Öne Çıkanlar taner yıldız altın fiyatları haberler müslümanlar muzaffer yıldırım kimdir

Ayrı ayrı olmadı sonunda evine...

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin aşkı dolu dizgin devam ederken. Serenay Sarıkaya ve yakışıklı oyuncu ayrı ayrı kalmaya daha fazla dayanmadı. Serenay Sarıkaya Kerem Bursin'in evine taşındı. Bu aşk sonunda evliliğe ilerliyor.

Ayrı ayrı olmadı sonunda evine...
 Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin aşkı dolu dizgin ilerlerken ikili sonunda aynı evde yaşamaya başladılar. Serenay Sarıkaya Kerem Bursin'in evine taşınarak evlilik yolunda ilk adımı attılar. Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin aşkı git gide çok daha ciddi olmaya başladı. İkilinin yakın zamanda evlilik kararı alacakları da iddialar arasında.

 Bir kod firmasının reklamında oynayan Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya büyük bir aşka yelken açtı. İkili son zamanlarda sık sık görüntü vermeye başladılar. Sonunda Serenay Sarıkaya Kerem Bursin'in Yeniköy'deki evine taşındı. Bunun hemen ardından Serenay'ın hamile olduğu haberleri gündeme geldi bu iddia daha çok gündem oluşturacağa benziyor.

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin evlendi mi? Medcezir dizisinde rol aldığı Çağatay Ulusoy ile büyük aşk yaşayan Serenay Sarıkaya kısa bir süre sonra yeni bri aşka yelken açtı. Kerem Bursin ile Serenay Sarıkaya aşkı alevlendi.  Aşklarıyla gündemi sallayan Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin aynı evde yaşamaya başladı. Aşklarıyla çok konuşulan ikili evleniyor mu? Serenay Sarıkaya hamile mi? İşte detaylar... 

Serenay Sarıkaya-Kerem Bürsin aşkı giderek alevleniyor. Bir an olsun ayrı kalamayan sevgililer birlikte yaşamaya başladı. Levent’te yeni aldığı evi tadilata sokan Sarıkaya, sevgilisi Bürsin’in Yeniköy’deki evine taşındı.Bürsin bir yandan tadilat işlerini takip ederken bir yandan da Sarıkaya’nın eşyalarını kendi evine taşıdı. 


 Serenay Çağatay'ı unuttu mu? Medcezir dizisinin yeni bölümlerinin yayınlanmasına bir hafta kala setteki gerilim sürüyor. MedCezir'in başrol oyuncuları Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy’un ayrılması sette soğuk rüzgarlar esmesine neden oldu. Medcezir dizisinde bu gergin ortamın devam etmesi halinde dizinin biteceği konuşuluyor. Medcezir’de tehlike çanları çalıyor. Kısa süre önce ayrılan dizinin başrol oyuncuları Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy’un küslüğü sete de yansıdı.   


TÜRK dizilerinde en çok yakıştırılan çiftler arasında yer alan Medcezir dizisinin başrol oyuncuları Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy’un ayrılıklarının etkisi dizi setine de yansıdı. Küs olmaları nedeniyle sette esen soğuk rüzgarlar sevilen dizinin üçüncü sezonunu tehlikeye soktu. Reytingleri gayet başarılı bir grafik çizen projenin önümüzdeki yıl bu anlaşmazlık yüzünden biteceği iddia edildi.   İkilinin adlarının ayrı ayrı aşk dedikodularına karışması sebebiyle karşılıklı sahnelerde zorlandıkları öne sürüldü. Sarıkaya’nın işadamı Yaman Taciroğlu’yla, Ulusoy’un da Derya Şensoy’la ilişki yaşadığı konuşulmuş fakat iddialar çift taraflı yalanlanmıştı.   

Medcezir’deki olaylar bununla da sınırlı değil. Çünkü geçtiğimiz günlerde çıkan haberler hiç de hayra alamet değildi. Serenay ve Çağatay’ın ayrılması ve bu küslüğün sete yansıması yüzünden ikilinin çekimleri bir hayli güç geçmişti.  


Amerikan ‘The O.C’ dizisinden uyarlanan ‘Medcezir’in başrol oyuncuları Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy, sezon finalinin ardından Meksika’ya tatile gitmiş, dönüşte kavga edip ayrılmıştı. Sarıkaya annesiyle tatile gitmiş, İstanbul’da kalan Ulusoy ise daha sonra arkadaşlarıyla tatilini Çeşme’de geçirmeyi tercih etmişti. Çift, Ağustos sonunda yeni sezon çekimlerine başladı. Dizide de tıpkı gerçek hayattaki gibi ayrı olan ikili, sette sürekli bir arada olunca aradaki buzları eritti. İlişkileri düzelen çiftin özel hayatlarında tekrar bir arada görüntülenmesi an meselesi... 

"MUTLUYUZ"

‘Mutluyuz’ açıklaması Serenay Sarıkaya, önceki gün kampanya yüzü olduğu bir kot firmasının yeni filminin tanıtım toplantısına katıldı. Gazetecilerin “Çağatay Ulusoy ile ayrıldıktan sonra dizi senaryosuna özellikle öpüşme sahnelerinin konulmamasını istemişsiniz. Bu doğru mu?” sorusuna “Bunun doğru olmadığıyla ilgili yapımcımız ve senaristimiz açıklama yaptı. Ama hiçbir sıkıntımız yok. Her şey yolunda. Özel hayatımla ilgili hiçbir şey yazıldığı gibi değil, sorun yok. Mutluyuz” karşılığını verdi. Parmağındaki yüzüğü Çağatay Ulusoy’un alıp almadığı sorusuna ise güzel oyuncu, “Olabilir de olmayabilir de, bu özel hayata giriyor” dedi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283