Öne Çıkanlar ios 7 kara para aşk yılbaşı bilet fiyatları manisa haberler

Ali ve Selin gerçekte sevgili mi? Tolga Sarıtaş ve Hande Erçel'in sevgilileri kim?

Ali ve Selin gerçekte sevgili mi? Güneşin Kızları isimli dizide muhteşem bir oyunculuk sergileyen ve son zamanlarda yıldızları hızla parlayan Hande Erçel ve Tolga Sarıtaş gerçek hayatta birlikte mi merak konusu oldu. Hande Erçel güzelliği ile göz doldururken Tolga Sarıtaş 'ta muhteşem oyunculuğu ve yakışıklığı ile hayran kitlesini artırdı. İkiliyi dize yakıştıran hayranları gerçekte de birlikte olmalarını istiyor.

Ali ve Selin gerçekte sevgili mi? Tolga Sarıtaş ve Hande Erçel'in sevgilileri kim?
 Güneşin Kızları Ali ve Selin'i gerçekte sevgili mi? İkili ilk zamanlarda arkadaş olduklarını iddia etse de zaman geçtikçe aralarındaki arkadaşlık aşka dönüştü. Ali ve Selin gerçekte sevgili mi? Tolga Sarıtaş ve Hande Erçel arasında oluşan arkadaşlığın aşka dönüştüğü iddialar arasında yerini aldı.

Güneşin Kızları Ali ve Selin'i gerçekte sevgili mi? Güneşin Kızları'nın Ali'si herkes tarafından büyük beğeni toplamıştı. Ali yani Tolga Sarıtaş oyunculuğu ile göz doldururken aynı zamanda yakışıklı halleri ile genç kızların hayranlık duyduğu isim oldu. Tolga Sarıtaş 'ın sevgilisi var mı?

Yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş genç hayranları tarafından takipte. Güneşin Kızları ile büyük beğeni toplayan yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş sevgilisi konusunda ser veriyor ama sır vermiyor. Ali ile Selin gerçekte birlikte mi? Dizideki rol arkadaşı Hande Erçel ile birbirinde çok yakıştırlıyorlar ama ikili arkadaş olduklarını iddia ediyorlar.

  Güneşin Kızları'nın Ali'si Tolga Sarıtaş kimdir? Tolga Sarıtaş oyunculuğu kadar yakışıklığı ile de genç kızların hayranı oldu. Tolga Sarıtaş Muhteşem Yüzyıl ile ekranlarda yerini aldıktan sonra Benim Adım Gültepe'de rol almış ama dizi kısa süre sonra yayından kalkmıştı. Güneşin Kızları ile bir yıldız gibi doğdu. Tolga Sarıtaş'ın sevgilisi kim?

 Tolga Sarıtaş kimdir? Güneşin Kızlarının yakışıklı oyuncusu Tolga Sarıtaş yeni dizisinde bir yıldız biri parladı. Tolga Sarıtaş Ali karakterleri ve dizide yaşadığı büyük aşk ile özellikle genç kızların hayran kitlesini oluşturuyor. Tolga Sarıtaş gerçekte Selin ile yani Hande Erçel ile birlikte mi?

 Tolga Sarıtaş kimdir? Muhteşem Yüzyıl'da hassas ve duygusal bir şehzadeyi canlandırmıştı yakışıklı oyuncu şimdilerde çok farklı bir rol ile sevenlerinin hayranlığını kazandı. Bir yaz dizisi olarak başlayan Güneşin Kızları'nda Ali rolü canlandıran Tolga Sarıtaş 'ın özel hayatı özellikle genç kızlar tarafından çok merak edilir oldu. Tolga Sarıtaş'ın sevgilisi kim?

 Tolga Sarıtaş kimdir? Güneşin Kızları'nın Ali'si yakışıklılığı ve oyunculuğu ile göz kamaştırırken Aynı dizide rol aldığı Selin karakteri yani Hande Erçel ile aşk yaşadığı haberleri gündem oluşturuyor. Tolga Sarıtaş bu iddialara arkadaşız yanıtı verirken hayranları çok yakıştırıyor. Tolga Sarıtaş'ın gerçekte sevgilisi kim?

 Güneşin Kızları'nın yakışıklı oyuncusu Tolga Sarıtaş bir yıldız gibi parlıyor. Tolga Sarıtaş'ı ilk olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde ardında da Benim Adım Gültepe'de sevdik. Benim Adım Gültepe tutmadı ve kısa süre sonra yayından kalkmıştı. Şimdilerde Güneşin Kızları ile reytingleri alt üst ediyorlar. Peki kimdir Tolga Sarıtaş sevgilisi var mı?

 Güneşin Kızları'nın Ali'si Tolga Sarıtaş kimdir? Son zamanlarda yıldızı hızla parlayan genç oyuncu Tolga Sarıtaş genç kızların merak ettiği isim oldu. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Cihangir karakterine hayat veren Tolga Sarıtaş şimdilerde Güneşin Kızları 'nda Ali rolü ile yaralı bir o kadarda asi bir genci canlandırıyor.

 Güneş'in Kızları 'nın yakışıklı oyuncusu Tolga Sarıtaş kimdir? Ali karakteri ile izleyen herkesi bir kez daha kendine hayran bırakan Tolga Sarıtaş genç kızların yeni gözdesi oldu. Tolga Sarıtaş Muhteşem Yüzyıl ile bambaşka bir karakterde rol alırken Güneş'in Kızları ile çok daha faklı bir oyunculuk ile karşımıza geliyor.

Güneş'in Kızları Ali yani Tolga Sarıtaş izleyen herkesi bir kez daha kendine hayran bırakıyor. Tolga Sarıtaş daha önce Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Cihangir karakteri ile yıldız gibi parlamıştı. Tolga Sarıtaş yeniden bambaşka bir rol ile ekranlara geliyor. Tolga Sarıtaş kimdir sevgilis var mı?

Güneşin Kızları Ali gerçek adı ne, Tolga Sarıtaş kimdir kaç yaşındadır hayatı ve biyografisi ile birlikte resimleri ve merak ettikleriniz burada, yeni dizi Güneşin Kızları Ali’nin gerçek ismi ve biyografisi burada…

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Güneşin Kızları’nda birinci bölümün en çok merak edilen isimlerinden birisi de Ali karakterine hayat veren Tolga Sarıtaş oldu. 18 Haziran Perşembe günü ilk bölümü yayınlanan dizide Ali karakterine hayat veren Tolga Sarıtaş kimdir? Başrollerinde Emre Kınay, Evrim Alasya, Funda İlhan gibi önemli isimlerin yer aldığı dizide yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş insanların dikkatini çekmeyi başardı.

Güneşin Kızları Ali Karakteri Tolga Sarıtaş 1 Ocak 1991’de İstanbul’da dünyaya gelen Tolga Sarıtaş; Halil Akkant Lisesi’nden mezun olmuştur. Lise öğrenimini tamamladıktan sonra oyunculuk kariyerine yoğunlaşan Tolga Sarıtaş; Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı’nda yer almıştır. Müziğe karşı da bir yeteneği bulunan Tolga Sarıtaş bu dönemde baterist ve gitarist olarak çeşitli sahnelerde yer almıştır.

Muhteşem Yüzyıl isimli dizide Cihangir karakteri ile başarıyı yakalayan Tolga Sarıtaş; birçok dizi ve filmde yer aldı. 2011 Kalede ki Yalnızlık, 2010 Bahtı Kara filmlerinde oynayan Sarıtaş; Muhteşem Yüzyıl, 20 Dakika, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Arka Sokaklar, Sende Gitme isimli dizilerde rol almıştır.

Kanal D’nin, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda; Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı ve Sarper Arda’nın yer aldığı yeni dizisi “Güneşin Kızları’ nın” ilk fragmanı dün akşam yayınlandı.

Çekimleri İzmir’de başlayan ve İstanbul’da devam eden dizinin dün akşam yayınlanan ilk fragmanı internet ve sosyal medyada büyük merak uyandırdı. Sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile şimdiden dikkat çeken “Güneşin Kızları” Haziran ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Tek amacı çocuklarına iyi bir gelecek sunmak isteyen edebiyat öğretmeni Güneş’in yeni bir başlangıç yapmak üzere evlenip İstanbul’a taşınması ile gelişen olayların konu alındığı dizinin genel hikayesi ise şöyle;

Güneş, beyaz atlı prensini, 35 yaşında, 3 kız çocuğunu büyüttükten ve aşktan tamamen umudunu kestikten sonra bulur. İstanbullu işadamı Haluk Mertoğlu’nun evlilik teklifini kabul ettiğinde Güneş ve birbirinden bela kızları, Mertoğlu ailesinin yaşantısının ortasına bomba gibi düşer. Yeni hayatlarından hepsinin dilekleri ve beklentileri farklıdır ancak; Mertoğlu Ailesinin hayatı göründüğü kadar kusursuz değildir. Güneş ve kızlarının gelişiyle geçmişin sırları bir bir ortaya dökülmeye başlayacaktır.

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu:
Yapım :Süreç Filmcilik
Yapımcı :İnci Gündoğdu, İsmail Gündoğdu
Uygulayıcı Yapımcı :Akın Topuz
Yönetmen :Sadullah Celen
Senaryo :Deniz Dargı ,Cenk Boğatur
Görüntü Yönetmeni :Yalçın Yadel

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283