Öne Çıkanlar haberleri Adli Tıp Kurumu 26 kasım hava durumu fikret çoramık haberi

Ayakta durmakta zorlandı! Olayy

Medcezir dizisi geçtiğimiz Cuma günü sezon finali verdi. Çağatay Ulusoy başta olmak üzere dizinin oyucuları sezon finalinin ardından verilen partide bir araya geldiler. Sabaha kadar devam eden partinin ardından mekandan çıkan Çağatay Ulusoy'un ayakta durmakta zorlandığı görüldü. Çağatay Ulusoy öyle sarhoştu ki bir arkadaşına tutunarak ayakta durabildi.

Ayakta durmakta zorlandı! Olayy

 Medcezir dizisinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy dizi ekibi tarafından düzenlenen sezon finali partisinde alkolü fazla kaçırınca deyim yerindeyse zil zurna sarhoş oldu. Çağatay Ulusoy gazetecilere görüntü vermemek için arkadaşları kamufle oldu. Serenay Sarıkaya ise kız arkadaşlarıyla birlikte mekandan ayrıldı.

Medcezir sezon finali yapınca kutlamada berbarinde geldi. Dizisini yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoy partide alkolü fazla kaçırda zil zurna sarhoş oldu.
Medcezir dizisinin sezon finali yapmasının ardından, oyuncular biraraya gelerek kutlama yaptı. Yiyip, içip, eğlenen oyunculardan Çağatay Ulusoy, fazla alkol alınca sarhoş oldu. Mekandan arkadaşlarının yardımıyla çıkan Çağatay Ulusoy, zil zurna sarhoş oldu. Çağatay Ulusoy alkolü fazla kaçırdı!
ÇAĞATAL ULUSOY ZİL ZURNA SARHOŞ OLDU
Star TV'nin başarılı dizisi Medcezir, bu sezona damga vuran yapımlardan biri oldu. Dizilerin tutunamadığı bu dönemde, Medcezir oldukça yüksek oranlarda izlendi. Reytingleri yüksek dizi Medcezir, cuma günü sezon finali yaptı. Medcezir dizisinin oyuncuları, sezon finalini düzenlenen bir partide hep birlikte izlediler.
Medcezir oyuncuları Karaköy Liman Lokantası'nda biraraya geldi. Geç saatlere kadar süren partiden, Serenay Sarıkaya kız arkadaşlarıyla ayrıldı. Çağatay Ulusoy ise bir arkadaşının omzuna tutunarak mekandan çıkabildi. Arkadaşları, Çağatay Ulusoy'un durumunu kamufle etmeye çalıştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283