Öne Çıkanlar android 6 haberleri wolfsburg katkı maddesi iran

Anadolu Kartallarının güzeller güzeli Hande Subaşı ile Can Tursan boşanıyor, boşanmalarının sebebi ne //kimdir

Türkiye'nin en güzel oyuncularından hatta tescilli güzel oyuncu Hande Subaşı ve yakışıklı eşi Can Tursan evliliklerini çöpe atıyor. 2005'in Türkiye güzeli seçilen güzel oyuncu eşinden anlaşmalı olarak ayrılıyor.

Anadolu Kartallarının güzeller güzeli Hande Subaşı ile Can Tursan boşanıyor, boşanmalarının sebebi ne //kimdir

 Hürriyetten alınan habere göre, “Fiilen bitmiş bu evliliğin hukuki olarak da tescil edilmesi gerekmektedir. Taraflar boşanmanın mali sonuçlarını düzenleyen anlaşmalı boşanma protokolünü de düzenlemişlerdir” dedi.

Mahkemeye sunulan protokole göre Tursan ile Subaşı, birbirlerinden hiçbir maddi talepte bulunmuyor: “Evlilik birliği içinde edinmiş oldukları menkul veya gayrimenkulleri bulunmadığından, tarafların birbirlerinden malların tasfiyesine yönelik hiçbir talepleri yoktur. Taraflar evlilik birliği içindeki tüm eşyaları paylaştı.”

İstanbul Aile Mahkemesi’ne avukatı Can Özede aracılığıyla dava açan Tursan, dilekçede 25 Ağustos 2012’de evlendiği Subaşı’yla duygu ve düşünce birliği sağlayamadıklarını, sevgi ve saygı bağının da zamanla yok olduğunu, evlilik birliğinin temelden sarsıldığını belirtti.

2005 Miss Turkey birincisi Hande Subaşı ile eşi Can Tursan, evliliklerini anlaşmalı olarak bitiriyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270