Öne Çıkanlar sana notebooklar fetva akyurt melih gökçek

Kalecik Sanayisi OSTİM’in fikirleriyle güçlenecek

Kalecik Belediye Başkanı Filiz Ulusoy, ilçenin tanıtılması, geliştirilmesi ve ilçede istihdam oluşması için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Ulusoy, OSTİM Başkanı Orhan Aydın’ı ziyaret ederek Kalecik için önemli fikirlerden faydalandı.

Kalecik Sanayisi OSTİM’in fikirleriyle güçlenecek

15 bin kişinin yaşadığı Kalecik’in sanayide önemli adımlar atmasını isteyen Başkan Ulusoy, bugün Türkiye’nin en büyük sanayi merkezi OSTİM’in Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın ile bir araya geldi. Ziyarette Kalecik sanayisinin geliştirilmesi için fikir alışverişinde bulunuldu.  

Kalecik’i güzelleştirirken aynı zamanda sanayide önemli adımlar atarak halkın ekonomik açıdan da rahatlamasını istediğini belirten Ulusoy; ‘ilçemizde tarım potansiyelinin yanı sıra sanayi potansiyeli de bulunmakta. Biz bu potansiyeli OSTİM’in değerli deneyimleri ve öneriyle en üst seviyeye taşımak istiyoruz’ şeklinde konuştu.

OSTİM Başkanı Orhan Aydın da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken ,Kalecik’in gelişmesi için ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını belirtti.
Refleks Medya Genel Yönetmeni Semih Aydın’ın da yer aldığı görüşme yaklaşık yarım saat sürdü. Ziyaretin sonunda hatıra fotoğrafı çekildi.
Anahtar Kelimeler:
Kalecik

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283