gönüllü davranmadı. Son dönemde hem eşini hem de eşinin ailesini ölümle tehdit etmeye başladı. Geçtiğimiz ay kocası tarafından Ece Erken’in cep telefonuna ‘Seni öldüreceğim. Seni keseceğim. Bunları mahkemeye ver. Beni ne yapacaksın kapıdayım, al beni içeri. Ulan sen beni bırakırsan seni öldürürüm. Senin sonun olurum. İlk seni sonra kendimi öldüreceğim. Bunu bil’ şeklinde mesajlar geldi.”

ÖFKE KONTROLÜ TEDAVİSİ GÖRECEK

6284 sayılı yasa gereğince oğluyla birlikte koruma isteyen Ece Erken, kocasının kendisine yaklaşmamasını ve gerekli tüm tedbirlerin alınmasını istedi. Mahkeme, Serkan Uçar’ın 3 ay süreyle eşine yaklaşmamasına, eşine karşı şiddet, hakaret ve aşağılama içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi. Uçar’ın Ortaköy’deki müşterek konuttan da uzaklaştırılmasına karar veren mahkeme, bu evin Ece Erken’e ve oğluna tahsis edilmesine hükmetti. Mahkeme, ayrıca Uçar’ın silahlarını polise teslim etmesine, öfke kontrolü için bir sağlık kuruluşuna muayene olmasına, gerekirse tedavi için başvurmasının sağlanmasına karar verdi.

Ece Erken neden boşanıyor? Ece Erken boşanıyor. Ece Erken henüz bir yıl bile evli kalmadığı eşinden boşanma kararı aldığı iddia edildi. Ece Erken eşi Serkan Uçar'ın kendisiyle ve çocuğu ile ilgilenmediği iddiasıyla boşanacakları dedikoduları çıkmaya başladı.

Geçtiğimiz yaz kendisinden 11 yaş küçük Serkan Uçar'la evlenen Ece Erken'in eşinden boşanacağı dedikoduları yeniden gündeme geldi. Bir süre önce sosyal medya hesaplarından 'Uçar' soyadını kaldıran ünlü sunucu, o dönem ayrılık iddialarını yalanladı. Ancak 10 gündür Çeşme'de tatil yapan çiftin birkaç gündür ayrı yerlerde denize girmeleri dikkat çekti. 

ECE EVDE, SERKAN EĞLENCEDE 
Ece Erken'in dün instagram profilindeki Serkan Uçar'a ait tüm fotoğrafları silmesi de boşanma iddialarını kuvvetlendirdi. Erken, iki gün boyunca Alaçatı'da bir beach clup'te bebeği Eymen'le vakit geçirirken eşi Serkan Uçar ise aynı dakikalarda futbolcu Necati Ateş ile Aya Yorgi Koyu'nda keyifteydi. Gece saatlerinde oğlu ile evde olan Erken'in aksine Uçar'ın yine arkadaşları ile gezmesi sonrasında ünlü sunucunun boşanma kararı aldığı öğrenildi.

Takvim

Ece Erken’in Eşi Serkan Uçar Kimdir?
Ece Erken’in eşi Serkan Uçar, babası Nurettin Uçar ile birlikte galericilik yapıyor. Ece Erken’in kayınpederi Nurettin Uçar, çiftin nikahlanmasına oğlunun hesaplarını dondurarak tepki göstermişti. 

Ece Erken için “bu kız bize uymaz” diyen baba Nurettin Uçar başından beri bu evliliğe karşıydı. Ece Erken’in eşi Serkan Uçar ünlü sunucudan tam 11 yaş küçük, yani 25 yaşında.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283