Öne Çıkanlar haber manisa haberleri haberler haberi

Ablasının gölgesinden çıktı skandallarıyla değil...

Ablasının gölgesinden çıktı skandallarıyla değil artık iş hayatıyla kendini göstermek istiyor Helin Avşar. Hülya Avşar'ın kız kardeşi olarak ünlendi zaman zaman bir çok dalda kendini denedi ve sık sık da magazin basınında yerini aldı. Helin Avşar artık hayatının spor, moda ve ev olduğunu söyledi.

Ablasının gölgesinden çıktı skandallarıyla değil...
Helin Avşar kimdir? Hülya Avşar'ın kız kardeşi Hlin Avşar artık moda dnyasında iddialı olmak istiyor.  Bir süredir kendi adını taşıyan 'Hell-in' markasıyla gerçekleştireceği defileye hazırlanan Helin Avşar, önceki gün Yeniköy'de görüntülendi. Spordan sonra bir kafede arkadaşlarıyla buluşan Avşar, kahve keyfi yaptı. Mekan çıkışı gazetecilerle sohbet eden Helin Avşar, şöyle konuştu: "Zor günlerden geçiyoruz ama inanıyorum ki bu günler de geçecektir. Uzun zamandır yaşamım ev, spor ve moda üzerine kurulu. Fırsat buldukça da arkadaşlarımla buluşuyorum. Şu sıralar bir sosyal sorumluluk projesi için gerçekleştireceğim defileye hazırlanıyorum. Artık düzenli yaşıyorum."

Helin Avşar Biyografisi
Helin Avşar, 2 Kasım 1980 de Ankara’da dünyaya gelmiştir.Avşar ailesi aslen Kars’lıdır. Sanatçı Hülya Avşar’ın kız kardeşidir. Annesininadı Emral ve babasının adı Celal Avşar dır. Diğer ablasının adı Leyla’dır. Yurtdışında, İsviçre’de eğitim aldı.
Helin ve Hülya Avşar’ın seneler önce amcası, Kars’ta birhastanede başhekim ve annesi de onun yanında stajiyer hemşire olarak çalışıyoriken Babası Celal Avşar abisini ziyarete Kars’a gittiğinde annesini görüyor veaşık oluyor. Sonra da onu kaçırıyor. Ankara’ya yerleşiyorlar. Helin Avşar 4yaşındayken, Hülya Avşar’ın güzellik kraliçesi seçilip sinema filmleriçevirmeye başlaması ile aile Ankara’dan İstanbul’a taşınmış.
 
Çocukluğu, Kışları İstanbul’da yazları da Ayvalık’tageçmiştir.
 
Bir dönem Kanal D’de ve bir reklam ajansında staj yaptı.Esas iş olarak tekstille ilgilendi. Nişantaşı’nda kendi tasarımlarını sattığıbir butik mağaza açtı. Arkasında da atölyesi vardı, o zaman yaşı 25’di. amaaltından kalkamadı kapattı.
 
2007 yılında da Şarkı Söylemek Lazım şarkı yarışmasındayarıştı. 2011 de “Yok Böyle Dans” yarışmasına katıldı.
 
Son dönemde medyada röportaj ve sunuculuk görevleriylebulunmuştur. 2009 yılında gazeteciliğe başlayan ve Habertürk’ün hafta sonueklerinde röportajlar yapan Helin Avşar, 2014 yılında gazete ile yollarınıayırdı.
 
TV8 ekranlarında 2012 yılında yayınlanan, Afrika’nın beşiğiKenya’da gerçekleşen yarışma programı “Trophy Türk” sunuculuğunu Ertem Şenerile birlikte Helin Avşar yaptı. Burcu Çetinkaya ile birlikte Billur Kalkavan,Berksan, Hale Caneroğlu, Ceyda Ersoy, Esra Ersoy, Zaza Enden, Şener Üşümezsoy,Ertem Şener, Serkan Tanırgan, Tuğba Özay ve Önder Bekensir ve Helin Avşar dayarışmacı ekip içindeydi.
 
Filmleri :
2005 - Hababam Sınıfı Askerde
 
 
Kaynak:Biyografi.info

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283