Öne Çıkanlar haber ios 7 aile hekimliği kara para aşk levent kırca

Göğsüne et yiyen böcek yerleşti

İngiltere’de yaşayan Natalie Thomason’un hayatı tatilde kendisini ısıran bir sinekle kabusa döndü. Önce bunu pek fazla önemsemeyen Thomason’u toplamda 3 kez sinek ısırdıktan sonra göğsü morardı, inanılmaz ağrılar çekmeye ve korkmaya başladı.

Göğsüne et yiyen böcek yerleşti
İngiltere'de yaşayan Natalie Thomason'un hayatı tatilde kendisini ısıran bir sinekle kabusa döndü. Önce bunu pek fazla önemsemeyen Thomason'u toplamda 3 kez sinek ısırdıktan sonra göğsü morardı, inanılmaz ağrılar çekmeye ve korkmaya başladı.
Olayın Kahire'de mart ayında yaşandığını söyleyen Natalie Thomason kot pantolon ve uzun kollu bluz giydiğini de belirtiyor. Daha önce sinek ısırığı yüzünden hiçbir sorun yaşamadığı için bu sefer de endişelenmeyen Natalie, biraz tuzlu suyun iyi geleceğini düşünüyor. Ancak bu kez daha kötü bir hal alıyor.
Natalie Thomason 'Göğsümdeki yara siyah bir kratere benziyordu. Doktora gittim ancak malarya olduğumu düşündüler. 'Nekrotizan fasiitis' isimli hastalığa yakalandığımı öğrendim. Az kalsın göğsümü ve hatta hayatımı kaybediyordum'' dedi.
HEMEN MÜDAHALE EDİLMESİ GEREKİYOR
Son derece nadir görülen hastalık 'et yiyen böcekler' anlamına geliyor. Bu hastalığa yakalananların birçoğu hayatını kaybediyor. Hayatta kalma şansını artırmak için en kısa zamanda müdahale edilmesi gerekiyor.
Küçük kırmızı kabarcıklarla başlayan hastalık ter, ateş ve grip gibi belirtilerle ortaya çıkıyor. Organ yetmezliği ve şoka girmeye de yol açıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283