Öne Çıkanlar android 6 ios 7 haber haberler mamak belediyesi

Ajda Pekkan'dan kan donduran itiraf!

Yıllarını sahneye müziğe ayıran güzel sanatçı Süper Star Ajda Pekkan çarpıcı açıklamalara imza attı. Ajda Pekkan çocuğu olmadığı için hiç pişman olmadığını söylerken çoucuğunun olmamasını 'Kimbilir ne tavizler verirdim. Çocuğum beni istismar ederdi." diye yorumladı. Ajda Pekkan 'ın bu açıklamaları özellikle anneleri çileden çıkaracak.

Ajda Pekkan'dan kan donduran itiraf!
 Yılların sanatçısı Ajda Pekkan şok açıklamalarda bulundu. Ajda Pekkan çocuğu olmadığı için hiç de pişman olmadığını çarpıcı sözlerle açıkladı. Bu açıklama özellikle annelerin büyük tepkisini toplayacak.

Ajda Pekkan kimdir? Ajda Pekkan evlilik ve çocuk yerine işini tercih etti. Ajda Pekkan anne olmadığı için hiç de pişman olmadığını şok sözlerle anlattı. Ajda Pekkan, önceki gece katıldığı bir programda 'çocuk' itirafı yaptı. Süperstar, "Küçüklüğümden beri çok sorunlu bir hayatım oldu. Rahat ve huzurlu bir hayatım olsa mutlaka çocuk isterdim" dedi. 
Ünlü sanatçı, neden evlat edinmediğini ise şöyle açıkladı: "Evlat edinmeyi düşündüm ama mutlu edemem, çok üzülürüm diye cesaret edemedim. Kimbilir ne tavizler verirdim. Çocuğum beni istismar ederdi."

AJDA PEKKAN KİMDİR?

Ayşe Ajda Pekkan (12 Şubat 1941, [1][2][3]İstanbul), Türk şarkıcı ve oyuncu. "Süperstar"[4] ve "Diva" lakaplarıyla adlandırılmaktadır.[5] İlk olarak sinema oyunculuğuyla sanat kariyerine giriş yapan Ajda Pekkan, 1964'te B-yüzü olarak yayınlanan ilk kaydı "Göz Göz Değdi Bana"nın ardından ilk 45'liği "Her Yerde Kar Var"ın beğenilmesi üzerine müzik hayatına atıldı. 1977'de yayınladığı Süperstar albümünün getirdiği başarı ile de Türkiyede "Süperstar" olarak anılmaya başladı. Albümün ardından günümüze dek Süperstar adıyla yayınladığı 3 albüm daha yayınladı. Sanatçı kariyerinde "Kimler Geldi Kimler Geçti", "Bambaşka Biri", "Hoşgör Sen" ve "Uykusuz Her Gece" gibi şarkılarıyla Türk müzik tarihinde önemli bir rol oynadı.

33. Türkiye Hükûmeti'nde Kültür Bakanlığı'nın tavsiyesiyle verilmeye başlanan Devlet Sanatçısı ünvanına 1998'de[6] lâyık görülen sanatçı uluslararası anlamda pek çok yerde konserler vermiş, Türkçe'nin yanı sıra İngilizce, Fransızca, İtalyanca[7], Arapça ve Japonca [8] olmak üzere daha pek çok dilde şarkılar söylemiştir. Ajda Pekkan ulusal kamuoyunda da Türk pop divası olarak adlandırılır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283