Öne Çıkanlar haber 60 derece mülakat kalkacak mı çankaya belediyesi meydanın adı değişti

Aslıhan çırpınıyor ama Arda'tan tık yok!

Dün Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın ayrıldıkları haberleri gündeme bomba gibi düşerken çok geçmeden Aslıhan Doğan sosyal medya hesabından Arda Turan ile kendisinin bulunduğu bir fotoğrafı paylaşarak sorun yok mesajı verirken Arda Turan konuyla ilgili her hangi bir açıklama yapmadı.

Aslıhan çırpınıyor ama Arda'tan tık yok!
 Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın ayrıldığı haberi gündeme bomba gibi düştü. Arda Turan daha önce de Sinam Kobal ile uzatmalı bir aşka imza atmıştı ama tam evlilik öncesinde yollarını ayırmıştı. Daha sonra Aslıhan Doğan ile büyük aşka yelken açan Arda Turan bu kez de Aslıhan Doğan ile ayrıldıkları konuşulurken ASlıhan Doğan sosyal medya hesabından o fotoğrafı paylaştı.

Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın ayrılık haberi gündeme bomba gibi düşerken Arda Turan tarafından  herhangi bir açıklama gelmezken Aslıhan Doğan cephesinde ikilinin olduğu bir fotoğrafı Doğan kendi hesabından paylaştı. Arda Turan Sinem Kobal ile evlilik aşamasında iken ayrılmıştı. Sinem Kobal ise yeni ilişkisinde evlilik yolunda emin adımlarla ilerliyor.

 Evlilik yolunda emin adım attığı sırada ayrılık kararı alan Arda Turan ve Sinem Kobal ayrı kişilerle yollarına deva ediyorlar. Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu le nikah masasına oturmaya hazırlanan Sinem Kobal oldukça mutlu görünürken Arda Turan ve birlikte olduğu Aslıhan Doğan ile ayrıldıkları konuşuluyor.

Barcelona'da forma giyen milli yıldız Arda Turan ile Aslıhan Doğan’ın 2015 Mayıs ayında başlayan aşkı, evliliğe doğru adım adım ilerlerken ikili arasında ayrıldıkları iddia edildi.

Aslıhan Doğan ve Arda Turan-Foto Galeri

Ünlü futbolcunun sevgilisi İnstagram hesabından ayrıldıkları iddiasına cevap verdi. Aslıhan Doğan, sevgilisi Arda Turan'ın kendisine sarıldığı fotoğrafı paylaşarak söylentileri sonlandırdı.

Aslıhan Doğan'dan ayrılık iddialarına fotoğraflı cevap

 Arda Turan ve Aslıhan Doğan bugün şok bir haber ile gündeme bomba gibi düştüler. İddiaya göre son günlerde İstanbul'da olan Aslıhan Doğan Arda Turan ile kavga ettiler. Ünlü çift sevgililer gününde de ayrı olunca bu iddialar daha da güçlendi. Arda Turan ve Aslıhan Doğan ayrıldı mı? İkili arasında bir kriz yaşandığı ve bu yüzden ayrılık kararı aldığı haberi konuşuluyor. Aslıhan Doğan'ın Arda Turan'dan koluna kendisinin gibi yaptırdığı dövme yüzünden aralarında büyük bir problem yaşandığı iddia ediliyor. Öyle ki Aslıhan Doğan henüz sevgilisinin yanına gitmemesi de bu durumu güçlendiriyor.

Arda Turan ve Aslıhan Doğan ayrıldı mı?Evlenecekleri haberleri gündemi uzun süredir meşgül eden Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın ayrılık kararı aldığı gündemde yerini almaya başladı. Aslıhan Doğan'ın evlilik baskısı iddiaya göre Arda Turan'ın canna tak etmiş.

Barcelona'da forma giyen milli yıldız Arda Turan ile Aslıhan Doğan’ın 2015 Mayıs ayında başlayan aşkı, evliliğe doğru adım adım ilerlerken ikili arasında şok bir iddia ortaya atıldı.
Bugün gazetesinde yer alan haberlere göre; Geçtiğimiz haftalarda sevgilisinin doğum tarihini koluna kazıtan Aslıhan Doğan, aynı dövmeyi Arda Turan'dan da isteyince ikili arasında ufak bir kriz yaşandı. Bu olayın üzerine Doğan'ın her defasında Arda Turan'a 'Evlenelim' baskısı yapması bardağı taşıran son damla oldu. Bu arada sosyal medyada birbirleriyle ilgili sürekli paylaşım yapan Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ın 14 Şubat Sevgililer Günü'nde birbirleri için tek bir söz bile yazmamaları ayrılığı doğrular cinstendi.

Geçtiğimiz hafta kardeşi Dilahan'ın ilk sergisinin açılışına katılmak için İstanbul'a gelen Aslıhan Doğan'ın 10 gündür İspanya'ya dönmemesi ayrılık iddialarını ortaya çıkardı.
Barcelona'ya giden Arda'nın annesi Yüksel Turan'ın oğlunun Aslıhan Doğan ile evlenmesine karşı çıktığı da konuşulanlar arasında.

AŞK BÜYÜKTÜ

Arda Turan'ın sevgilisi Aslıhan Doğan kimdir? Haziran ayında evlenmeyi düşünen çiftin sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar büyük beğeni topluyor. Aslıhan Doğan bir çok kişi tarafından merak ediliyordu. Arda Turan'ın sevgilisi ile nikah masasına oturması  bekleniyor. Aslıhan Doğan kimin kızı?

 Arda Turan'ın sevgilisi Aslıhan Doğan kimdir? Uzatmalı sevgilisi Sinem Kobal ile nikah masasından dönen Arda Turan uzun süredir arkadaş olduğu Aslıha Doğan ile büyük aşk yaşamaya başladı. Aslıhan Doğan bir anda merak konusu oldu. Aslıhan Doğan ve Arda Turan aşkı seviyeli ve yolunda ilerlerken bu aşkın evliliğe dönüşüp dönüşmeyeceği merak konusu oldu.

 Arda Turan'ın sevgilisi kimdir? Başarılı futbolcu Arda Turan futbolu kadar özel hayatıyla da gündeme geliyor. Arda Turan Sinem Kobal ile yaşadığı büyük aşk evlilikle sonuçlanmadan bitmişti. İkili ayrı yollara giderken Arda Turan Aslıhan Doğan ile büyük aşka yelken açtı. Aslıhan Doğan bir anda en çok merak edilen ve araştırılan isim oldu.

 Geçtiğimiz yıl dudak uçuklatan bir ücretle Barcelona’ya transfer olan Arda Turan, Aslıhan Doğan ile aşk yaşamaya başlamış, çiftin evlilik yolunda olduğu iddia edilmişti. 
Birbirlerine duydukları aşkı her fırsatta dile getiren ikiliden Aslıhan Doğan, Arda Turan ile birlikte yer aldığı fotoğrafı Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı


 Arda Turan'ın sevgilisi Aslıhan Doğan kimdir? Aslıhan Doğan son günlerde magazin dünyasının en tepesindeki isim olmayı başardı. Arda Turan ile yaşadığı büyük aşk ile sadece Türkiye'nin değil dünyanın gündeminde yerinin aldı. Son olarak Arda Turan'ın evinden bir kare yayınlayan Aslıhan Doğan takipçilerin büyük tepkisini aldı. Aslıhan Doğan ne iş yapar?

 Aslıhan Doğan son günlerin en çok konuşulan isimleri arasında yerini aldı. Arda Turan ile birlikteliğinden sonra Türkiye ile birlikte Dünyanın en çok konuşulan ve merak konusu olan ismi oldu. Aslıhan Doğan ne iş yapar, kimin kızı?

 Arda Turan'ın sevgilisi Aslıhan Doğan kimdir? Aslıhan Doğan son günlerde sık sık magazin gündeminde yerini alan isim oldu. Aslıhan Doğan Arda Turan ile uzun süredir dostlardı ama bu dostluk arkadaşlık aşka dönüştü. Arda Turan Sinem Kobal'dan sonra büyük bir aşk yaşıyor bu aşkın nikah masasında noktalanacağı da konuşulmya başlandı.

Barcelona yakınlarındaki Casteldefells'te iki katlı bir villa kiralayan Arda Turan, aylık kirası 5 bin euro yani yaklaşık 15 bin lira olan lüks villasının fotoğrafını önceki gün instagram'da paylaştı.

EVİ SAHİPLENMİŞSİN HEMEN
aslıhan doğan da Arda'nın fotoğrafını profilinde yayınlayıp altına "Home sweet home" (Evim güzel evim)yazdı. Yıldız futbolcu, bir kadın takipçinin Aslıhan Doğan'a yazdığı "Evi sahiplenmişsin hemen" yorumu karşısında aşkını savundu.

'EVİM 70 METREKAREYDİ'  

Kadın takipçiye "Ev onun yalnız, ben misafirim" diye yanıt veren Arda Turan'ın sevgilisini koruyan bu tavrı takdir topladı. Bu arada Arda Turan, villası için "Bu evse bizimki ne?" diye yazan bir takipçisine de şöyle yanıt verdi: "Takılma. Annemlerin evi de küçükken 70 metrekareydi. Bunlar da geçer. Dünya burası. Manzara güzel diye paylaştım."

Arda Turan geçtiğimiz günlerde Bayrampaşa'daki evini Instagram'dan paylaşmıştı.

15 BİN LİRALIK MANZARA
Arda Turan, süper mazaralı bu evine aylık 15 bin lira kira ödeyecek. Aslıhan Doğan, artık yılın büyük kısmını sevgilisi Arda Turan ile Barcelona'da bu villada geçirecek.
 Aslıhan Doğan kimdir? Arda Turan ile büyük bir aşk yaşayan güzelin kim olduğu herkes tarafından merak konusu oldu. Aslıhan Doğan güzelliği ile göz kamaştırırken bir anda sosyal medyada da en çok takipçisi olan isimlerden oldu. Aslıhan Doğan ne iş yapar?

 Arda Turan ve Aslıhan Doğan aşkı evlilikle sonuçlanır mı bilinmez ama büyük bir aşk yaşanıyor. Arda Turan Sinem Kobal'dan sonra Aslıhan Doğan ile çıktı el ele ilk kez. Bu aşk bir anda alevlendi ve başbaşa her yerde görüntülenmeye başladılar bile. Aslıhan Doğan kimdir, ne iş yapar? Aslıhan Doğan 'ın güzelliği ve olgunluğu bu aşkın evlilikle noktalanacağını gösteriyor.

 Arda Turan'ın sevgilisi Aslıhan Doğan kimdir? Aslıhan Doğan sosyal medyada en çok takipçiye sahip isimler arasında yerini aldı. Arda Turan'ın sevgilisi olmak O'na bir anda ün kazandırdı. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla şok etkisi yarattı. Bebekli paylaşım Arda'ya gönderme miydi? Aslıhan Doğan kimdir?

 Arda Turan'ın sevgilisi Aslıhan Doğan sadece Türkiye'de değil dünyaca ünlü bir isim oldu. Arda Turan Barcelona'ya gidişiyle birlikte özel hayatı da yurt dışında merak konusu oldu. Aslıhan Doğan ile evlilik yolunda emin adımlarla ilerleyen Arda Turan 'ın transferi gündeme bomba gibi düşerken sevgilisiyle ve dostlarıyla bu transferi kutladı. Arda Turan kimdir?

 Aslıhan Doğan kimdir? Aslıhan Doğan son günlerde en çok konuşulan isim oldu. Başarılı futbolcu Arda Turan'ın sevgilisi olarak gündem oluşturan Aslıhan Doğan'ın yakında zamanda Arda Turan ile nikah masasına oturacakları da iddialar arasında yerini aldı. Uzun zamandır dost olan ikilinin bu dostlukları aşka dönüştü ve evlilik bile konuşulur oldu.

 Arda Turan 'ın sevgilisi kimdir? Arda Turan dev bir transfer sonrası Barcelona'nın formasını giyecek. Arda Turan son zamanlarda Aslıhan Doğan ile olan birlikteliği ile gündem oluşturmuş manşetlerde yerini almıştı. Peki kimdir Aslıhan Doğan kaç yaşında? Öyle ki bu aşkın nikah masasında sonuçlanacaığı bile iddia ediliyor.

 Arda Turan'ın sevgilisi Aslıhan Doğan kimdir? Aslıhan Doğan son günlerde magazin gündeminin en çok merak edilen ismi oldu. Aslıhan Doğan ile Arda Turan'ın yakın zamanda evlenecekleri haberleri de sık sık gündeme gelmeye başladı. Peki kimdir Aslıhan Doğan? Arda Turan ve Aslıhan Doğan 'ın tatil görüntüleri.

 Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın tatili. Arda Turan sevgilisi Aslıhan Doğan ile Bodrum'a tatile gitti. ONlar tatile giderken gazeteciler de ardından takipteydi. Ara Turan ve Aslıhan Doğan samimi tatilleri. Aslıhan Doğan kimdir?

 Arda Turan bir süredir birlikte olduğu Aslıhan Doğan ile tatilde.  İkilinin tatil görüntülerinin samimi halleri oldukça konuşulacağa benziyor. Arda Turan güneşlenirken sevgilisiyle oldukça yakın anlar yaşadığı objektiflere yansıdı

 Dünya devlerini peşinden koşturan Arda Turan sevgilisi Aslıhan Doğan'la Bodrum'daydı. Günboyu iskelede sarmaş dolaş güneşlenip aşka gelen yıldız futbolcu, objektiflere yakalanınca isyan etti.
Transferiyle Avrupa'nın gündemine oturan Arda Turan, aşk hayatıyla da gündemden düşmüyor. Atletico Madrid'den ayrılmayı planlayan ve dünya devlerini peşinden koşturan yıldız futbolcu, sosyetik sevgilisi Aslıhan Doğan'la birlikte gününü gün etmeye devam ediyor. İkili Çeşme tatilinden sonra soluğu Bodrum'da aldı.Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ın romantik tatili
Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ın romantik tatili
Günboyu iskelede güneşlenen Turan ve Doğan yapışık ikiz gibiydi. Sevgilisini öpmeye doyamayan yıldız futbolcu, şezlongda yatarken bile Doğan'ı sarıp sarmaladı.

Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ın romantik tatili
Aşkıyla oldukça mutlu görünen Arda Turan'ın keyfi objektifleri görünce bozuldu. Futbolcu, kendisini görüntüleyen basın mensuplarına el işaretiyle isyan etti.

Sosyetik aşkı da hemen toparlanıp bikinisinin üstüne şortunu giydi. Doğan üzerine havlu atmayı da ihmal etmedi.

Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ın romantik tatili
Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ın romantik tatili
 Aslıhan Doğan ve Arda Turan aşkı hayatımızı sık sık meşgul ederken ikilinin ne zaman evlenecekleri ise merak konusu oldu. Arda Turan 'ın Aslıhan Doğan ile nikah masasına kısa bir süre sonra oturacağı konuşuluyor. Aslıhan Doğan'ın babasının da ceza evinden çıkmasından sonra bu süreç daha da mı hızlanacak merak ile bekleniyor.

Aslıhan Doğan 'ın babası kimdir? Son günlerde Arda Turan ile yaşadığı büyük aşk ile gündeme gelen güzel isim en son babasının cezaevinde olduğu haberleri ile sarsıldı. O haberlerin olduğu günün akşamı Sabri Doğan yani babası kızını da yanına alıp yemeğe çıkarak bu iddiaları çürüttü. Sabri Doğoan bir süre önce tahliye olmuştu.

 Arda Turan ile büyük aşk yaşayan Aslıhan Doğan babasının cezaevinde haberlerine  açıklama yapmak yerine görüntülü yanıt vermeyi tercih etti. Aslıhan Doğan ailesiyle gittiği yemekte çıkışta babasıyla kol kola görüntülendi

 Arda Turan’la beraber olan Aslıhan Doğan, babasının cezaevinde olduğu yönündeki haberleri, çıktığı aile yemeğinde yalanladı. 

Arda Turan'la yeni bir aşka yelken açan Aslıhan Doğan'dan görüntülü jet yalanlama...  2 aydır aşk yaşayan Arda Turan ve Aslıhan Doğan’ın evlilik hazırlıkları yaptıkları ancak Doğan’ın babası Sabri Doğan’ın cezaevinde olması nedeniyle bu planın gerçekleştirilemediği gündeme gelmişti.  
Aile bir araya geldi

Aslıhan Doğan, vergi borcu nedeniyle hakkında konulan yasağa rağmen yurtdışına çıkmak isterken yakalanıp, cezaevinde tutulduğu söylenen babasıyla gecelerde mutlu aile pozu verdi.

Sabri Doğan, yıllar önce iş hayatındaki olumsuzluklar yüzünden bunalıma girmiş ve kendini Dedeman Otel'in 11'inci katından aşağıya bırakmıştı. İşadamı, tenteye çarparak mucizevi bir şekilde hayatta kalmıştı. 

Arda Turan ve Aslıhan Doğan evleniyor mu? Bir süredir birlikte olan ünlü çiftin evlenme haberleri beraberinde geldi. Aslıhan Doğan ile önceleri arkadaş olan Arda Turan bu kez ilişkisini nikah masasında sonlandırma kararı aldı. Peki kimdir Aslıhan Doğan?

 Aslıhan Doğan kimdir? Arda Turan ile büyük bir aşka yelken açan Aslıhan Doğan bir anda sosyal medyanın da magazin gündeminin de en çok konuşulan ismi oldu. Aslıhan Doğan kimdir, kimin kızı, nereli? Arda Turan ile yıllara dayanan dostlukları bir adan aşka dönüştü. Aslıhan Doğan sosyetenin de en gözde isimlerinden peki bu aşk nasıl başladı?

Usta oyuncu Demet Akbağ, oğlu gibi gördüğü Arda Turan'ın Aslıhan Doğan ile ilişkisi hakkında açıklamalarda bulundu

Aslıhan Doğan ile aşkını dosta düşmana duyuran Arda Turan ile usta oyuncu Demet Akbağ ve ailesinin arasından yıllardır su sızmıyor. Yeğeni Ülker'in kınasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan usta oyuncunun, konu milli temsilcimiz Arda Turan'ın taze ilişkisine gelince yüzü gülmeye başladı.

Muhabirlerin "Düğün var mı?" sorusuna yanıt veren Akbağ "Düğün haberi yok. Ama olsa da siz benden önce öğrenirsiniz zaten, o yüzden bir şey söyleyemiyorum. Daha erken, onun keyfi yerinde, geziyor, gençliğinin ve başarılarının tadını çıkarıyor, bırakın çıkarsın" dedi.

Muhabirlerin, "Arda sizin de oğlunuz sayılır. Nasıl buluyorsunuz Aslıhan'ı" sorusuna Akbağ, "Aslıhan çok güzel bir kız. Yakın zamanda bir yerde denk geldik ve tanıştım bende. Onların vereceği karar, mutlular galiba, öyle görünüyor. Çok da hoş bir çift olmuşlar, yakışmışlar birbirlerine" diye yanıt verdi.

KARDEŞLİKTEN SEVGİLİYE
Mert Vidinli yazısında, Arda'nın Aslıhan'ı futbol dünyasına adım attığı ilk yıllarda tanıdığını belirtti. Devamında, ikilinin yıllarca kardeşçe bir ilişki içinde olduğunu söyledi.  
Birlikte yedilerini, içtilerini, gezdiklerini ve sırlarını paylaştıklarını anlatan Günaydın yazarı, sonunda birbirlerini keşfettiklerini ifade etti ve ekledi:
"Yani 10 yıl boyunca demlenen ilişki, bir anda aşka dönüştü. Durum bundan ibaret" 

Arda Turan-Aslıhan Doğan

 Arda Turan'ın yeni sevgilisi kim? Arda Turan ve Aslıhan Doğan dün birlikte görüntülendi. Aslıhan Doğan ile adı bir çok kez aşk dedikodularına karışan Arda Turan bu kez ilk fena yakalandı. Peki Aslıhan Doğan kimdir?

 Arda Turan ve Aslıhan Doğan birlikte mi? Aslıhan Doğan daha önce adı Arda Turan ile aşk dedikodularına karışmıştı ama bu aşkı yalanlayan taraflar bugün magazin manşetlerinde yerini aldı. Arda Turan ve Aslıhan Doğan gerçekten birlikte mi? Aslıhan Doğan kimdir? Bugün en çok sorulardan bir tanesi oldu. Aslıhan Doğan kimin kızı? Sosyetik güzel Aslıhan Doğan'ın adı bugün Arda Turan ile bir kez daha magazin manşetlerinde yerini aldı. Aslıhan Doğan daha öncede Murat Boz ile anılmıştı. Arda Turan ile birlikte mi değil mi derken Arda Turan ve Aslıhan Doğan arabada objektiflere yakalandı.

 Aslıhan Doğan kimin kızı? Arda Turan ile birlikte mi? Sinem Kobal'dan ayrıldıktan sonra adı sık sık başka güzellerle anılan Arda Turan son olarak Aslıhan Doğan ile görüntülendi. Daha öncede adı Aslıhan Doğan ile anılmıştı ama Arda Turan bu ilişkiyi yalanlamıştı.

 Milli Takım’ın ve Atletico Madrid’in başarılı futbolcusu Arda Turan, ilişki iddialarını yalanladığı Aslıhan Doğan’la görüntülendi.

Etiler’de baş başa yemek yiyen ikili, gazetecilere yakalanmamak için restorandan 10’ar dakika arayla çıktı.
 
Ancak Aslıhan Doğan, 500 metre ileride bekleyen Arda Turan’ın otomobiline binince gazetecilere yakalandı.
 
Böylece çiftin aldıkları tüm önlemler de boşa çıktı. (Makaron)ASLIHAN İLE İLGİLİ HABERLER

Sinem Kobal'la ayrılan Arda Turan, genç kızların yeni gözdesi! Çapkın futbolcu da bu ilgiyi karşılıksız bırakmıyor. Günaydın'dan Yüksel Yavuz'un haberine göre Turan, Madrid'deki evinde geçen hafta yine ilginç bir ismi ağırladı. 
KARDEŞİ PAYLAŞTI 

O misafir; Aslıhan Doğan'dı. Arda'nın daha önce Şamdan'da birlikte eğlendiği Doğan, kız kardeşiyle gittiği Madrid'de Turan'ın evinde kaldı. Kız kardeşi, evde çekilen fotoğrafları Instagram'da paylaştı. 
ASLIHAN MAÇA DA GİTTİ 

Aslıhan, ardından Atletico Madrid forması giyip salı günü oynanan Atletico-Barcelona maçını izledi. Aslıhan'ın kardeşi, Arda'nın oynamadığı maçta çektirdikleri hatıra fotoğraflarını Instagram'da paylaştı.


aslıhan doğan kimdir
ASLIHAN DOĞAN KİMDİR?
İlk olarak Hakan Kosif’le olan ilişkisiyle gündeme gelmişti Aslıhan Doğan.
Sevgilisinin kendisini aldatması üzerine çok uzun sürmedi bu ilişkisi. Ardından Milli yıldızımız Arda Turan ile yaşadığı aşkla gündeme geldi. Arda'nın Sinem Kobal'dan önce yaşamış olduğu bir ilişkiydi bu. İkili ARda Turan'ın Sinem'den ayrılmasından sonra yine birlikte oldukları dedikodusu yayıldı. Hatta Aslıhan Doğan, İspanya'da Atletico Madrid maçını izlemeye gitti. Formayı da üstüne geçirdi. Ancak Arda Turan eski ilişkisini yeninden körüklemedi. Bu haberler tam unutulmuşken Aslıhan Doğan cephesinden yeni bir bomba daha geldi. Ünlü Pop şarkıcısı Murat Boz'la samimi fotoğraflarını paylaştı takipçileriyle.


SONUNDA EL ELE

Sinem Kobal ile birlikteliğinin ayrılık ile sonuçlanmasının ardından Aslıhan Doğan ile büyük bir aşka yelken açtı. Arda Turan günlerdir magazin manşetlerinden düşmeyen Aslıhan Doğan ile el ele görüntülendi.

 Yurt dışında oynadığı futbol ile anılan başarılı futbolcu Türkiye'de magazin gündeminden düşmez oldu. Arda Turan adı daha önce aşk iddialarına karışan Aslıhan Doğan ile el ele görüntülendi. Aslıhan Doğan hakkında 'Kardeşim gibidir' demişti.

Kazakistan’A attığı altın gol sonrası ülkeye dönen A Milli Takım kaptanı Arda Turan soluğu sevgilisi Aslıhan Doğan’ın yanında aldı. Doğan’la Nişantaşı sokaklarında el ele yürüyen ünlü futbolcu fotoğraflarını çeken muhabirlere “İnsanlar bize bakıyor, çekmeyin ayıp oluyor” diye sitem etti. Tam bu sırada yoldan geçen bir taraftar “Adamın dibini rahat bırakın” diyerek Turan’a destek çıktı. Arda Turan 1,5 yıl önce ayrıldığı Sinem Kobal’ın ardından ilk kez Aslıhan Doğan’la el ele görüntü verdi. Arda Turan ile Aslıhan Doğan muhabirlerin evlilik sorularını yanıtsız bıraktı. Sevgilisiyle birlikte Nişantaşı’ndan Bebek’e geçen Arda Turan bir kafede Necati Akpınar’la tavla oynadı.  (Makaron)

BEBEKLİ PAYLAŞIM

Barcelona ile sözleşme imzaladıktan sonra sevgilisi Aslıhan Doğan ile birlikte Bodrum'da tatil yapan ünlü futbolcu Arda Turan, bir arkadaşının Gümüşlük'te düzenlediği doğum günü kutlamasına katıldı. Partide, dostlarının 6 aylık bebeğini kucağına alarak dakikalarca bırakmayan Aslıhan Doğan, çektirdiği fotoğrafı hayranları ile paylaştı.

Takipçileri ise bu fotoğrafı çok manidar bulup 'Arda'ya çok ince mesaj' olarak yorumladı. Bebeğin Aslıhan'a çok yakıştığını belirten yorumların arasında 'İnşallah bebeğin olur ama o Arda'dan olmayacak üzgünüm' yazısı da dikkat çekti.


ARDA'DAN ASLIHAN'A BÜYÜK JEST

 Barcelona'nın kamp çalışmalarına katılan Arda Turan, kendisini yalnız bırakmayan sevgilisi Aslıhan Doğan’a jest yaptı.
 
"BİR ÇİFT GÖZÜN YETER ASLI"
Turan, üzerinde “Gel öyle bir kal ki, bir zeytin dalı, bir çift göz yeter. Doydum” yazılı bir forma hediye etti.
 
INSTAGRAM HESABINDAN PAYLAŞTI
Doğan hediyesini Instagram’dan paylaşarak düşman çatlattı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270