Öne Çıkanlar haber haberi haberleri sneijder ahberler

Bir taşta iki kuş! Esra Erol ne zaman doğum yapacak?

Esra ERol ikinci bebeğine hamile. Ömer adını vereceği bebeği için baby shower partisinde boy gösterdi. Aileri ve yakın çevreinin katıldığı partide Esra ERol beyaz bir elbise ile katıldı partiye.

Bir taşta iki kuş! Esra Erol ne zaman doğum yapacak?
Esra Erol kaç aylık hamile? Esra Erol yeni sezonda bomba gibi giriş yaptı. ATV ekranlarında yayınlanan evlendirme programı ile izleyen herkesi kendine hayran bırakan Esra ERol yakın zamanda ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. Bir tane İdris Ali adında oğlu var ve yakın zaman Ömer adını vereceği ikinci oğlunu kucağına alacak.

 İzdivaç programı sunucusu Esra Erol, oğlu İdris Ali'yi 23 Temmuz 2011'de dünyaya getirmişti. 
İkinci oğlu Ömer'e 8 aylık hamile olan Erol, geçtiğimiz günlerde bebeği için baby shower partisi düzenledi.

Partiden fotoğrafları Instagram sayfasında paylaşan Esra Erol, altına "Bebeğimiz Ömer için baby shower, İdris Ali için gecikmeli doğum günü yaptık" notunu düştü.


ÜCRET SORUSU SIKTI

Yedi buçuk aylık hamile olan Esra Erol, arkadaşı Melek Baykal'la Nişantaşı'ndaydı. Erol, gazetecilerin 1 milyon 100 bin liralık transfer sorusuna "Ben artık bıktım bunlardan" yanıtını verdi.

TRANSFER SORULARI KIZDIRDI

Sözcü'nün haberine göre, geleneksel pazar buluşmalarını yaparak, sohbet eden Esra Erol ve Melek Baykal, oturdukları mekanda gün boyu vakit geçirdi. Belirginleşen karı ve aldığı kilolarla dikkat çeken Erol'u, bu sezon FOX TV'den ATV'ye 1 milyon 100 bin lira gibi rekor bir ücretle transfer olan izdivaç programıyla ilgili sorular kızdırdı.

"DOĞANA KADAR EKRANDAYIZ"

Doktorunun izniyle doğum yapacağı son ana kadar ekranda olmak istediğini söyleyen ünlü sunucu "Doğuma bir buçuk ay kaldı. Doğana kadar ekrandayız, Allah bir aksilik vermezse tabii. Çok şükür bir zorluğu yok. Bugün de Melek Hanım'la pazar buluşmamızı yaparak bir araya geldik. Çok seviyoruz birbirimizi" dedi.

"BEN ARTIK BIKTIM"

Erol, sunuculuğunu yaptığı izdivaç programından kazandığı rekor ücretle ilgili sorulara ise "Ben artık bıktım bunlardan sadece bu konuşuluyor. Reklamın iyisi kötüsü olmaz" cevabını verip, tepki gösterdi.


 Esra Erol şuan kaç aylık hamile?  ATV ekranlarının en çok izlenen evlendirme programının güzel sunucusu ikinci kez anne olmaya hazırlanan güzel sunucunun doğumu yaklaşıyor. Karnı burnunda ekranlarda boy gösteren Erol hamile ikende çok güzel olduğunu ispatlıyor. Esra Erol ne zaman doğum yapacak?

 Esra Erol ikinci kez anne olmaya hazırlanırken yine ekranlarda boy gösteriyor. Git gide büyüyen karnı ile ekranlarda yerini alan Esra Erol'un bir kez daha oğlu olacak. Ömer adını vereceği oğluna kavuşmak için geri sayım başladı. Esra Erol'un kocası kimdir?

Güzel sunucu Esra Erol yıllar sonra yeniden ATV ekranlarında ve yeniden hamile olarak ekranlarda yerini aldı. Esra Erol yakın zamanda ikinci bebeğini kucağına almaya hazırlanıyor. Esra Erol'un ikinci bebeğinin cinsiyeti ne, doğum ne zaman?

Esra Erol yeni sezonda da hamile olarak çıktı seyirci karşısında. İdris Ali'ye de hamile iken ekranlardaydı. Karnı burnunda iken ekranlardaydı. Şimdi bir kez daha hamile ve bu kez de sezon ortasında doğum yapacak. Esra Erol'un doğumu ne zaman?

 Esra Erol şuan kaç aylık hamile? Esra Erol ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. Daha önce de ilk hamileliğini ATV ekranlarında geçiren Erol yeni sezonda da ikinci hamileliğini de ATV ekranlarında geçiriyor. Kasım ayında doğum yapacak olan Esra Erol ikinci kez erkek çocuğu dünyaya getirecek. Esra ERol kaç yaşında?

 Esra Erol 'un doğumu ne zaman? Bir erkek bebeği daha dünyaya getirmeye hazırlanan güzel sunucu ekranlarda hamilelik sürecini geçiriyor. Daha önce İdris Ali ismini verdiği oğlunu dünyaya getirmiş ardından talihsiz bir gebelik yaşamıştı. Erol şimdi kaç aylık hamile?

 Esra Erol kaç aylık hamile? Esra Erol ikinci bebeğine hamile ve yeniden anne olmaya hazırlanıyor. ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'la isimli program ile yeniden ATV ekranlarında yerini aldı. Güzel sunucu  7 aylık hamile ve iki ay sonra doğum için gidecek. Esra Erol ne zaman doğum yapacak?

 Esra Erol şuanda kaç aylık hamile? ATV ekranlarının sevilen yüzü Esra Erol yeni sezona hızlı başladı. Esra Erol'un şuanda 6.5 -7 aylık hamile kısa bir süre sonra da doğum yapacak. Esra Erol'un doğuma gittikten sonra program nasıl yayınlanacak merak konusu oldu.

 Esra Erol yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Güzel sunucu  9 yıldır ekranlarda yerini alırken bu sezon yeniden ATV ekranlarında. Yayınlandığı ilk günden itibaren izleyenlerin hayranlığını kazanan Esra Erol hamile olarak çıktı izleyici karşısına. Esra Erol iki buçuk ay sonra doğum yapacak. Esra Erol'un bebeğin cinsiyeti ve adı belli oldu.

Geçtiğimiz yıllarda eşi Ali Özbir ile evlenen ve mutlu bir evliliği olan Esra Erol, bu evlilikten dünya güzeli bir çocuk sahibi olmuştu. Oğlu İdris Ali'yi 2011 yılında dünyaya getiren Esra Erol, ardından oğluna bir kardeş yapmak için çok uğraşmıştı.
 

Uzun yıllardır ekranların vazgeçilmez isimlerinden biri olan Esra Erol, başarılı izdivaç programlarıyla adından her daim söz ettirmeyi başarıyor. Kişiliği ve duruşuyla herkesin takdirini kazanan Esra Erol, geçtiğimiz yıllarda hamile kalmış ve bu bebeğini talihsiz bir şekilde kaybetmişti. Bebeğini kaybeden Esra Erol bu durumun ardından büyük bir ruhsal bunalım geçirmiş fakat ailesi ve seyircileri sayesinde yeniden hayata dönmeyi başarmıştı. Başarılı sunucunun yeniden hamile kalması ve ardından da bu durumu herkesten saklaması şaşırtıcı bir sonuç oldu. Geçtiğimiz günlerde 4 aylık hamile olduğunu belirten Esra Erol, bebeğin biraz daha büyümesini beklediğini bu yüzden haberi geç verdiğini vurguladı. 

 

Cinsiyet sorularını yanıtsız bırakan Esra Erol, bebeğin cinsiyetini öğrenmediklerini kaydetti. Esra Erol Kasım ayında yeni bebeğinin kucağına almak için sabırsızlıkla bekliyor.

3


İDRİS ALİ SORUYOR ESRA YANITLAYAMIYOR

 ATV ekranlarında evlililk programı sunan Esra Erol ikinci kez anneli heyecanı yaşıyor. Karnı burnunda olan Esra Erol oğlu İdris Ali'nin soruları karşısında zor anlar yaşadığını itiraf etti.

İkinci kez annelik heyecanı yaşayan ünlü sunucu, oğlu İdris Ali'nin doğmamış kardeşiyle ilgili sorulara cevap vermekte zorlandığını söyledi.
 
7.5 aylık hamile Esra Erol, oğlu İdris Ali'ye doğacak kardeşi Ömer'i anlatmaya çalışıyor.
 
İkinci kez annelik heyecanı yaşan Esra Erol doğum için gün sayıyor. Oğlunun karnına dokunurken çektirdiği fotoğrafı Instagram'dan paylaşan sunucu, "Kardeşi Ömer'le ilgili sorular, sorular... Cevaplarıysa zor" notunu düştü.

Esra Erol'un oğlu sorularıyla annesini terletti

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283