Öne Çıkanlar kara para aşk haberi haberleri haber tütün

Bir 'Kıvılcım' yuvayı yıktı Kaan'ı 'Duman' etti...

Kaan Tangöze ve yasak aşkı Kıvılcım Ural arasındaki aşk devam ediyor mu etmiyor mu merak konusu oldu. Seçkin Piriler eşinin özrünü kabul edip evine döndü ama Kaan Tangöze'nin hala Kıvılcım Ural ile görüşüyor olması yeniden büyük bir krizin yaşanmasına neden oldu.

Bir 'Kıvılcım' yuvayı yıktı Kaan'ı 'Duman' etti...
 Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze evliliği bitiyor. Kaan Tangöze'nin sevgilisiyle çekilmiş samimi fotoğraflarından sonra Seçkin Piriler evi terk etmişti. Kaan Tangöze özür dilemiş Seçkin yeniden eve dönmüştü meğer o yasak aşk hala bitmemiş ve son sürat devam ediyormuş.

 Günlerdir magazin gündeminde yerini alana Kaan Tangöze, Kıvılcım Ural ve Seçkin Piriler üçgeninde şok gelişmeler yaşanıyor. Kısa süre önce Seçkin Piriler'in eşiyle barıştığı ama bu barışmanın ardından yeniden yasak aşkı ile birlikte olduğu iddia edilmişti. Çok geçmeden bomba bir iddia daha ortaya atıldı.
Duman gurubunun ünlü solisti Kaan Tangöze yasak aşkın pençesinden kurtulamıyor. İki çocuğu olmasına rağmen Kıvılcım Ural ile aşk yaşayan Kaan Tangöze bir kez daha bomba gibi bir iddia ile gündeme geldi. 

 Filmdeki sürpriz isim
Galası önceki akşam yapılan “Hesapta Aşk” filminin müziklerinde sürpriz bir ismin olduğu ortaya çıktı. Filmin soundtrack’inde Nil Karaibrahimgil, Athena ve Gece grubunun yanı sıra Kaan Tangöze’yle yaşadığı aşk nedeniyle haftalardır magazin gündeminden düşmeyen Kıvılcım Ural’ın da imzası var.
Önce Tangöze’ye söyledi
 
İddiaya göre bu işbirliğinin temelini atan “Hesapta Aşk”ın yönetmeni Gönenç Uyanık. Ural-Tangöze aşkının temellerini atan 2009 yapımı Duman klibi “Elleri Ellerime”nin de yönetmeni olan Uyanık, Tangöze’nin isteği üzerine filme şarkı yapması için Ural’a ulaştı.
İşte söz ve müziği Kıvılcım Ural’a ait “İstanbul’dayım” şarkısının sözleri:
 
İstanbul’dayım 
Benim küçük sırlarım var
Kendime rağmen buradayım
Bunu bir tek kızlar anlar! 
Her günüm neşe doluydu
Hayat birden dibe vurdu
Dertlerim dalganla doldu
İstanbul ben senden korkmam
Filmin galası Kanyon'da yapıldı

MEĞER AŞKI BİTMEMİŞ

Günlerdir tartışmalara neden olan Kaan Tangöze ve yasak aşkı Kıvılcım Ural'ın ilişkisi. Kaan Tangöze bir gece yasak aşk yaşadığı Kıvılcım Ural ile görüntülenince eşi Seçkin Piriler ayrılmak istedi. Ortada iki çocuk olunca daha yapıcı oldular ve bir kez daha şans verdiler birbirlerine ama Kaan Tangöze'nin Kıvılcım Ural ile yaşadığı aşkın devam ettiği haberleri gündeme oturdu.

 Duman grubunun ünlü solisti Kaan Tangöze ve eşi Seçkin Piriler bir süredir zor günler yaşıyorlar. Kaan Tangöze'nin Kıvılcım Ural ile yasak aşk yaşadığı haberleri manşetlere taşınınca Seçkin Piriler boşanma kararı aldı. Ünlü çit aralarındaki buzları eritti derken bugünkü çıkan haberler hayal kırıklığı yaşattı.

 Kaan Tangöze ve Seçkin Piriler boşandı boşanacaklar derken şok bir iddia gündeme geldi. Uzun süredir birlikte olduğu iddia edilen yasak aşkı Kıvılcım Ural ile yeniden bir araya geldiği bu yüzden boşanacakları iddiaları yeniden gündeme geldi.

 Duman gurubunun solisti Kaan Tangöze günlerdir yaşadığı yasak aşk ile gündeme geldi. Seçkin Piriler ile boşanma sürecine giren Kaan Tangöze ayrıldığı denilen yasak aşkı ile aşkına son sürat devam ediyor.

 Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, eşi Seçkin Piriler'i, müzisyen Kıvılcım Ural'la aldatmıştı. Kalbi kırık eş Piriler, buna rağmen GÜNAYDIN'a eşini affetmeye hazır olduğunu açıkladı. 

GAYRETTEPE'DE

Ancak, iki çocuk babası Tangöze'nin eve dönmeye niyeti yok gibi. Ünlü rock'çı, önceki gün yasak aşkı Kıvılcım Ural ile bir kez daha görüntülendi. Aşıklar, Gayrettepe ışıklarda arabalarının içinde mutlu görünüyordu. (Sabah)

OLAYLAR NASIL GELİŞTİ

 Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze aşkı gün yüzüne bomba gibi düşerken Seçkin Piriler çok geçmeden evine yuvasına sahip çıkacağını açıklamıştı. Seçkin Piriler iki çocuğuna sahip çıkmıştı ama bu ilişkinin uzun sürdüğü iddia edilince Seçkin Piriler pes etmişti. Kaan Tangöze sonunda çark etti ve karısına kendini affetirmeye çalışıyor.

 Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze arasındaki aşk kısa sürdü. Kaan Tangöze evli ve iki çocuk babasıydı ama Kıvılcım Ural ile aşk yaşadı. Bu manşetlere yansıdı ve Seçkin Piriler eşinden ayrılma kararı aldı. Seçkin'in boşanma kararı Kaan 'ın aklına başına getirdi.

 Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze ayrılıyor haberleri çıkarken Kaan Tangöze şok bir karar açıkladı. Kaan Tangöze iki çocuğunun annesinden ayrılmak istemedini açıkladı. Bakalım Seçkin Piriler bu kararından vazgeçecek mi?

 Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze'nin ayrılığı konuşulmaya başlandı. Kaan Tangöze sevgilisi ile dudak dudağa fotoğraflardan sonra Seçkin Piriler eşinden boşanma kararı aldı iki çocuğuna rağmen. Eşini milyonlarca kişinin gözü önünde aldatan Kaan Tangöze'nin ise ayrılmak istemediğini konuşuluyor.

 Seçkin Piriler önce babasını kaybetti sonra eşinin en büyük ihaneti ile karşı karşıya kaldı. Babasını bir motorsiklet kazasında kaybeden Seçkin Piriler büyük bir depresyon geçirdikten sonra çok geçmden hayatındaki diğer erkeği de kaybetti. Seçkin Piriler ihanet sonrası ayrılık kararı aldı.

Seçkin Piriler sonunda dayanamadı ve boşanacağını açıkladı. Söylemezsem Olmaz isimli magazin programında canlı bağlanan Seçkin Piriler'in  en yakın arkadaşı boşanacağını zor günler atlattığını anlatarak son noktayı koydu

 Kaan Tangöze, Seçkin Piriler ve Kıvılcım Ural aşk üçgeninde şok gelişmeler yaşanıyor. Başlarda yuvasına sahip çıkmaya çalışan Seçkin Piriler artık pes etti. Seçkin Piriler çocuklarına rağmen boşanma kararı aldı. Seçkin Piriler 'in bu kararını en yakın arkadaşı Meral Kaplan boşanma kararın onayladı.

Kaan Tangöze'nin Kıvılcım Ural'la yaşadığı aşk ortaya çıkınca zor günler geçiren Seçkin Piriler, konuyla ilgili soruları, "Kaan boşanmak istemiyor, ben karar vereceğim" diye yanıtladı.

Ejder Akarsu’nun işletmeciliğini üstlendiği Enfes Cafe & Kitchen adlı mekan Ataşehir’de hizmete girdi.
Mekan açılışına Meral Kaplan, Seçkin Piriler, Volkan Işık, Mümtaz-Ann Tahincioğlu gibi birçok ünlü isim katıldı.
Açılış kurdelesini Ejder Akarzu, Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu ile birlikte kesti.
Eşi Kaan Tangöze’nin Kıvılcım Ural’la yaşadığı aşk ortaya çıkınca zor günler geçiren Seçkin Piriler, konuyla ilgili soruları, “Kaan boşanmak istemiyor, ben karar vereceğim” diye yanıtladı.

Kaan Tangöze ile Seçkin Piriler evliliği bitiyor. 2015 yılın son günlerinde aldatılan Seçkin Piriler gün geçmiyor ki yeni bir haber ile gündeme gelmesin. Seçkin Piriler yaşadıklarından sonra boşanma kararı aldı. Seçkin Piriler iki çocuğuna rağmen bitirme kararı aldı.

 Duman gurubunun solisti Kaan Tangöze geçtiğimiz haftalarda Kıvılcım Ural isimli genç kızla samimi fotoğraflarının yayınlanmasından sonra acı gerçek ortaya çıktı. İki çocuklu Kaan Tangöze eşini herkesin gözü önünde aldattı. Boşanacakları haberlerinin arından çit yeni yıla ayrı ayrı girdi ayrıca iki çocuklarını da paylaştılar.

Ünlü manken, “Yılbaşı gecesi oğlunu barda kucağında uyuttu” haberlerine isyan etti. Arkadaşı Meral Kaplan’ın davetlisi olarak Kıbrıs’taki Nuhun Gemisi otelinde Sibel Can’ı dinlemeye giden Piriler, ”Kıbrıs’a kafa dinlemeye gitmiştim. Gerçeği yansıtmayan bir şeyle anılmak beni çok derinden yaraladı” dedi.

Çok yıpratıcı
Çocuğunun kucağında sadece 10 dakika kaldığını, sonra odaya uyumaya götürdüğünü söyleyen Piriler, “İki çocuğum var ve ikisi de hayatımın anlamı. Son bir aydır yaşadığım trajediyi zaten herkes görüyor, biliyor. Yaşadıklarım yetmiyormuş gibi bir de bu tarz haberler çok yıpratıcı” diye konuştu.  Hürriyet

SEÇKİN DAYANDI AMA OLMADI

Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze çiftinin boşanacakları haberleri gündemde yer alırken ünlü çift yeni yıla da ayrı ayrı yerlerde girdi. İki çocuklarını paylaşan çiftin bu durumu boşanacakları iddialarını da güçlendirdi. 

Boşanacakları konuşulan Seçkin Piriler-Kaan Tangöze çifti ilk kez bu yılbaşı yan yana değil. Piriler küçük oğlu ile KKTC’ye giderken Tangöze büyük oğluyla İstanbul’da kaldı

Duman grubunun solisti eşi Kaan Tangöze’nin ihanetiyle sarsılan Seçkin Piriler, küçük oğlu ve annesiyle Atatürk Havalimanı’nda görüntülendi. KKTC’ye gittiğini söyleyen Piriler, evliliğiyle ilgili soruları “Lütfen bu konu hakkında soru sormayın. İnanın kalbim küt küt atıyor. Daha fazla konuşturup beni heyecanlandırmayın. Şimdilik ağzıma kilit vurdum” dedi.

BU yılbaşı sahne tekliflerini geri çeviren Kaan Tangöze’nin ise büyük oğluyla İstanbul’da evde kaldığı öğrenildi. Çiftin yeni yılın ilk günlerinde boşanma işlemlerini başlatacağı öne sürüldü. Bu süreçte işlerine sarılan Seçkin Piriler, Kıvanç Tatlıtuğ’un menajerlik yapan abisi Cem Tatlıtuğ ile 1 yıllık anlaşma imzaladı. Piriler, oyunculuk ve sunuculuk yapmak istiyor.

SEÇKİN SESSİZ..

 Grup Duman 'ın solisti Kaan Tangöze geçtiğimiz günlerde Kıvılcım Ural ile olan samimi fotoğrafları şok etmişti. Aldatılan taraf Seçkin Piriler'e gözler çevrilmşti. Boşanacak haberlerine tepki olarak ilk kez herşey yolunda mesajı verdi.

Seçkin Piriler, önceki gün oğlu Hakan’la Zorlu AVM’de keyifli bir gün geçirdi. Yılbaşı alışverişi yapan anne-oğul, daha sonra ‘Star Wars’ etkinliğinin olduğu bölümde oyunlar oynadı.

KIVILCIM HACK'LENDİ!
Evli rock’çı Kaan Tangöze ile yakalanan Kıvılcım Ural’ın Instagram hesabı hack’lendi. Ural yaptığı açıklamada “Instagram hesabım hack’lenmiş olup bazı hoş olmayan diyaloglar yaşanmış. İtibar etmeyiniz” dedi.


 Kaan Tangözler ve Kaan Tangöze evliliği bitiyor. KanonndilçSeçkitçteler gün geçmiyor z16 itmkkatsamimtr />  Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze ayrılıyor bu yasa bunaşmını ktiyye ck babasıydı aya bibir kez kle geçtiğimiz günlerde Kıvılcım Ural ile ola kızla . ümdağti.
a fotoğraflarndi. KKTC’ye gişanacakler'e gözler çevLütduila ler'in  en yak
lifn Pikçgifarlaliy
 Duman gurubuler ile boşanma sü5dy> çıklklu bu işe ile yakalanan KUral'ın ilişkisi. Kşkınaıcıesl. &#ve bofazla
 Günlerdir mun solisti Kaan Tangöze, eşi Seçkz haftalarda Kvılcım irdi. ümdağndi. KKTC’ye giarını paygöze'nine'nin sevgilisiyle çekilmiş sa fotoğraflarndi. KKTC’ yer alin gündeminde yerini alana Kaan Tandcuklnımşti Piriler'i, müzisyeei. Boşakiteler gün geçmiyLütfeden haye kaar ve b “Instaglcım tpbr />  Duman grubunMeminde yerini alSeüşerken Seçki yase, eşi Seçkzun solisti Kaan Dumaünlerd> kılerime”nin de yöne Ataşen sözleri:/>  Günlerdir mu. Ydeminde yerini alSeüşerken Seçkinze'nin ise ayrılma ile aşkına sonndi. KKTC’an çit den yasaabasıydı yrılmtoPiriler, Kıvanç T yakma K. &ye yau oldu. SeçkyPiriler eşinin er çeviv> >
Piriler çocuklarıni Kaanr alveçirdLünçıkladı.riler, ereku/218r, Türodşulndlatarak sonSöylemezse/>  Duman gurubunun solisti Kaan Tangöze geçtiğimiznun annesinden ayrılmaioşanacakri manşetlere imi a. Yıesin. Seüşerken Seçkitgöze evli ve iki'dm ird “Instag>çkinzPiriler çok geçmedoey yolu160;HürriBanacaklanr aldLünuçıkladı.riler, Piri/218r, TürodşulnUralgerekleyen Piriler, erekuzü önen > rttgöze sevgilisi iılma ile aşkınad> tbofaetmiki çocuk/>  Duman gurubunun solisti Kaan Tangöze geçtiğimiza. Yir iddia ile gündeme gelmesin. hoş heyePirie geçtiğimiz5dy> /> Kaan TangözEocuk babasıydı ama KıbKaan Tangöze ile yakalan,am yapılan “A> olescitn Gepmesmmiyirdi. ümahame Kıvılcin riRoıltsi ird an “kin Pirii” yiakika kaHT  Duman gurubunun slup kalde kUr bnu bar! Melbailer'e gözler lup bitiyo fotonun soGsti tmecili Tangöze, eşi Seçkin oğlu Hakan an “me şaA> olescitn Gepmlde kUr bğulolgelvılcin riarını paygöze'nin yeni yKaan Tangö,klet kekârm esmmiy çekilmiş stpHürriBSe roıltsi ird an “kin Piriez bu ykika kaHT SEÇKİN SESrubunBAŞ BAŞA ROMAN tit
HACSohbetdöndn ılcHan,e ama Kaan TanC. SrnC.d Pirii” ‘Star WarsWeldzoTangd kaldfim. Ghaftalaeuytzlar men iş> a�
BU yılbaşe, eşi Seçkinılbailer'e gözler lup bi5naşmını ktiyye riltmistmiarak Kncadiv> ıpduğu iddinüyostiypoi derke dirii” ük orlu Pirik, Mümaden yaarını da payla
Önce Tangötp://im.haberturk.com/2015/12/29/ver14511/2751/1174860568 az.59110_e7/206bffb9eda7bd4575cd4083ac64fılianma ian>
BU yılbaşe, eşi Seçka sütsmmiy çekilmiük oun süan çiu birztag. olescitn Gepmesmmiyirdi. ümz aldraflarnılmak abedii. KKTC’ye giler'e gözler lup bitiyo fotoin ise büyük iner erkeesmmiykaden en m Ural ve Seçkin Pya çıktı. Filmin soun
Boşanaun solisti Kaan Dumaünlerd> kılerime”nin de yöne Ataşen sözleri: men boşiv> ardınkin Pir
Boşanaun sosi. K'ime”nin de y'leri El Du
Boşanaİrsılaneççıkm Seçkmaleri: tiyye yau lbailer'e gözler lupean Tangn yeni , “Yılbaiadaşı Mdostmen boşlerBemlerinyamedması rlor. Y/div>
Ünlü mp://im.haberturk.cg.a24/29/.tani.aRbarm/n 200ılianma ian> > "zin progrılcklalbümyen Piaan Tannkin Pier
>
>
>
>
>
> c
c
c
-->c<200"> !-- /21847068/i.com/images/abe_display-300x600 --> astext" c'tex-gpt-ad-1470928129294-3'> asiv>>iv>> page-header arı H/02/bir-y-t glyphlt">s whiokishow_big_thumbnaks on> "> <://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikdeminde/dag-2- yal"sinema-yapml" t4129widthlank"> Dam 2 F yal Sinema mi
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikdeminde/tiyy.yeksan-gel-85bı m-26-om/lik" t4128widthlank"> Eiyy.yeksan Gdin85wBnlar o 26 Ar ok
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikdeminde/cesur- -guzdi-ilk-bı mu" d-sok-ir yek- t3635widthlank"> diyek diyek iv c CesuraKıG. ümz ak bnlar oüecek diyek
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikdeminde/kivanc-tatlitug-un-om/7amia-yarpt a " t32l4widthlank"> a"> a"iv c eralanç Tatlıtuğ.." itlanrraççıkme kaav> a
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikdeminde/haru-yu linepin-Ln-h/li-goralcl"sok-itti- t3232widthlank"> Pi Pi iv c Haru- Kole kk.." itskin P h/liedii.alcle/a> Pi
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikdeminde/ta"le-ysitryi-20-erkeal K-” tdi- t3tl4widthlank"> Ta"le- sitryi 20 erkeal K ” tdi
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikdeminde/turai-yamkire-ydeme-projrk Ha-geliar " t3t51widthlank"> TuraizÇmkngönndeme projrk Ha geliar
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikdeminde/3-aylik" am d-ğö-gusan-sahcedd-pir-pir-h729l5widthlank"> 3 ayltmi am dağözG. lkinzsahceddz. pdibi. pdib
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikdeminde/kenanh mirz/lioglu" d-sinemyu balhce-yize-surprize-h729l4widthlank"> eenan mirz/lıesiyle daSinem Kobal &# itçe&ized..
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikdeminde/unlu"oyunc Kaa-bagıiklik"sen kar"cl tl" t2841widthlank"> , “Yoyunc Kaa bamadşrkkltmisen kar çöktü
c header-top-blead2/han>
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikyaza a/gkikada mYaza a">Yaza a
ın“Iesiylgiv class=" cla"
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikprofil/72/prof-dr-ayce-yuyyikcioglulankada mProf. Dr. Ayce- K/>ın“IesiylgiProf. Dr. Ayce- K/>ın“Iesiyl
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikprofil/86/dandl-ars
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikprofil/87/mdh/di-tazeoglulankada mMdh/diTazeesiylgiMdh/diTazeesiyl
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikprofil/85msener-m agenegkikada mŞener M agenegiŞener M agene
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikprofil/35kkemsa-ongerigkikada meemsamnngerigieemsamnngeri
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikprofil/6/suleyme-ycetin-avukat"ankada mSüleyme- Çetin-Avukat"aSüleyme- Çetin-Avukat
iyla-arı -deme-uyuun- geri i-mvıle,397widthlankada mPOLİS VE YARGIYLA İLGİLİ YENİ KANUN TEKLİFİ ink">
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikprofil/22/doc-dr-sewww-ibagkikada mDoç. Dr. Şewww İb1"iDoç. Dr. Şewww İb1 iyla-arı -deme-uyuun- geri i-mvıle,397widthlankada mPOLİS VE YARGIYLA İLGİLİ YENİ KANUN TEKLİFİ ink">
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikprofil/75kprof-dr-ah/di-er-felankada mProf. Dr. Ah/diEr-fe >Prof. Dr. Ah/diEr-fe llllll
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikprofil/34/uzme--reflekolog-gamz -ars
m KylticsiaKıDünya Şehirlcl Ar çıda A.com/d.. ink">
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikprofil/67/dr-m tin-oas m KylticsiaKıDünya Şehirlcl Ar çıda A.com/d.. ink"> m KylticsiaKıDünya Şehirlcl Ar çıda A.com/d.. llllll
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikprofil/23/tansk"cengdlgkikada mTansskiCengdlgiTansskiCengdl llllll
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikprofil/56/yildiz-koclankada mYıldiznKoçgiYıldiznKoç
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikprofil/36/tuna-yildizgkikada mTuna YıldizgiTuna Yıldiz llllll
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikprofil/33/recai-cirp llllll "://www.ankarametwitterhaberi.com/images/"ank"> Twitter'da Takip Etiva ll
<202"><://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikbann.r.php?" c253lank"> tp://www.ankarameydani.com/images/haberthumb.php?www.nkarameydani.com/images/haberler/201bann.r/1tl_2ıli&w=300&hc250&q=80" width="300" height="250 in-left:width:300px;height: 250px;bor-fr:0#039;dabann.r253la ustmantmg-renponswveh/ c header-top-baccor-ada mc class=" citext ustmanaccor-ada-group han> ":/ ustmanaccor-ada-doggefhs-sdch"/"dropdoggeft:collapsee="dropparen;da#encok a"//www.a#collapseOnegiv class=" c"dot">•api h5>Bu Ay Çok O onan a
han> ":/ ustmanaccor-ada-doggefhs-sdch"/"dropdoggeft:collapsee="dropparen;da#encok a"//www.a#collapseTwo"an> •api h5>Bu Ay Çok Y Y/dlanan a
<203"><://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikbann.r.php?" c271 ink"> tp://www.ankarameydani.com/images/haberthumb.php?www.nkarameydani.com/images/haberler/201bann.r/ucuzu-300-250ıli&w=300&hc250&q=80" width="300" height="250 in-left:width:300px;height: 250px;bor-fr:0#039;dabann.r271 i ustmantmg-renponswveh/ cSda Drkeal div i iuld ustmanunn-lefdhs-lisaep:dd-ustasdiv clllllllc diyek ink"> diyek c header-top-bikadahan>
Nşaz Vrketrere
Ar/7l
Arkgm
Afyo.
Ağr /
Aksom/y
Amasyl
A.com/
A.talyl
Ardahg.
Artvi.
Ayrk.
B okdsi
Bartk.
Batag.
Bayburt
Bcekcik
Bcngnla
Bctlis
Boyl
Burdu
Bursl
Çör ıle
Çökng /
Ç Y/d
Dandlri
Diytrbrkdib
D. ce
Ed Pne
Elintmam
Erndecg.
ErnuY/d
Eskişehir
Ginda.tep
Girenu.
Gr oüşhg.e
Hr ıri
Hrt/y
Iğddib
Is "k1
İstanbul
İzmir
Kahrm
Kam/bük
Kom/sg.
Kars
Kataamonu
Ksyseri
Kng / ıle
Kngk aeri
Kngşehir
Kilis
Kocaeri
Konyl
Kütahyl
Malatyl
Manisl
Mardi.
Mersi.
Muğll
Mum
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sacomyl
Samnu.
Siirt
Sinop
Sivrs
ŞBltmurfl
Şngnak
Tekirdaam
Tokat
Tm/bzo.
Tunceri
Uşak
Vg.
Yalovl
Yozgat
Zo.guldne
div iiv> c header-top-blead2/han>
E-Ginete
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikeer/201sayfa a/unn/imdIFA�ikada mTE BiliıimH/02/ Yintml /rameV5 VertigoH/02/ Sv> c header-top-blead2/han>
Sayfa a
l"://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikkad ya a-s6widthlankada mKad ya alank"> l"://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikfirsat a-s5widthlankada mFngsat alank"> citext ustmanarsiv">c
Aane-v
iv> c tp://www.ankarameydani.com/images/haberthumb.php?www.nkarameydani.com/images/haberler/201bann.r/sg.almlolgtimrreklaıli&w=160&h=600&q=80" width="160" height="600 in-left:width:160px;height: 600px;bor-fr:0#039;dabann.r274 i ustmantmg-renponswveh/

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
c tp://www.ankarameydani.com/images/haberthumb.php?www.nkarameydani.com/images/haberler/201bann.r/EE627D14E3BE8EECCE1E6A12D09893054E9C4E28CD74B296C9pp:/psh_fullsize_distrıli&w=160&h=600&q=80" width="160" height="600 in-left:width:160px;height: 600px;bor-fr:0#039;dabann.r283la ustmantmg-renponswveh/

aaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cptext" clsiteFooter a ustmanfooter <://www.ankaramefacebookhaberi.com/images/"arel="nofollow">tp://www.ankarameydani.com/images/haber_tndmes/ls-rush-phprler/201facebook_circle-32.pn'daFACEBOOK">
tp://www.ankarameydani.com/images/haber_tndmes/ls-rush-phprler/201twitter_circle-32.pn'daTWITTER">tp://www.ankarameydani.com/images/haber_tndmes/ls-rush-phprler/201google_circle-32.pn'daGOOGLE PLUS">tp://www.ankarameydani.com/images/haber_tndmes/ls-rush-phprler/201rss_circle-32.pn'daRSS">ı >ıntı Kaan'ı 'Duman' etted.. 6/02/, 6/02/biri i/>info@reflekmedyahabe

aaaaaaaaaaip>"dot">•aaaaaaaa
<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikik a ustmanfooter-39;-mobil glyphtcdas ipho.eg>"dtrong>MobilMobil siteyi görüntüleyin.<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikkunyewidthla ustmanfooter-39;-rreklaaglyphtcdas globalg>"dtrong>KünyeKünyeyi görüntüleyin.<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakikilgtisimwidthla ustmanfooter-39;-ilgtisimaglyphtcdas leadsetgi"dtrong>İlgtiıimBize ulaşrkn.<://www.ankarameydani.com/spor/7-dakiksitene-rekewidthla ustmanfooter-39;-ilgtisimaglyphtcdas embed_closeg>"dtrong>Sitene Ekleartcel 6/02/biri rekeyin.A.com/ Mpor/7 /

aaaaaaaaaaip>Yintml /r: TE Biliıim

div id= c<
Yukaı Çıkiv> c ×Üye Giriıi
iv> c c var se//won_key = '24zqDtEyjHo='; var a eva_scopa = [""newsbodyh"]; aa