Öne Çıkanlar android 6 haber ios 7 haberleri gs

Karabük'te arsa kavgası çıktı: 13 yaralı

Karabük'te meydana gelen olayda iki farklı inşaat firması sahiplerinin belirtilen iddialara göre aralarında yaşanan arsa anlaşmazlığı sebebiyle bir kavga başladı. Kavgada kullanılan sopalarla birlikte 13 kişinin yaralandığı belirtiliyor.

Karabük'te arsa kavgası çıktı: 13 yaralı
Bugün akşam saatlerinde meydana gelen olay Tüccarlar iş merkezinde oldu. Karabükte iş yapan Ekrem Karaaslan ve Mahmut Sacan iki farklı inşaat firmasının sahibi. İddialara göre aralarında çıkan tartışma bir arsa nedeniyle oldu. Arsa 100'üncü Yıl mahallesinde bulunuyordu.

İki tarafın aralarındaki huzursuzluğu bozmak amacıyla Mahmut Sacan'ın ofisinde buluşma gerçekleşti. İki firma sahibi arazi hakkında anlaşmadan çok tartışmayı alevlendirdi. İki taraftan da yakınların da gelmesi sonucu kavga büyüdü. Sopalarınd a kullanıldığı kavganın ardından Ekrem Karaaslan'nın yakınlarından Murat, Behran, Alparslan, HASAN, Mehmet Nuri, Mehmet ve Fatih Karaaslan ile Mahmut Sacan'ın yakınlarından Sebahattin, Cemil, Celal ve Feyyaz Sacan yaralandı.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri ilk müdahalelerini olay yerinde yaptı. Durumu ağır olan hastalar kentte bulunan çeşitli hastanelere kaldırıldı. Yaralıların hayati tehlikeleri bulunmuyor. Polis olay hakkında soruşturma başlattı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283