Öne Çıkanlar yınca evcimik haber android 6 gs sneijder

Özel harekattan şok baskın!

Adana'da özel harekat polisi hırsızlık, uyuşturucu ticareti, yaralama ve yağma gibi suçlardan kesinleşmiş hapis cezası olan şahısları yakalamak için şafak vakti evlere baskın yaptı.

Özel harekattan şok baskın!

Adana'da özel harekat polisi haklarında hırsızlık, uyuşturucu ticareti, yaralama ve yağma gibi suçlardan kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahısları yakalamak için şafak vakti evlere baskın yaptı. 

Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı koordinesinde şafak vakti 81 ilde hükümlüleri yakalamak için operasyon başlatıldı. Adana'da da İnfaz Büro Amirliği ekiplerinin koordinesinde yaklaşık 400 polisle şafak vakti eş zamanlı olarak 20 adrese tek tek girildi. Operasyona katılan özel harekat polisi koçbaşı ile kapıları kırıp uzun namlulu silahlarla evlere girerek hükümlüleri tek tek yakaladı. Operasyonda hırsızlık, uyuşturucu ticareti, yağma, adam yaralama, silah ticareti, ruhsatsız silah bulundurma, cinsel istismar gibi suçlardan kesinleşmiş hapis cezasıyla aranan 10 kişi gözaltına alındı.

Polisin çalışması devam ederken yakalanan hükümlüler işlemlerinin tamamlanması için emniyet müdürlüğü binasına getirildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283