Öne Çıkanlar kara para aşk android 6 ios 7 haber haberleri

Uzaylıları buldular bile!

NASA’nın Mars yüzeyine indirdiği Curiosity’nin gönderdiği fotoğrafları inceleyenler, uzaylılara ait izleri buldu bile...

Uzaylıları buldular bile!

NASA, Curiosity gezginini 6 Ağustos'ta Mars yüzeyine indirdiğinden beri gelen fotoğraflar, hem bilimadamlarını, hem de amatör uzay bilimcileri oldukça meşgul ediyor.
Curiosity'nin gönderdiği fotoğrafları tek tek inceleyen UFO avcıları, buldukları "uzaylılara ait izleri" YouTube ve benzeri platformlardan dünya ile paylaşıyorlar.
Fotoğraflardan birinde, kaya parçaları arasında görünen bir nesnenin "fosilleşmiş bir parmak" olduğu iddiası bu paylaşımlardan yalnızca biri.
Bir diğer fotoğrafta, yine kayalar arasında bulunan koyu renkli bir obje "ayakkabı ya da sandalet" olarak yorumlanıyor.
Mars çöllerinde görülenlerden daha farklı renklerdeki bir kaya parçasının ise "Mars'a ait yaşam formu" olabileceği iddia ediliyor.
Curiosity'nin kameralarından gökyüzü fotoğraflarındaki kimi nokta ve şekillerse, UFO olarak yorumlanıyor. Uzmanlarsa bunların sadece Curiosity Gezgini'nin CCD kamerasındaki "ölü piksel"ler olduğunu savunuyor.
Curiosity'nin gönderdiği fotoğraflar şimdiden gündemde önemli bir yer kaplarken, UFO araştırmacılarının Mars'ta yaşam izi bulma çılgınlığı giderek artacak gibi görünüyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270