Öne Çıkanlar haber haberi haberleri sneijder ios 7

Bonzai içti sonra bahçeyi havuz gibi görüp...

Ankaralı Namık uyuşturucu mu kullandı? Ankaralı Namık 'ın ölümünün ardından şok gelişmeler yaşanıyor. İddiaya göre Ankaralı Namık iddiaya göre Namık'ın ölmeden önce bonzai hap aldığı ve ardından balkona çıkıp taş zemini havuz olarak görüyor. İddiaya göre havuzda yüzeceğim diyerek kendini boşluğa bıraktı.

Bonzai içti sonra bahçeyi havuz gibi görüp...
 Ankrallı Namık neden öldü? Ankaralı Namık neden intihar etti? Herkesin merak ettiği ve sorduğu soru bu oldu. Ankaralı Namık öldü ve bu ölümün ardından neden araştırılıyor. Üniversiteden makine mühendisliği bölümünü bitiren ve işini değil de müziği seçen Ankaralı Namık dün intihar haberi ile gündem oluşturdu.Peki Ankaralı Namık neden niçin intihar etti? 7'nci kattaki evinin balkonundan düşüp yaşamını yitiren "Ankaralı Namık" lakaplı şarkıcı Namık Uğurlu'yla ilgili bomba iddia..

 Arabada 5 Evde 15, "İstanbul Hovardası" ve "Dar Geldi Sana Ankara" gibi eğlenceli şarkılarıyla ünlenen Ankaralı Namık'ın ölümüyle ilgili olay bir iddia ortaya atıldı. Asıl ismi Namık Uğurlu olan şarkıcının iki bonzai hapı içtikten sonra 7'nci kattaki evinin balkonuna çıkarak eşine "Nebahat görüyor musun havuz ne kadar güzel. Ben biraz yüzeceğim" dediği, ardından kendisini boşluğa bıraktığı öne sürüldü. Ölüm nedeninin kesin olarak belirlenmesi için kan ve idrar örneği alınan Uğurlu 3 yıl önce de uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınmıştı. 
 
BONZAİYE YÜKLENMİŞ 
Yakınlarından edinilen bilgiye göre, ünlü şarkıcı Namık Uğurlu, önceki akşam dışarıda arkadaşları ile vakit geçirdikten sonra saat 21.00 sıralarında, Ankara Keçiören Şenyuva Mahallesi Seyhan Caddesi 15/C Blok'taki evine geldi. Maddi sıkıntılar nedeniyle morali bozuk olan Uğurlu, eşine "hava almak istiyorum" diyerek direkt 7'nci kattaki evlerinin balkona geçti. Eşi Nebahat Uğurlu da "çocukları uyutup ben de yanına geliyorum" dedi. İddiaya göre, bir süre sonra Ankaralı Namık, eşine, "Nebahat görüyor musun, havuz ne kadar güzel. Su çok temiz. Ben biraz yüzeceğim. Hadi atlayalım" diyerek kendisini balkondan boşluğa bıraktı. Toprak zemine çakılan Uğurlu, kaldırıldığı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Sitenin bahçesini havuz gibi görüp atladığı iddia edilen şarkıcının eve gelmeden önce bonzai adlı uyuşturucu haptan iki tane içtiği öne sürüldü. Şarkıcının zaman zaman uyuşturucu madde kullandığı iddia edildi. Ölüm nedeninin kesin olarak belirlenmesi için kan ve idrar örneği alınan Uğurlu, 3 yıl önce de otomobilinin torpido gözünde ele geçirilen 16 poşetteki 40 gram esrar nedeniyle gözaltına alınmıştı. Uğurlu ve arkadaşları hakkında "uyuşturucu ve uyarıcı madde imal etmek, uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapmak" suçundan işlem yapılmıştı. Ankaralı Namık geçen ay da eşi Nebahat Uğurlu ile birlikte memleketi Çankırı'nın Şabanözü ilçesinde trafik kazası geçirmişti. Eşi Nebahat Uğurlu'nun direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu meydana gelen kazada Ankaralı Namık omurgasında oluşan kırıklar nedeniyle ameliyata alınmıştı. 

 Ankaralı Namık uyuşturucudan mı öldü? Ankaralı Namık'ın ölümü şok etkisi yarattı. 39 yaşındaki ünlü türkücü oturduğu evin balkonundan aşağı atlayarak intihar etti. Ankaralı Namık'ın ölüm nedeni araştırılırken intihar olduğu yönündeki görüşler artıyor. Ankaralı Namık'ına ynı zamanda bir süredir alkol ve uyuşuturucu tedavisi gördüğü de konuşuluyordu bu akıllara uyuşturucudan mı öldü sorusunu getiriyor akıllara.

 Ankaralı Namık neden intihar etti? Dün akşam eşi ve kayınvalidesi  ile yaşadığı evde bir anda balkondan düştü. İntihar ettiği gündeme bomba gibi düştü. Ankaralı Namık eşine iyi olmadığını söyleyerek balkona çıktığı söyledi. Ankaralı Namık'ın yeni bir albüm yapacağı ve o albümün tüm gelirini de şehit ailesine bağışlayacağını söylemişti. Ankaralı Namık kaç yaşındaydı? 

Ankaralı Namık neden öldü? Dün gece yarısı gündeme bomba gibi düştü Ankaralı Namık'ın ölüm haberi. Önce intihar mı yoksa öldürüldü mü denildi ama Ankaralı Namık'ın intihar ettiği anlaşıldı. Ankaralı Namık evli mi çocuğu var mı? Ankaralı Namık geçtiğimiz günlerde geçirdiği trafik kazası ile gündem oluşturmuş ölümden dönmüştü. Ankaralı Namık'ın neden intihar ettiği merak içinde bekleniyor.

Ankarlı Namık neden intihar etti? Ankaralı Namık'ın ölüm haberi gündeme bomba gibi düştü. Kısa bir süre önce intihar ettiği haberi ile gündeme gelmiş ardından da sessizliğini korumuştu. Ünlü türkücü dün oturduğu evin 7.katından aşağı atlayarak intihar ettiği belirtildi. Ankaralı Namık evli mi? Ankaralı Namık'ın neden intihar ettiği merak konusu olurken yakınlarından açıklama bekleniyor

Bir dönemin en çok dinlenen sanatçılarından olan Ankaralı Namık'ın son günlerde maddi sıkıntı çektiği gündeme gelmişti.Oturduğu apartmanın 7. katından düşen Ankaralı Namık tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Yapılan inceleme sonucunda Uğurlu'nun intihar ettiği anlaşıldı.

Uğurlu'nun hastaneye gelen yakınları ve sevenleri ölüm haberini alınca sinir krizi geçirdi. Olay akşam saatlerinde Keçiören Şenyuva Mahallesi Seyhan Caddesi 15/C blokta saat 21.30 sıralarında meydana geldi. "Ankaralı Namık" ismiyle tanınan sanatçı Namık Uğurlu eşi, çocukları ve kayınvalidesi ile birlikte evde oturduğu sırada hava almak için balkona çıktı. Daha sonra 7. kattan atladığı bildirildi. Ambulansla Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Ünlü sanatçı Ankaralı Namık burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

ÖLÜM NEDENİ

Ankaralı Namık akşam saatlerinde hayatını kaybetti.  Şarkıcı Ankaralı Namık'ın son günlerde maddi sıkıntı çektiği gündeme gelmişti. Oturduğu apartmanın 7. katından düşen Ankaralı Namık tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Yapılan inceleme sonucunda Uğurlu’nun intihar ettiği anlaşıldı.

Uğurlu’nun hastaneye gelen yakınları ve sevenleri ölüm haberini alınca sinir krizi geçirdi.

Olay akşam saatlerinde Keçiören Şenyuva Mahallesi Seyhan Caddesi 15/C blokta saat 21.30 sıralarında meydana geldi. "Ankaralı Namık" ismiyle tanınan sanatçı Namık Uğurlu eşi, çocukları ve kayınvalidesi ile birlikte evde oturduğu sırada hava almak için balkona çıktı. Daha sonra 7. kattan atladığı bildirildi. Ambulansla Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Ünlü sanatçı Ankaralı Namık burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

“BEN KÖTÜYÜM KENDİMİ İYİ HİSSETMİYORUM’ DEMİŞ”

Bina görevlisi Ramazan Kılınç, olayla ilgili şarkıcının Uğurlu’nun eşinin polislere verdiği ifadeyi şöyle anlattı:

“15-20 dakika önce dışarıdan gezmiş. İçeri girdikten sonra eşi balkona oturtturmuş ve ben çocukları uyutayım demiş. O da ‘ben kötüyüm kendimi iyi hissetmiyorum’ demiş. Sonra da intihar etmiş.”

Olay yeri inceleme ekipleri, Uğurlu’nun düştüğü yerde incelemelerde bulunurken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı

TRAFİK KAZASI GEÇİRMİŞTİ

Ankaralı Namık geçtiğimiz ay eşi Nebahat Uğurlu ile Çankırı'nın Şabanözü ilçesinde trafik kazası geçirmişti. Eşi Nebahat Uğurlu'nun direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu meydana gelen kazada Ankaralı Namık omurgasında oluşan kırıklar nedeniyle ameliyata alınarak sağlığına kavuşmuştu.

Küçük yaşlarda saz çalmaya başlayan ve bir dönem düğün ve gazinolarda sahne alan Ankaralı Namık, özellikle Arabada 5 evde 15, şişeler, İstanbul Hovardası, Çiçeğim, Gelin mi Oldun, Gözlerin Aklımda Kaldı, Hadi Çıkta Gel, Kafam Bozuk, Layık Değilim, Yozgatlım, Yürü Yürü, oğlumun tabancası ve Ankara'nın Bağları parçaları ile müzik severlerin büyük beğenisini kazanmayı başarmıştır.

ANKARALI NAMIK KİMDİR?

Ankaralı Namık, 6 yaşında eline aldığı sazı ile önceleri Sazcı Namık, Ayarcı Namık lakaplarıyla tanınmaya başlayan, ancak asıl şöhreti Ankaralı Namık adıyla kazanan, gerçek adı Namık Uğurlu olan sanatçıdır. Ankaranın şimşir kaşıklarla müzikleri yapılan havalarına, esprili sözleri de ekleyerek,müziğin ülkenin her tarafına yayılmasında büyük katkısı olmuştur.

İnönü Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirmesine karşın mesleğini icra etmeyip müziğe yönelen Ankaralı Namık, ilk albümlerini kendi el arabasında satmaya çalışmış. 

Ankara'dan bağımsız milletvekili adayı olarak siyasete de atılmayı deneyen Ankaralı Namık, Ankara Eczacıspor Kulübü Başkan Yardımcılığı'nı ve Tüm Türkiye Çalışan ve Emekliler Birliği Genel Başkan vekililiğini yürütüyordu.

Ankaralı Namık hayatını kaybetti - Ankaralı Namık kimdir?

GÜLBENDEN ŞOK TWET

Ankaralı Namık'ın acı haberi karşısındaki duygularını paylaşan ünlülerden biri deGülben Ergen oldu. Ergen, Ankaralı Namık'ı konuk ettiği bir programda çekildikleri fotoğrafları paylaştı. 

Ergen paylaşımına "Nur içinde uyu Ankaralı Namık... Bu şöhret denen yolun bilinmeyen kederleri, ağır serzenişleri, iç yaraları demek seni de yakmış... Sevildiğin, dinlendiğin konuşulsun ardından dilerim. Ailesine ve sevenlerine sabırlar dilerim..." notunu ekledi.

gülben ergen- ankaralı namık
Ankaralı Namık uyuşturucudan gözaltına alnmıştı
Ankaralı Namık lakaplı sanatçı Namık Uğurlu, dün uyuşturucu ticareti yapmak suçlamasıyla gözaltına alındı. Namık ifadesinin ardınan Sincan Adliyesinde 3.Sulh Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıktı. Namık savunmasında “Ben içiciyim, satıcılık yapmadım. Serbest bırakılmamı talep ediyorum” dedi.  Namık'a uyuşturucu temin ettiği ileri sürülen Osman Öztek'in Avukatı Hatice Taştan savunmasında, “Müvekkilimin uyuşturucu temin etme gibi durumu söz konusu değildir. Müvekkilim uyuşturucu madde temin edecek ne çevreye ne de ilişkiye sahiptir” dedi. Mahkeme, Namık Uğurlu'yu adli kontrol şartıyla serbest bıraktı, 6 kişi tutuklandı. Arzu Yıldız

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270