Öne Çıkanlar haberler ios 7 melih gökçek fotoğraf sergisi aile hekimleri

Arkasında dağ gibi ablası ve eniştesi var dokunmaz...

Alişan ve Demet Akalın neden kavga ettiler? Şarkıcı Alişan ve Demet Akalın bir dönemin aralarından su sızmayan kankalarıydı. Demet Akalın evlendikten kısa bir süre sonra nedeni tam olarak netleşmeyen bir kavga yaşandı. Bu kavga sadece Demet Akalın ve Alişan arasında kalmadı. Alişan'ın yiğenleri ve Demet Akalın'ın kardeşi de girince olay büyümüştü. Hatta o kadar büyüdü ki mahkemelik olmuşlardı.

Arkasında dağ gibi ablası ve eniştesi var dokunmaz...
Alişan ve Demet Akalın neden kavgalılar? Demet Akalın'ın kardeşi ve Alişan arasındaki söz düellosu büyüdü. Bu olay mahkemeye taşınmıştı işte o davadan sonuç çıktı. Şarkıcı ALişan’ın Demet Akalın’ın kardeşi Emir Çağ Adanur’a açtığı “hakaret” davasında mahkeme, Adanur’u Bin 740 TL adli para cezasına çarptırdı. Mahkeme cezayı ertelerken, Adanur’un 5 yıl denetim süresine tutulmasına hükmetti

 Ünlü şarkıcı Alişan'a "Seni de o travestici yeğenlerini de ben acıtacağım" şeklinde tweet attığı öne sürülen Demet Akalın’ın kardeşi Emir Çağ Adanur’un “hakaret” suçundan üç aydan iki yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davada karar açıklandı.
 
Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen karar duruşmasında, Alişan olarak t