Öne Çıkanlar haber ios 7 aile hekimliği kara para aşk levent kırca

Levent Kırca’dan Başbakan’a yanıt

Levent Kırca, kendisi hakkında ’Tüm hukuk yollarını çalıştıracağız, bunun hesabını vermesi lazım’ diyen Başbakan Erdoğan’a yanıt verdi.

Levent Kırca’dan Başbakan’a yanıt

Levent Kırca, kendisi hakkında 'Tüm hukuk yollarını çalıştıracağız, bunun hesabını vermesi lazım' diyen Başbakan Erdoğan'a yanıt verdi.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin dünkü Meclis grup toplantısında isim vermeden Levent Kırca'yı eleştirdi. Erdoğan, Gezi Parkı eylemleri için "İstanbul kurtarılmıştır" sözlerini kullanan Kırca için "Tüm hukuk yollarını çalıştıracağız, bunun hesabını vermesi lazım" dedi. Levent Kırca, Başbakan'ın sözlerine ''Bana bir şey olursa sorumlusu Başbakan Erdoğan'dır'' diye yanıt verdi
>> BAŞBAKAN NE DEMİŞTİ?
Levent Kırca Ulusal Kanal'daki Haber Masası programında Başbakan Erdoğan'ın kendisi hakkındaki açıklamalarına cevap verdi.
Kırca, Buradan savcılara ve yargıçlara duyuruyorum, bana bir şey olursa sorumlusu Tayyip Erdoğan'dır. Başıma bir şey gelirse devrimci arkadaşlarım korkmadan yollarına devam etsinler dedi.
'BU SUÇSA, İŞLEMEYE DEVAM EDECEĞİM'
Kırca, Taksim direnişi ile ilgili daha önce yaptığı açıklamalar için Kanunsuz bir şey söylemedim aynı sözleri bugün de söylüyorum, Ben Cumhuriyeti savundum. Cumhuriyeti savunmak suçsa bu suçu işlemeye devam edeceğim diye konuştu.
Erdoğan'ın önce Fazıl Say'ı hedef gösterdiğini, ardından Mehmet Ali Alabora'yı şimdi de kendisini hedef aldığını ileri süren Kırca, Başbakan'ın sanatçıları hedef almaya devam edeceğini iddia etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270