Öne Çıkanlar melih gökçek yılanların öcü yeni bölüm fragmanı sneijder android 6 gs

56 yılın sonunda öyle bir şeyi vasiyet etti ki..

Fatma Girik ve Memduh Ün'ü 56 yıl sonra ölüm ayırdı. Memduh Ün geçtiğimiz günlerde solunum yetmezliği sonrasında hayatını kaybetti. Memduh Ün'ün hayatını kaybetmesinden sonra vasiyet gündeme geldi. Memduh Ün ve Fatma Girik'in çocukları olmadığı için Memduh Ün'ün mirasının kime kalacağı gündem oluşturmuştu.

56 yılın sonunda öyle bir şeyi vasiyet etti ki..
 Fatma Girik ve Memduh Ün'ün çocukları var mı? 56 yıllık hayat arkadaşı Memduh Ün’ün vefatının ardından cenaze işlemleri için İstanbul’a gelen ünlü oyuncu Fatma Girik’in sır gibi sakladığı vasiyet magazin gündemine bomba gibi düştü.

20 Ekim 2015 Salı günü düzenlenecek cenaze töreniyle 56 yıllık hayat arkadaşı Memduh Ün’e veda eden olan Fatma Girik'in taşıdığı şok vasiyet ise gündemde bomba etkisi yarattı.

56 yıllık hayat arkadaşı Memduh Ün’ün vefatının ardından cenaze işlemleri için İstanbul’a gelen ünlü oyuncu Fatma Girik’in sır gibi sakladığı vasiyet magazin gündemine bomba gibi düştü. 20 Ekim 2015 Salı günü düzenlenecek cenaze töreniyle 56 yıllık hayat arkadaşı Memduh Ün’e veda eden olan Fatma Girik'in taşıdığı şok vasiyet ise gündemde bomba etkisi yarattı. Usta sinema sanatçısı Fatma Girik’in 56 yıllık hayat arkadaşı Memduh Ün, geçen 16 Ekim’de, saat 10.15 sıramarında 9 aydır tedavi gördüğü Bodrum’daki Acıbadem Hastanesi’nde kronik böbrek ve solunum yetmezliğinden yaşamını kaybetti. Memduh Ün için yarın saat 11.00’de vasiyeti üzerine Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Profesör Sami Şekeroğlu Sinema - TV Merkezi’nde anma töreni düzenlenecek. Mehduh Ün’ün ölümünün ardından Bodrum’daki evine kapanan Fatma Girik, bugün ilk kez hayat arkadaşının vasiyetini yerine getirmek için dışarı çıktı. Evlat edindiği kızı Ahu Karabacak ile Bodrum-Milas Havalimanı’ndan İstanbul’daki anma törenine katılmak için bu şehre gitti. Memduh Ün’ün cenazesinin bugün saat 17.00’de Bodrum Belediyesi’ne ait cenaze aracıyla İstanbul’a götürüleceği ve yarın Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde yapılacak törenin ardından tekrar Bodrum’a getirilip, 20 Ekim Salı günü Adliye Camisi’nde öğlen kılınacak namazın ardından Torba Mezarlığı’nda toprağa verileceği bildirildi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283