Öne Çıkanlar haberi android 6 kara para aşk ios 7 ınstagram

Kazan Belediye Başkanı, sanayicilerin sorunlarını dinledi

Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Kumpınar Kültür Merkezi’nde Kazanlı işadamlarıyla bir araya geldi. 50 Bin nüfuslu Kazan’da 55 Bin sigortalı çalışana istihdam sağlayan sanayiciler alt yapı, kanalizasyon, enerji ve kalifiye eleman temini konusunda yaşadıkları sıkıntıları dile getirdiler.

Kazan Belediye Başkanı, sanayicilerin sorunlarını dinledi
 Kazan Sanayici ve İş Adamları Derneği (Kazan SİAD) tarafından organize edilen toplantıya Kazan Kaymakamı Murta Duru, Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Başkan Yardımcısı Ahmet Ceylan, Fen İşleri ve İmar Müdürleri ile sanayiciler katıldı. 

Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk “Öncelikle alt yapı, kanalizasyon, arıtma ve imar çalışmalarında son noktaya geldiğimizi belirtmek isterim. ASKİ, BEDAŞ, doğalgaz, yol sorunu başta olmak üzere sanayicimizin her ne konuda sorunu varsa dün olduğu gibi bugünde koşturmaya hazırız. Bazı sorunlarınızın çözümü bizim elimizde olsa emin olun ki yarına bırakmazdım ancak bizi aşan sorumluluklar var. Ama inşallah bu sorunların çözümü için sanayicimizin sorunlarının çözümü için her ne gerekiyorsa yapmaya hazırım” dedi.  
 
Kazan SİAD Dernek Başkanı Erkan Tabak “ Hatırlanacağı üzere Savunma sanayi havacılık kümelenmesi için birçok İl’den talip vardı. Biz Kazan Belediyemizle birlikte çok güzel bir çalışmaya imza atarak Havacılık kümelenmesinin Kazan’a yapılması için çaba harcadık. Amacımız üretim yapıp ülke ekonomisine KDV sağlamak” dedi. Sanayiciler için 2015 yılını sorunların geride bırakıldığı bir yıl olması gerektiğini belirten Tabak,  Kazan Kaymakam Murat Duru ve Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk’ün her konuda kendilerine yardımcı olduklarını söyledi. 


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283