Öne Çıkanlar haber ios 7 melih gökçek aile hekimliği kara para aşk

Birbirlerini bi dövmedikleri kaldıydı sonunda yaptılar...

Ece Erken ve Serkan Uçar boşandılar ama evlendikleri günden itibaren sürekli magazin gündeminde yerini aldı. Ece Erken evli iken şiddet gördüğünü iddia etmiş ve boşanma kararı aldığını itiraf etti Boşanmanın eşiğinde iken Ece Erken'in gece gezmesi burnundan geldi. Serkan Uçar iddiaya göre Ece Erken'in anneliğini sorgulayıp 'Sen nasıl bir annesin' deyince Ece Erken Serkan Uçar'a tokat attı.

Birbirlerini bi dövmedikleri kaldıydı sonunda yaptılar...
 Ece Erken ve Serkan Uçar 'ın arasındaki gerilim bitmiyor. Güzel sunucu Ece Erken ve ani karar ile evlenip bir yıl geçmeden boşandığı eşi Serkan Uçar ile sokak ortasındaki kavgası gündem oluşturdu. Ece Erken iddiaya göre Serkan Uçar'a sokak ortasında tokat attı.

  Ece Erken ve Serkan Uçar boşandı ama boşanma sonrasında skandalları devam ediyor. Geçen hafta birlikte gittikleri adliyede tek celsede boşanan çift dava sonrasında Ece ERken'in maça Serkan Uçar'ın alemlere akmasıyla noktalanmıştı. Daha bu haberlerin üzerinden çok geçmeden birbirlerini dövdükleri haberleri ile magazin manşetlerinde.

Geçen yaz ailelere rağmen gizlice nikah masasına oturan Ece Erken ve Serkan Uçar skandallar eşliğinde dün evliliklerini resmen bitirdiler. Olaylı boşanma sonrasında Serkan Uçar efkar dağıtmaya gecelere akarken Ece Erken ise taraftarı olduğu Beşiktaş'ın maçına gitti. Serkan Uçar'ın gittiği mekanda bir bayan ile yakınlaştığı iddia edildi. Bu haberlerin üzerinden çok geçmeden birbirlerini dövdükleri iddia edildi. 

 Erken'in eğlendiği mekana giden Uçar, "Sen ne biçim annesin, niye çocuğunla ilgilenmiyorsun?" diye bağırmış.  
GÜVENLİK ARAYA GİRMİŞ
Arkadaşlarının yanında küçük düşen Erken çıldırmış ve Uçar'a önce tokat, ardından da karnına yumruk atmış. Uçar, Erken'i duvara doğru sertçe itmiş. Büyüyen aile kavgasını fark eden güvenlik görevlileri ise hemen devreye girip ikiliyi ayırmış.


 Ece Erken ve Serkan Uçar dün resmen boşandılar. Ece Erken kendinden yaşça küçük sevgilisiyle geçen yaz evlenip gündem oluşturmuştu. Evlilikleri ailelr tarafından onay almadı ama onlar buna rağmen evliliklerini devam ettirmeye çalıştılar. Sonunda bir yerden patlak verdi ve sonunda boşandılar. Boşanır boşanmaz Ece Erken maça Serkan Uçar ise bara kafaya dağıtmaya gitti.

 Serkan Uçar ve Ece Erken boşanması günler sonra gerçekleşti . Boşanmadan önce sık sık skandallara imza atan çift sonunda adliyede bir araya geldi. Gayet sakin görünen çift boşandıktan sonra da fotoğraf çektirmeyi unutmadılar. İkili boşantıkdan sonra soluğu çok farklı yerlerde aldılar. 

Önceki gün çocuğunun babası Serkan Uçar'dan tek celsede boşanan Ece Erken, boşanır boşanmaz soluğu Rusya'da aldı.
 
Koyu Beşiktaş taraftarı olan Erken, Siyah-Beyazlı takımın Lokomotif Moskova ile oynayacağı maça gitti.
 
Moskova sokaklarında gezmeyi ihmal etmeyen güzel sunucu, burada çektiği fotoğrafları da instagram'da paylaştı.
 
Erken, sırtında oğlu Eymen ve kendisinin adının yazılı olduğu Beşiktaş forması için de "Formam şekil" dedi.

Ece Erken ve Serkan Uçar dün tek celsede boşandılar. İkili sık sık son zamanlarda magazin gündeminde yerini aldı. Aralarındaki gerilim git gide tırmanırken sonunda boşanmayı başardılar. Ece Erken ve Serkan Uçar boşandıktan sonra boşanma hatırası olarak fotoğraf çektirdi.

 Ece Erken ve Serkan Uçar dün boşandı. İkisi aynı anda geldi adliyeye ve gayet medeni bir şekilde boşandılar. Boşanma sonrasında da birlikte fotoğraf çekinmeyi unutmadılar. Karşılıklı suçlamalarla birbirlerine dava açan Ece Erken ile Serkan Uçar, dün anlaşmalı olarak boşandı. Çift, boşandıktan sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ece Erken ve kendinden yaşça küçük olan Serkan Uçar'dan dün boşandı. Serkan Uçar ve Ece Erken boşanma sonrasında hatıra fotoğrafı çekindi. Ece Erken bugün İstanbul Adliyesi'nde sessiz sedasız boşandı. Evlendikleri ile boşanmaları da olaylı bitti ünlü çiftin. Ece Erken son zamanlarda gittiği her mekanda Serkan Uçar ile karşı karşıya geliyor ve magazin gündeminde yerini alıyordu. Serkan Uçar Ece Erken'in gece gezmelerine karşı çıkıp tepki gösteriyordu.

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine göre; sunucu Ece Erken (37) ile kendisine şiddet uyguladığı ve ölümle tehdit ettiği iddiasıyla mahkemelik olduğu eşi Serkan Uçar’ın (26) evliliği resmen sona erdi. Dün İstanbul Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya her iki taraf da katıldı. Uçar’ın avukatı, tarafların 22 Temmuz’da bir protokol düzenlediklerini ve anlaşarak boşanmaya karar verdiklerini belirtti.Söz alan Serkan Uçar, “Aramızda ihtilaf yoktur. Eşimle barışarak evliliği devam ettirme teklifini de kabul etmiyorum” dedi. Nafaka talep etmeyen Ece Erken de şunları söyledi: “Çocuğumun eğitim masrafları baba tarafından karşılanacak. Herkesin üzerine kayıtlı olan araç ve gayrimenkul noktasında karşılıklı olarak alacak-verecek ilişkisi kalmadığından, mal rejiminin tasfiyesi konusunda karşılıklı olarak birbirimizi ibra ettik. Bu yönden de aramızda alacak verecek ilişkisi kalmamıştır.”


1500 DOLAR NAFAKA ÖDEYECEK
Çiftin boşanmasına hükmeden mahkeme, oğulları Eymen’in velayetini anne Ece Erken’e verdi. Karara göre Serkan Uçar, oğlu için aylık 1500 dolar iştirak nafakası ödeyecek. Eymen’in sağlık sigortası ile tüm kreş ve eğitim masrafları da baba tarafından karşılanacak. Çift arasında imzalanan protokole göre ayrıca Uçar, çocuğunu her ayın birinci ve üçüncü haftalarının cumartesi-pazar günleri görebilecek. Eymen 3 yaşına geldiğinde, babasında yatılı kalabilecek. Eymen ilkokula başladıktan sonra her yıl sömestr tatili ile, dini bayramların ikinci ve üçüncü günleri babasına verilecek.

Ece Erken bugün Çağlayan 'daki İstanbul Adliyesi'ne gidip kesin olarak boşandı. Geçen yaz evlenen ünlü sunucu olaylı bir şekilde boşandı. Serkan Uçar ile ayrılmaları olay olmuştu. Uzun süre magazin gündeminde yer almışlardı ve almaya da devam edecekler. Ece Erken ve Serkan Uçar bugün kesin olarak boşandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270