Öne Çıkanlar mahkum ırak haber KPSS sınav giriş belgesi al hayırsever iş adamı

Trump'ın yerine sunduğu programdan ayrılıyor

Cumhuriyetçi Partili eski Kaliforniya Valisi Schwarzenegger, Trump'ın "baş yapımcı" olduğu "Celebrity Apprentice" adlı televizyon programından ayrılacağını açıkladı.

Trump'ın yerine sunduğu programdan ayrılıyor
Amerikan NBC televizyonunda yayınlanan programı Trump'ın yerine sunan Schwarzenegger, İngiliz film dergisi Empire'da yayımlanan söyleşisinde, "Celebrity Apprentice"in yeni sezonunda olmayacağını bildirdi.               
Kaliforniya eyaletinde iki dönem valilik yapan Schwarzenegger, programdan Trump ile bağı nedeniyle ayrılma kararı aldığını duyurdu.               

Programın aslında kendisi için "iyi bir fırsat" olduğunu belirten Schwarzenegger, "Ancak bu şartlar altında tekrar yapmak istemiyorum" ifadesini kullandı.      

Schwarzenegger, "Trump'ın baş yapımcı olarak programla hala bağının olduğunu ve programdan para aldığını öğrendiğinde halkın yarısı boykot etmeye başladı"  açıklamasında bulundu.                

Trump-Schwarzenegger atışması                 

Donald Trump, başkent Washington'da 65'incisi düzenlenen farklı dinlere mensup 3 bine yakın din ve hukuk adamının katıldığı "Ulusal İbadet Kahvaltısı"ndaki konuşmasında, NBC'de yayınlanan programı sunduğu dönemde reytinglerinin daha yüksek olduğunu, başkanlık yarışı için ayrıldıktan sonra ise reytinglerin düşüşe geçtiğini belirterek, "Reytingler için Arnold'a dua edelim" ifadesini kullanmıştı.               
Schwarzenegger de Trump'a, Twitter üzerinden verdiği cevapta, "Hey Donald. İyi bir fikrim var. Neden işlerimizi değiştirmiyoruz? Sen TV'ye geç çünkü reyting konusunda uzmansın. Ben de senin işini alayım. Böylece insanlar yeniden rahat uyusun" mesajını paylaşmıştı.               

Başrolünde oynadığı "Terminatör" film serisiyle ünlenen Schwarzenegger, 8 Kasım 2016'daki başkanlık seçimleri öncesi, Ekim 2016'da yaptığı açıklamada Trump'a oy vermeyeceğini açıklamış ve Cumhuriyetçi partililere "Ülkeniz için seçim yapın, partiniz için değil" mesajını vermişti.       

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283