Öne Çıkanlar melih gökçek ios 7 haber kurt seyit haberler

'Barış' ı garantileyince ard arda yasak getirdi! Neyin öz güveni...

Kiralık Aşk dizisi ile yıldızı hızla parlayan Barış Arduç'un sevgilisi Gupse Özay ile çalkantılı aşkları devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde el ele görüntülenen çift aşklarındaki o kötü günleri geri de bıraktılar anlaşılan. Gupse Özay sevgilisinden öpüşme sahneler için yasakları ard arda sıraladı.

'Barış' ı garantileyince ard arda yasak getirdi! Neyin öz güveni...
 Gupse Özay yakışıklı oyuncu Barış Arduç ile büyük aşk yaşıyor. Gupse Özay yakışıklı oyuncu ile Barış Arduç ile büyük bir aşk yaşarken Kiralık Aşk ile yıldızı parlayan Barış ile ayrılık sürecine gelmişti. Barış Arduç'un hastalık döneminde barışan çift el ele görüntü vermeye başladı. Öyle ki Gupse Özay sevgilisinin öpüşme sahnelerine bile yasak getirdi.

 Gupse Özay ve Barış Arduç ilişkilerinde zor bir süreçten geçtiler. Ayrılacaklar derken Barış Arduç'un sağlık problemleri girdi araya ve ikili yeniden bir araya geldi. En son İrem Sak 'ın doğum gününe el ele katıldılar. Ünlü çiftin ilişkisi yoluna girdikten sonra Gupse Özay sevgilisinin öpüşme sahnelerine yasak getirdi.
 Kiralık Aşk'ın yakışıklı oyuncusu Barış Arduç sevgilisinin gazabına uğradı. Ayrılık süreci geçiren Barış Arduç ve Gupse Özay aşkı yeniden kaldığı yerden devam ederken Gupse Özay sevgilisinin dizide büyük aşk yaşadığı Elçin Sangu ile öpüşme sahnelerinden rahatsız oldu.

 Bir süredir birlikte olduğu Barış Arduç ile büyük aşk yaşayan Gupse Özay ayrılık süreci geçirdiği sevgilisi ile barıştıktan sonra kıskançlık krizi patlak verdi. Gupse ilişkisini sağlama aldıktan sonra sevgilisine dizi ile ilgili şok yasaklar getirdi. Gupse Özay dizideki partneri ile sevgilisinin öpüşmesine dayanamadı.

 Kiralık Aşk dizisinin güzel oyuncusu Elçin Sangu ve yakışıklı oyuncusu Barış Arduç'un dizideki yakınlaşmaları Gupse Özay'ı rahatsız etti. Gupse Özay bir küs bir barışık olduğu sevgilisiyle barıştıktan sonra öpüşme yasağı getirmeye başladı. Bakalım dizinin senaristler Gupse Hanım'ın isteğini yerine getirecek mi?

 Yalan Dünya dizisi ile hayatımıza giriş yapan Gupse Özay Deliha filiminde başrol aldığı Barış Arduç ile büyük aşk yaşamaya başladı. Barış Arduç Kiralık Aşk ile yıldızı parlayınca Gupse Özay ile ilişkileri zorlu bir süreç geçirdi. Ayrılık sürecini atlatan ünlü çift şimdilerde Gupse Özay'ın kıskançlık krizi ile sallanıyor. Gupse Özay Sevgilisinin dizideki partneri ile öpüşme sahnelerine kısıtlama getirmeye çalışıyor.

 Deliha isimli film ile büyük bir aşka yelken açan Gupse Özay ve Barış Arduç aşlarına bir küs bir barışık deva ederken son olarak İram Sak'ın doğum gününde el ele görüntülenmişlerdi. Gupse Özay sevgilisine kıskançlık ayarı verdi. Dizide Elçin Sangu ile öpüşmelerinden rahatsız olduğu sevgilisini uyardı.

Star Tv ekranalrıda yayınlanan Kiralık Aşk dizisinde başrol oyanayan Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun öpüşelerinden oldukça rahatsız olan Gupse Özay sevgilisinin dizideki öpüşmelerinden rahatsız olduğunu ifade etti. Bakalım bundan sonraki bölümlerde bu ateşli öpüşmerlin sonu gelecek mi?

 Geçtiğimiz sene başrollerini paylaştıkları 'Deliha' filminde tanışan ve aşk yaşamaya başlayan Gupse Özay ve Barış Arduç ilişkisiyle ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı
İddialara göre? Gupse Özay, Kiralık Aşk dizisinde rol alan sevgilisi Barış Arduç'un dizideki rol arkadaşı Elçin Sangu ile anılmasından rahatsızlık duydu.
 
Bunun üzerine Özay, Arduç ve Sangu’nun yakınlaşmasını engellemek için senaryo ekibine "Samimi ve öpüşme sahneleri yazmayın" diye ricada bulundu.
 
Senarist arkadaşı da ünlü oyuncuyu kırmayarak dizideki yakınlaşma sahnelerini azalttı. Hatta bu olayın dizi setinde konuşulduğu ve bu haberin kanal yöneticilerine kadar gittiği de iddia edildi.
 
Dizinin hayranlarının, Barış Arduç ile Elçin Sangu’yu birbirine çok yakıştırması ve haklarında çıkan ayrılık iddialarının Gupse Özay’ı çok rahatsız ettiği biliniyor

ELE ELE GÖRÜNTÜLENDİLER

Günlerdir Verem olduğu haberleri ile gündeme bomba gibi düşen Barış Arduç o olaydan sonra ilk kez açıklama yaptı. Barış Arduç ve Gupse Özay birlikte el ele arkadaşları İrem Sak'ın doğum gününe katıldı ve ilk kez açıklama yaptı.

 Gupse Özay ile ayrıldılar ayrılacaklar denilen çift el ele görüntülendiler. Barış Arduç 'un yakın zamanda zatürre hatta verem olduğu iddia edilmişti. Barış Arduç sevgilisiyle katıldığı bir doğum günü partisinde bu konular ile ilgili ilk kez açıklama yaptı.

 Kiralık Aşk dizisiyle bir yıldız gibi parlayan Barış Arduç zatürre teşhisi sonrasında verem haberleri ile hayranlarını çok üzdü. Barış Arduç ayrıldılar haberleri ile sık sık gündeme gelen Gupse Özay ile el ele görüntülendiler.

 Deliha filminde tanışıp büyük aşk yaşamaya başlayan Barış Arduç ve Gupse Özay oyuncu arkadaşları İrem Sak'ın doğum gününe katıldılar. Hergün ayrılık haberleri ile gündem oluşturan çift son olarak Barış Arduç'un verem haberi ile sarsılmıştı. Yakışıklı oyuncu ilk kez açıklamada bulundu.

 Barış Arduç günlerdir hastalığı ile gündeme geldi. Önce zatürre hastalığı teşhisi konulmuştu ama son günlerde çıkan haberlere göre Barış ARduç zatürre değil verem olduğu iddia edilmişti. Bu haberlere ilk açıklama Barış Arduç'tan geldi.

Barış Arduç ve Gupse Özay arkadaşlarının davetine el ele katıldı. Günlerdir Verem olduğu haberleri gündeme gelen Barış Arduç sessizliğini bozdu ve ilk açıklamayı yaptı..

Zaman zaman haklarında ayrıldıklarına dair haberler çıkan Gupse Özay ve Barış Arduç, İrem Sak’ın doğum gününe el ele katıldı.
Geçtiğimiz haftalarda zatürre teşhisi konan Arduç, gecenin sonunda sağlık durumuyla ilgili soruları yanıtladı.
“Verem olduğu” yönünde de dedikodular çıkan oyuncu, “Yok, zatürre gibi bir şeydi ama geçti gitti. Çok şükür atlattık, şu an iyiyim” dedi.

Barış Arduç: Çok şükür atlattık

HASTALIKTAN SONRA İLK KEZ KONUŞTU

 Barış Arduç 'un başrol oynadığı dizide geçtiğimiz haftalarda ara vermek zorunda kalmıştı. Barış Arduç zatürre ile savaş verdiği haberleri gündeme gelmişti. Son iki günde de Barış Arduç'un zatürre değil verem olduğu iddia edildi.

 Deliha ile herkesin büyük beğenisi toplayan Barış Arduç çok geçmeden Kiralık aşk ile bir yıldız gibi parladı. Yakışıklı oyuncu kısa sürede en çok beğenilen oyuncu oldu. Geçtiğimiz günlerde zatüre olduğu iddia edilen ARduç'un verem olduğu iddiaları ardından geldi.


 Kiralık Aşk'ın yakışıklı oyuncusu Barış Arduç son günlerde sağlık sorunları yaşıyor. Barış Arduç'a daha önce zatürre teşhisi konulmuştu. Çok geçmeden yakışıklı oyuncunun zatürre değil verem olduğu iddia edildi. Barış Arduç henüz net bir açıklama yapmadı.

 Son zamanların en çok konuşulan ve aranılan jönü olan Barış Arduç geçtiğimiz günlerde zor günler geçirmişti. Zattüre teşhisi konulduğu için dizi çekimlerine katılmayan yakışıklı oyuncunun hastalığı aslında zattüre değil verem olduğu iddia edildi.

 Kiralık Aşk'ın yakışıklı oyuncusu Barış Arduç zattüre olduğu için hastaneye yattığını konuşulmuştu. Uzun süredir tedavi görmüştü yakışıklı oyuncu bugün ise hastalığının zatürre olmadığını verem teşhisi konulduğu iddia edildi. Barış Arduç Kiralık Aşk'ta devam edecek mi merak ile bekleniyor.

 Kiralık Aşk dizisinde rol alan Barış Arduç geçtiğimiz günlerde hastalanmıştı. Bir süredir hastanede tedavi gören  Barış Arduç 'a zatürre demişlerdi ama yakışıklı oyuncu Barış Arduç'a verem teşhisi konuldu. Barış Arduç konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı.

 Kiralık Aşk dizisi ile hayatının en parlak günlerini yaşayan Barış Arduç geçtiğimiz günlerde zatürre olduğu için hastaneye kaldırıldığı bu yüzden dizi çekimlerine katılamadı. Barış Arduç ile ilgili şok bir gelişme yaşandı. Meğer yakışıklı oyuncu zatürre değil....

 Deliha filmi ile oyunculuğa başlayan ve çok geçmeden Kiralık Aşk ile bir yıldız gibi parlayan yakışıklı oyuncu Barış Arduç geçtiğimiz günlerde zatürre olduğu haberleri ile gündeme geldi. Yakışıklı oyuncu ile ilgili olarak şok bir gelişme yaşandı. 

Ünlü oyuncunun verem nedeniyle hastaneye yattığı ortaya çıktı.
 
Dizinin reytinglerinin düşmemesi için Kiralık Aşk’ın yıldızı Barış Arduç’un gerçek hastalığının gizlendiği ortaya çıktı.
 
Sevgilisi Gupse Özay’la birlikte oynadığı ‘Deliha’ dizisiyle adını duyuran Barış Arduç, ‘Kiralık Aşk’ dizisiyle ekran fenomeni haline geldi. Milyonlarca genç kız hayranı olan Arduç, Kenan İmizalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ’a rakip gösteriliyor. Dizide Elçin Sangu’yla kemara karşısına geçen Arduç, bir ay hastalığı sebebiyle dizinin setine gelemedi. Hastanede karantinaya alınan yakışıklı oyuncunun zatürre olduğu açıklandı.
 
İsviçre'de aşı olmamış  
 
1987 İsviçre doğumlu olan Barış Arduç’un hastalığının zatüre olmadığı vereme yakalandığı ortaya çıktı. Çocuklukta olunması gereken verem aşısı ailesi tarafından yaptırılmayan Arduç’un uzun saatler beklediği set ortamında vereme yakalandığı ve bu yüzden apar topar hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Gerekli tıbbi müdahaleler yapılan oyuncu, birkaç hafta daha dinlendikten sonra sete geri döndü. Yapım firmasının, dizinin izlenme oranlarının düşmemesi için oyuncunun gerçek hastalığını gizlediği iddia edildi.
 
Deniz Altuntaş / Yeniyüzyıl

KİRALIK AŞK YENİ BÖLÜMLERİ 

Üç hafta dizide olmayacak olan Barış Arduç yeni bölümlerde flashbackler (geriye dönüş) yoluyla yer alacak. Yapımcı Haktan Pak, konuyla ilgili yaptığı açıklamada Türkiye'de ilk defa yapılacak olan özel bir bölüm ile izleyici karşısında olacaklarını belirtti.

arış Arduç ayrıldı ayrılacalar dediğimiz Gupse Özay ile görüntülenmişti geçtiğimiz günlerde. Barış Arduç 'un kısa bir süre aniden rahatsızlanıp hastanelik olmuştu. Zattüre teşhisi konulan Barış Arduç 'un sağlık durumu iyiye gidiyor. 

 Kiralık Aşk dizisinin yıldızı Barış Arduç'tan hayranlarına mesaj var.

 'Kiralık Aşk' dizisinde Ömer karakterini canlandıran Barış Arduç'a zatürre teşhisi koyulmuştu. Yapım şirketinin yaptığı açıklamada "Oyuncumuz Barış Arduç’a uzun süren gribal hastalığı sonrası maalesef başlangıç seviyesinde zatürre teşhisi konulmuştur. Doktoru tarafından tüm gerekli tedaviler eksiksiz şekilde uygulanmaktadır." denilmişti. 
 
Barış Arduç sosyal medya hesabından durumunun iyi olduğunu bildiren bir paylaşımda bulundu ve "Az kaldı, telaş yok" yazdı.
 
Barış Arduç'un bu paylaşımı hayranlarını oldukça heyecanlandırdı. Fotoğrafın altı "geçmiş olsun" mesajlarıyla doldu.
KİRALIK AŞK 'IN REYTİNGLERİ DİBİ VURDU

Barış Arduç dün yayınlanan Kiralık Aşk'ta yoktu. Barış Arduç zattüre olduğu için setlere ara verdi. Yakışıklı oyuncu Barış Arduç dizinin reytingde oldukça düşüş sağlandı. Barış Arduç 'un son sağlık durumu şok etmişti sağlık durumu iyiye giden Arduç şimdilerde yeniden setlere dönmeye hazırlanıyor.  Barış Arduç diziden ayrıldı mı? Kiralık Aşk cuma akşamlarının en çok izlenen ve sevilen gençlik dizisi. Dün yayınlanan bölümde şok gelişme yaşandı. Bir süredir hasta olan Barış Arduç dizide yoktu. Barış Arduç olmadan bir bölüm geçti. Barış Arduç'un dizide olmaması sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Barış Arduç Kiralık Aşk'ta neden yok? Dün Kiralık Aşk'ta izleyiciyi hayal kırıklığına uğratan bir gelişme yaşandı. Yeni bölümde geçmiş ile ilgili bir bölüm yayınlandı. Bu bölümde Barış Arduç'un gençliğini başka bir oyuncu canlandırdı. Dizinin yayınlanmasıyla birlikte bu olay sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Kiralık Aşk yeni bölümlerde Barış Arduç yok.Zatüre olan ve 3 hafta setlerden uzak kalacak olan Kiralık Aşk'ın Ömer'i Barış Arduç için yapımcı yeni bir yöntem buldu. Ortaks Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç’un üstlendiği Kiralık Aşk dizisi yeni bölümünde neler olacak? İşte tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle...


Kiralık Aşk dizisinde televizyon tarihinde bir ilk yaşanacak.
Zatüre olan ve çekimlere katılamayan dizinin Ömer'i Barış ArduçTürkiye'de ilk kez denenecek bir yöntemle Kiralık Aşk'ın yeni bölümüne dahil olacak.

Barış Arduç Nayino şarkısı. Kanal D'den naklen yayınlanan TEGV 20. YIL ÖZEL programında Barış Arduç izleyenleri adeta ekrana kitledi. Kiralık Aşk Ömer Nayino şarkısı büyük beğeni topladı.

 Barış Arduç Nayino yorumu. Barış Arduç Nayino şarkısını dün geceden en çok konuşulan yorum oldu çünkü son zamanların en çok konuşulan ve beğenilen ismi olan Barış Arduç TEGV 20. YIL ÖZEL  programında Nayino şarkısını seslendirdi. Barış Arduç'un Nayino şarkısı büyük beğeni topladı.

Barış Arduç Nayino dinle. Kiralık Aşk dizisi ve özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Barış Arduç'un Nayino şarkısı dinleyen herkesi ekranlara topladı. Barış Arduç'un Nayino yorumu sosyal medyada büyük beğeni topladı. Türkiye  Eğitim Gönüllüleri Vakfı için düzenlenen bağış gecesinde ünlü oyuncu Barış Arduç'un okuduğu 'Nayino' şarkısı geceye damgasını vurdu. Kanal D'den naklen yayınlanan TEGV 20. YIL ÖZEL programında Barış Arduç izleyenleri adeta ekrana kitledi.

Yoğun istek üzerine Arduç, 'Nayino' şarkısını tekrar okudu.


Arduç, daha önce de horon tepmişti.

Genç oyuncu, şarkıyı okuduktan sonra sosyal medya adeta yıkıldı.İşte Arduç'un 'Nayino' yorumundan sonra sosyal medyada paylaşılanlar:GUPSE EVİ TERK ETMİŞTİ

 Barış Arduç sevgilisinden ayrıldı mı? Günlerdir magazin manşetlerini derinden etkileyen Barış Arduç ve Gupse Özay'ın ayrılık haberleri gündem oluşturmuştu. Barış Arduç bir çok kişi tarafından büyük tepkiler almııştı bunun üzerine ayrılmadık açıklamasında bulundu ama Gupe Özay'dan her hangi bir açıklama gelmedi.

 Uzun süredir ikilinin ayrıldıkları haberleri gündemi meşgul ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Gupse Özay'ın sevgilisiyle birlikte yaşadıkları evi terk ettiği konuşulmuştu. Gupse Özay kaç yaşında? Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun bir arada olmasını isteyen dizi severler ikisinin bir arada olmasını istiyor. Barış Arduç ile Gupse Özay ayrıldı mı?

Barış Arduç son zamanların en çok tartışılan ve beğenilen ismi oldu. Gupse Özay ile birlikte olması sevenleri tarafından büyük eleştirilere maruz kaldı. Barış Arduç herşeye herkese rağmen aşkına sahip çıktı çıkmaya devam ediyor. Hergün ayrılık haberleri çıksa da onlar çok mutlu

 Kiralık Aşk'ın yakışıklı oyuncusu Barış Arduç uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Gupse Özay ile ayrıldıkları haberleri gündeme geldi. Kiralık Aşk severler Defne yani Elçin Sangu ile birlikte olmasını istemiş ve Gupse Özay'a büyük tepki vermişti. Bu durumdan sonra aralarında soğukluk olduğu iddia edilmiş ardından da Gupse Özay'ın evi terk ettiği söylenmişti.

 Gupse Özay evi terk ettiği söylenmişti ama Barış Arduç ayrılmadığını söyledi. Günlerdir var mı yok mu sorusu gündem oluştururken yakışıklı oyuncu Barış Arduç ayrılmadıklarını iddia etti ama Gupse Özay henüz bir açıklama yapmadı.

 Gupse Özay ve Barış Arduç aşkı bitti haberleri sık sık gündeme gelirken son olarak Altın Kelebek Ödül Törenine yalnız katılması da dikkat çekmişti. Ayrıldılar haberlerine Barış Arduç'dan açıklama geldi.

 Kiralık Aşk diziinde rol alan Barış Arduç uzun bir süredir Gupse Özay ile birlikte. Kiralık Aşk dizisindeki rol arkadaşı ile adı aşk iddialarına karışmış ve sevenleri tarafından birlikte olmaları istenmişti. Barış Arduç ve Gupse Özayı'ın ayrıldığı haberleri çıkmıştı. Büyük tepkiler alan Barış Arduç ayrılmadığını açıkladı.

 Deliha isimli filmde birlikte oynadıkları Gupse Özay ile büyük aşk yaşayan ve ardından Kiralık Aşk ile ekranlarda yıldız gibi parlayan Barış Arduç'un sevgilisi Gupse Özay'dan ayrıldığı haberleri günde oluştururken sonunda açıklama geldi. Ayrıldıklarına dair haberler yapıldı yakışıklı oyuncu bir çok kesim tarafından büyük tepki alınca ayrılmadıklarını açıkladı.

 Ayrıldılar ayrılacaklar derken geçtiğimiz günlerde kesin olarak ayrıldılr haberleri çıkan Barış Arduç ve Gupse Özay ilişkisinde son durum gerçekten merak ediliyor. Barış Arduç ünlendikten sonra sevgilisini bıraktı imajı yüzünden büyük tepki almıştı. Tüm bunların ardından Barış Arduç açıklama yaptı.

 Kiralık Aşk diziyle bir yıldız gibi parlayan Barış Arduç 'un uzun süredir birlikte olduğu sevgilisiyle ayrılma durumuna geldiler. En son Kanal D ekranlarında yayınlanan Altın Kelebek Ödüllerinde yılın çifti seçilmişti ve geceye yalnız katılan Barış Arduç'un bu durumu ayrılığı daha çok dillendirdi.

Volkswagen Arena’da gerçekleşen etkinlikte cemiyet hayatının tanınan isimleri İpek Dedeman ve Ceylan Sohtirik, ünlü oyuncuyla hatıra fotoğrafı çektirdi.
 

Görenlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Arduç, muhabirlerin ayrılık iddialarını sorması üzerine şöyle konuştu: “Çıkan haberler yalan. Nasıl böyle haberlerin çıktığını da bilmiyorum.“ 

Gupse Özay ile Barış Arduç, Deliha filminin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı.
hürriyet
 
 
Kiralık Aşk dizisiyle canlandırdığı Ömer karakteri ile bir anda sosyal medyayı sallayan Barış Arduç Sevgilisi Gupse Özay ile Beyoğlunda görüntülendi. Deliha filmi ile izleyicilerden tam not olarak kariyerini yükselten Barış Arduç keyfi yerinde.
 
Gupse Özay ve Barış Arduç önceki akşam Beyoğlu’nda görüntülendi. Gupse Özay Barıi Arduç aşkı devam ediyor 28 Haziran 2015 Başrolünü paylaştıkları ‘Deliha’ filminde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Gupse Özay ve Barış Arduç önceki akşam Beyoğlu’nda görüntülendi. Çift arkadaşlarıyla birlikte bir mekânda oturup yemek yedikten sonra uzun uzun sohbet etti. Gazetecileri fark eden Özay, el sallayarak poz verdi.
 
 
 
Yapımcılığını 1 Erkek 1 Kadın’ın yapımcısı Müge Turalı’nın kurduğu yeni şirketi olan Ortaks Yapım’ın üstlendiği yeni dizide; kendi halinde yaşayan garson bir kızın bir günde değişen hayatı ve aşkın komik halleri anlatılıyor. 
Dizinin konusu;Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır. Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?  

 
 Senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk  yer alırken, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor. 


AYRILDILAR MI?

Barış Arduç ve Gupse Özay ayrıldılar mı? Uzun süredir birlikte olan çiftin yakın zamanda aralarının bozulduğu , ayrılacaklar ama bekledikleri iddia edildi. İddiaya göre Barış Arduç gelen tepkilerden çekindiği için ayrılığı ertelendiği iddia ediliyor. Bu durum hemen Kiralık Aşk izleyenlerini harekete geçirdi ve Elçin Sangu ile aşk yaşamaya başladıkları söylentileri çıkmaya başladı bile..

 STAR TV de yayınlanan Kiralık Aşk dizisibde boy gösteren Barış Arduç şöhretin ardından Gupse Özay’la olan ilişkisine son verdi.Magazin dünyasının popüler ismi oyuncu Barış Arduç ve Gupse Özay arasında kriz büyüyor. Akşam gazetesinde yer alan haber göre ikili evlerini ayırma kararı aldı.Gupse Özay’ın hayatında bugünlerde büyük bir değişim var. Oyuncunun ’Deliha’ filminin setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı son günlerin yükselen yıldızı Barış Arduç ile yollarını ayırdıkları iddia edildi. 

Gupse Özay’ın hayatında bugünlerde büyük bir değişim var. Oyuncunun ’ Deliha’ filminin setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı son günlerin yükselen yıldızı Barış Arduç ile yollarını ayırdıkları iddia edildi.
EVİNDEN TAŞINDI
Oyuncunun hayatındaki tek değişiklik bununla da sınırlı değil. Gupse Özay, ayrılık sonrası sevgilisiyle birlikte yaşadığı sanat kariyeri boyunca yaşamını sürdürdüğü Cihangir’deki evinden taşındı.
GÖRÜNTÜLENMEK İSTEMİYOR
Entelektüel merkezli Cihangir’den elit kesime hitap eden Etiler’e yerleşen oyuncunun bu kararı almasında paparazzilerin etkili olduğu olduğu söylendi. Eski mahallesinde magazinciler tarafından sürekli olarak görüntülenen ve bu durumdan oldukça rahatsız olan Özay’ın gözlerden uzak bir yaşam sürmek için böyle bir radikal karar aldığı öğrenildi.

 Star Tv ekranlarında yayınlanan Kiralık Aşk dizisi ile bir anda yıldız gibi parlayan isim olan Elçin Sangu'nun sevgilisi artık isyan etti. Yunus Özdiken sevgilisinin Barış Arduç ile aşk iddialarına karışmasına öfkelenen sevgili son günlerde Barış Arduç'un Gupse Özay ile ayrıldığı haberleri yüzünden panik haline mi girdi merak konusu oldu.

 Kiralık Aşk'ın güzel oyuncusu Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken isyan etti. Kİralık Aşk başladığı günden itibaren haklarında aşk dedikoduları çıkmıştı Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun. Barış Arduç'un Gupse Özay ile bir birlikteliği Elçin Sangu'un da Yunus Özdiken ile birlikteliği vardı. Onlar çıkan iddiaları çok umursamıyorlardı. Son olarak Barış Arduç'un sevgilisinden ayrılması Yunus Özdiken'i harekete geçirdi

 Kiralık Aşk 'ın güzel oyuncusu Elçin Sangu ve Barış Arduç arasında çıkan aşk iddialarına son olarak nokta koydu. Barış Arduç 'un Gupse Özay ile ayrılmaları gündem oluştururken dizi severler ikiliyi birbirlerine yakıştırdılar. Bu çıkan aşk haberlerine Elçin Sangu'nun sevgilisi açıklama yaptı.

 Barış Arduç ve Gupse Özay ayrılıyor.. Günlerdir aylardır ayrıldıkları haberleri gündeme gelmişti ama Barış Arduç sevgilisinin elinden tuttu ve onun yanında olduğunu söyledi. Bugün ise ayrılacakları ama belli bir zamanı beklediklerini söylediler. Gupse Özay 'ın bu durumdan oldukça etkilendiği gündeme geldi. Gupse Özay'ı Barış'ın ailesinden büyük destek geldi.

 Uzun süredir birlikte olan çiftin yakın zamanda aralarının bozulduğu , ayrılacaklar ama bekledikleri iddia edildi. İddiaya göre Barış Arduç gelen tepkilerden çekindiği için ayrılığı ertelendiği iddia ediliyor. Bu durum hemen Kiralık Aşk izleyenlerini harekete geçirdi ve Elçin Sangu ile aşk yaşamaya başladıkları söylentileri çıkmaya başladı bile..

Kiralık Aşk'ın 'Defne'si Elçin Sangu, 'Ömer'i canlandıran rol arkadaşı Barış Arduç ile adının aşk dedikodusuna karışmasından rahatsız oldu.

Sangu, 'Beni yolda kim görse, Barış'ı soruyor. Hayatımdaki kişiye (Yunus Özdiken) ayıp. Sevgilim olduğunu bile bile dedikodu çıkarıyorlar. Yoruldum artık" diye isyan etti.

İki oyuncunun da sevgilisi var

'Kiralık Aşk' dizisinde canlandırdığı 'Defne' karakteriyle büyük çıkış yakalayan Elçin Sangu 4 yıldır Yunus Özdiken ile aşk yaşıyor. Yunus Özdiken'in bir perakende şirketinde üst düzey yöneticilik yaptığı biliniyor
Barış Arduç ve Gupse Özay ayrılacak. Gupse Özay'ın Deliha filmi ile yıldızı parlamıştı Barış Arduç'un kısa bir süre sonra da aşk başlamıştı. Star Tv ekranlarında yayınlanan Kiralık Aşk dizisinde rol aldıktan sonra aranılan oyuncu olan Barış Arduç'un sevgilisi Gupse Özay'dan ayrılacağı konuşuluyor. 

Genç kızların son dönemdeki gözde ismi Barış Arduç, kendisi gibi oyuncu olan Gupse Özay aşkıyla da sürekli gündemde. Uzun süredir birlikte olan ikilinin ayrılık sürecine girdiği iddia edildi. Dedikodulara göre, hem Gupse Özay hem de Barış Arduç artık ilişkiyi yürütmek istemiyor. 
akışıklı oyuncu, "Şöhret olduktan sonra şımardı" yorumları yapılmasın diye şimdilik ilişkisini yürütüyor. Bu arada önceki akşam da annesi ve aile dostlarıyla Cihangir'de buluşan Gupse Özay için "Sempatik oyuncu, teselliyi ailesinde buldu" yorumları yapıldı. 

BARIŞ ARDUÇ BİR YILDIZ GİBİ PARLADI

 Barış Arduç son zamanlarda yıldızı hızla parlayan ünlü isimlerden birisi olarak yerini aldı. Barış Arduç son olarak bir reklam filminde oynamıştı ve tüm karizma yerle bir olmuştu. Barış Arduç'un bu reklam filminden aldığı para dudak uçuklattı.

 Kiralık Aşk dizisinin yakışıklı oyuncusu Barış Arduç bir çok firmanın dikkatini çekti. Reklam teklifleri ard arda geldi ve Barış Arduç bir ayakkabı firmasında rol aldı. Yakışıklı oyuncunun o reklamı büyük tepkilere yol açmıştı. Barış Arduç'un o reklamı sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Her ne kadar tepkiler alsa da yakışıklı oyuncu dudak uçuklatan bir rakama imza attı.

 Barış Arduç her ne kadar Kiralık Aşk'te Elçin Sangu ile büyük bir aşk yaşasa da gerçek hayatta öyle değil. Barış Arduç Gupse Özay ile birlikte ve bu aşk Kiralık Aşk sevenlerini hiç de memnun etmiyor. izleyici barış Arduç ile Elçin Sangu'nun gerçekte sevgilisi olmasını itiyor. Barış Arduç Gupse Özay ile dudak dudağa görüntülendi.

Barış Arduç, hem ekranlara hem sosyal medyaya damga vurmaya devam ediyor. Deliha adlı sinema filmiyle dikkat çeken, Kiralık Aşk dizisiyle ise milyonların kalbini kazanan Barış Arduç, bu kez reklam filmiyle gündeme bomba gibi düştü. Kiralık Aşk dizisinde ayakkabı tasarımcısı Ömer İplikçi karakterine hayat veren ve bir anda fenomene dönüşen Barış Arduç, bir ayakkabı markasının reklam filmi için kamera karşısına geçti. "Kiralık Aşk" dizisiyle hayatımıza giren, en çok beğenilen, son zamanların en çok konuşulan ismi olan yakışıklı oyuncunun reklam filminin çekimlerini Nihat Odabaşı yaptı. Barış Arduç'un reklam filmi, başlar başlamaz sosyal medyada büyük yankı buldu.

Kiralık Aşk dizisinde fabrika sahibi ayakkabı tasarımcısı genç işadamını canlandıran oyuncunun fanlarından kimisi bu kadar yakışıklı bir adamın, niye bu kadar yalvarır gibi olduğu konusununa eleştiri getirirken; kimisi övgüler yağdırdı. Barış Arduç'un karizmasının yerle bir olduğunu söyleyen de vardı, ayakkabı reklamında oynamasını, yaratıcılıktan uzak bulan da...

Büyük ses getiren ve kimi tarafından eleştiri yağmuruna tutulan reklamın detayları ortaya çıktı. Genç kızların son gözdelerindenBarış Arduç'un, o reklamdan aldığı ücret şaşırttı.Bir anda Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ gibi Türkiye'nin yıldız isimleri kadar ünlünen genç oyuncunun reklamdan600 bin TL aldığı öğrenildi.

İŞTE BARIŞ ARDUÇ REKLAMI HAKKINDA YAPILAN SOSYAL MEDYA YORUMLARI

"Bu ne saçma bir reklam ama eğer o sarı kızın yerinde Elçin Sangu oynasaydı işler değişirdi.", "Barış Arduç'un reklamı hayatimda gördüğüm en saçma reklam olmuş. Özcan Deniz'in kola reklami bile daha iyi.", "Son zamanlarda izledigim en kötü reklam Derimod reklamı. Barış Arduç karizmasi yerle bir olmuş.", "Barış Arduç'un oynadığı reklam. Adam zaten yakışıklı niye yalvarttınız bu kadar iyice çıtayı yükseltmiş.", "Türk reklam yaratıcılığı dizide ayakkabı tasarımcısını canlandıran Barış Arduç'u ayakkabı reklamında oynatmak. Paçamızdan yaratıcılık akıyor.", "Elçin Sangu ve Barış Arduç birlikte bir reklam filminde oynasalar çok mükemmel olmaz mı?"

 Barış Arduç ve Gupse Özay'ın ayrıldığı haberleri gündeme çıkıyor ara sıra ama onların hiç de ayrılmaya niyeti yok. Geçtiğimiz günlerde bir mekanda dudak dudağa görüntülenen çiftin mutlu oldukları gözlerinden okunuyordu. Barış Arduç çıkan haberlere yanıt verirken Gupse Özay 'ın mutluluktan ayakları yere basmıyor.

 Elçin Sangu ve Barış Arduç'un sevgililerine tehdit gibi mesajlar gelmeye başladı hayranlarından. Barış Arduç Gupse Özay ile büyük aşk yaşarken Elçin Sangu'da sosyal medyada sevgilisiyle poz vermişti. Kiralık Aşk'ın izleyicisi Elçin Sangu ve Barış Arduç 'un gerçekte de sevgili olmaları çok isteniyor ama bu durum şimdilik söz konusu değil


Sevgilisi Gupse Özay önceki gün Cihangir’de baş başa kahvaltı yaptı.Mekanın kuytu bir köşesine geçen sevgililer, sarmaş dolaştı.Özay’ın sevgilisini uzun uzun öpmesi, Arduç hayranlarının “Elçin’le çok yakışıyorsunuz. Sevgilinden ayrıl” tacizine yanıt gibiydi.

Bar%C4%B1%C5%9F+Ardu%C3%A7+ve+Gupse+%C3%96zay+dudak+duda%C4%9Fa

Arduç sorular üzerine “Maalesef öyle şeyler yaşıyoruz” dedi.‘Kiralık Aşk’ın oyuncuları Elçin Sangu ve Barış Anduç’u birbirlerine yakıştıran hayranları gerçek sevgililerine ‘ayrılın’ diye taciz mesajları atıyorBARIŞ ARDUÇ KİMDİR?

Barış Arduç, 1987 yılında İsviçre 'de[1][2] emlakçılık yapan bir anne babanın ortanca çocuğu olarak dünyaya geldi. Aslen Arnavut 'tur.[2] Ağabeyi Onur Arduç ve kardeşi Mert Arduç ile beraber 3 kardeştir. İlkokulu Sakarya ve Gölcük'te, ortaokulu Bolu da okuyan Arduç, lise son sınıfta ailesiyle beraber İstanbul'a gelerek ortaöğrenimini burada tamamladı. Liseden mezun olduktan sonra Kayseri'de spor akademisini kazandı fakat ilk yılında okula adapte olamayınca İstanbul'a geri döndü. Aktif olarak yüzme, dalgıçlık, futbol, basketbol, hentbol gibi spor dallarıyla uğraşmasının yanı sıra Türkiye Sualtı Sporları Federasyonuna bağlı olarak Şile'de 8 yıl cankurtaranlık yaptı.[1] Daha sonra tiyatro sanatçısı Ayla Algan ile tanışıp Ekol Drama'da oyunculuk eğitimi aldı.[3] Ardından Sadri Alışık Tiyatrosu'nda teatral eğitimine katıldı.[4] Arduç, ilk olarak 2011 yılında Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili gibi dizilerde oynamıştır.

Barış Arduç Benim İçin Üzülme adlı dizide Ahmet Avcıoğlu karakteriyle adını iyice duyurmuş, daha sonra Bugünün Saraylısı dizisinde Selim Bayraktar karakterine hayat vermiştir. 2015 Mart ayında ekrana gelen Racon: Ailem İçin adlı dizide Tekin Atan karakterini canlandırmaya başlamış, ancak dizi başarılı olamadığı için yayından kaldırılmıştır. Sadece Sen adlı sinema filminde de son sahnede oynamıştır.

14 Kasım 2014 tarihinde vizyona giren Deliha adlı sinema filminde rol alan ve Cemil karakterini canlandıran Arduç, şimdilerde ise Star TV'de yayınlanan Kiralık Aşk adlı dizide Ömer İplikçi karakteriyle başrol oynamaktadır. Barış Arduç 2015 yılında Derimod firmasının reklam yüzü oldu.Çekilen ilk reklam filmi Ekim ayında ekranlarda yerini aldı

 Ömer ve Defne gerçekte birlikte mi? Kiralık Aşk'ın muhteşem ikilisinin hakkında şok iddialar gündem oluşturuyor. Her gün haklarında aşk iddiaları çıkan ikili aralarında bir aşk olmadığını savunurken bu aşk iddiaları en çok da Barış Arduç'un gerçek sevgilisi Gupse Özay'ı rahatsız ediyor.

 Son zamanların en çok izlenen dizilerinden olan Kiralık Aşk'ın yakışıklı oyuncusu Ömer yani Barış Arduç ve Defne'i Elçin Sangu gerçekte birlikte olmasını isteyen binlerce hayranı var. İkisinin hakkında hergün aşk haberleri çıktı ama bu durum söz konusu değil çünkü ikisinin de ayrı ilişkileri var.

 Kiralık Aşk 'ın Defne ve Ömer'in gerçek hayatta sevgili mi? Ömer ve Defne gerçekte birlikte olmasını çok istiyor izleyici. Barış Arduç'un son günlerde magazin manşetlerinde çıkan ayrılık haberlerine rağmen sevgilisi Gupse Özay ile sık sık objektiflere yansıyor. Elçin Sangu ise diğer yandan sevgilisini açıkladı.

 Kiralık Aşk'ın Ömer ve Defne'si gerçekte sevgili mi? Bu soru son zamanlarda çok sık sorulurken ikilinin hayatlarında başka başka kişiler ile birlikteler. Barış Arduç'un sevgilisi artık herkes tarafından biliniyor ama Elçin Sangu'nun sevgilisi merak konusuydu. Elçin Sangu'da röportajında oldukça sevgilisini anlatmıştı. Elçin Sangu'nun sevgilisi kim?

 Ömer ile Defne gerçekte birlikte mi? Barış Arduç sevenler ve Elçin Sangu çok iyi bir çift oldular ama gerçekte ikili birlikte mi değil mi merak konusu oldu. Barış Arduç Gupse Özay ile büyük bir aşk yaşıyor ama sık sık da ayrılık haberleri ile gündeme geliyor. Elçin Sangu'nun sevgilisi kim?

 Kiralık Aşk yeni sezonun en iddialı dizilerinden bir tanesi. Kiralık Aşk'ın Ömer ve Defne'si gerçekte birlikte mi? İKli dizi de büyük aşk yaşıyor ama izleyici gerçek hayatta da aynı şekilde birlikte olmalarını istiyor. Barış Arduç Gupse Özay ile büyük aşk yaşıyor ama sık sık son günlerde ayrıldıkları gündeme geliyor. Barış Arduç ve Gupse Özay ayrıldı mı?

 Kiralık Aşk'ın Ömer ve Defne'si gerçekte birlikte mi? Star TV'nin reyting rekortmeni kıran dizisi Kiralık Aşk ekranlarda fırtına gibi esiyor. Kiralık Aşk'ın güzel oyuncusu Elçin Sangu ve yakışıklı oyuncusu Ömer yani Barış Arduç'un gerçekte birlikte olması çok isteniyor ama bu durum şuan için imkansız çünkü Barış Arduç Gupse Özay ile büyük aşk yaşıyor.

 Kiralık Aşk'ın Ömer ve Defne'si gerçek hayatta birlikteler mi? Ömer ve Defne son zamanlarda en çok konuşulan partner oldular. Barış Arduç ve Elçin Sangu çok iyi bir çift oldular. Kiralık Aşk severler ise bu ikilinin birlikte olmasını çok istiyor. Barış Arduç ve Elçin Sangu oyunculukları ile izleyen herkesi kendine hayran bıraktı. Barış Arduç ve Elçin Sangu sevgili mi?

 Kiralık Aşk'ın Ömer ve Defne'si gerçekte birlikte mi? Kiralık Aşk'ın güzel oyuncusu Elçin Sangu ve Ömer'i Barış Arduç bu dizi ile bir yıldız gibi parladı. İkili özellikle gençlerin beğenisini topladı. Kiralık Aşk tutkunları iki ünlü ismin dizide olduğu gibi gerçek hayatta da birlikte olmasını çok istiyor ama Barış Arduç'un devam eden bir ilişkisi var.

 Defne ve Ömer gerçekte sevgili mi? Kiralık Aşk ile birlikte Barış Arduç ve Elçin Sangu büyük bir çıkış sağladı. İkili yeni dizi ile birlikte bir yıldız gibi parlamaya devam ediyorlar. Elçin Sangu ve Barış Arduç gerçekte sevgili mi? Defne ve Ömer'in gerçekte sevgili olmadıklarını kendi açıklamalarıyla ilan ettiler ama izleyiciler ikisini birlikte olmasını çok istiyor

 Kiralık Aşk Ömer ve Defne gerçekte sevgili mi? İki ünlü oyuncu izleyen herkesi kendine hayran bırakıyor. Hayranları tarafından da oldukça büyük beğeni topluyor. Barış Arduç ve Elçin Sangu gerçekte birlikteler mi sorusunu soran ve bu durumun öyle olmasını arzulayn binlerce büyük hayal kırıklığına uğruyor. Barış Arduç'un sevgilisi kim?

 Kiralık Aşk Ömer ve Defne aşkı izleyen herkesi ekranlara toplamaya devam ediyor. Dizinin başarılı oyuncularından Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun birbirleri ile uyumu herkesi ekranlara kitliyor. Ömer yani Barış Arduç bu dizi ile bir yıldız gibi parladı. Hayranları bu çifti bir arada görmek isteselerde onlar gerçekte birlikte değiller.

 Kiralık Aşk'ın Defne ve Ömer'i gerçekte birlikte mi? İkisi de birbirine çok yakıştırılıyor izleyici tarafından. Yakın zamanda aralarında aşk çıkar diye bekleniyordu ama bu kez zor gibi çünkü Barış Arduç'un uzun süredir birlikte olduğu bir isim var. Barış Arduç Gupse Özay ile birlikte bu aşk ne kadar sürer bilinmiyor. Barış ARduç ve Elçin Sangu birlikte mi?

 Kiralık Aşk'ın Ömer'i ve aynı dizde rol aldığı Defne karakterine hayat veren Elçin Sangu hayranları tarafından birbirlerine çok yakıştırılıyor. Barış Arduç uzun süredir Gupse Özay ila birlikte ama geçtiğimiz günlerde başka bir güzel ile objektiflere yansımıştı. Peki Barış Arduç Gupse Özay ile ayrıldı mı?

 Kiralık Aşk'ın Ömer 'i ve Defne'si gerçekte birlikte mi? Ömer yani Barış Arduç ve Defne'si yani Elçin Sangu gerçekte birlikte mi değil mi merak konusu oldu. Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun gerçekte sevgili olmasını isteyen hayranları hayal kırıklığına uğradı.

 Barış Arduç sevgilisinden ayrıldı mı? Geçtiğimiz günlerde gece bir mekana girerken güzel bir bayana telefon numarasını verirken görüntülenen Barış Arduç sevgilisi Gupse Özay'dan ayrıldı mı merak konusu oldu. Barış Arduç genç kızların hayranı olduğu bir isim oldu. Sevgilisi de aynı zamanda çok merak edildi.

 Barış Arduç kimdir? Ekranların sevilen dizisi Kiralık Aşk'ın Ömeri Barış Arduç'u merak edenler için bazı bilgileri sizler için derledik.Barış Arduç kimdir ve nerelidir ve Barış Arduç'un sevgilisi kimdir? İşte Barış Arduç hakkında ki haberimiz..


 Barış Arduç kimdir? Barış Arduç genç kızların gözdesi oldu olmaya da devam ediyor. Star Tv ekranlarında yayınlanan ve Kiralık Aşk çok beğenildi. Dizide  başrol alan Barış Arduç çok beğenildi. O'nu son zamanda magazin gündeminde Gupse Özay ile yaşadığı büyük aşk ile gündem sık sık gelmişti. Barış Arduç ve Gupse Özay evlenir mi evlenmez mi bilinmez ama Barış Arduç'un genç kız hayranları daha da artmaya başladı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270