Öne Çıkanlar android 6 yınca evcimik haberi gs ios 7

İşte dünyayı ayağa kaldıran adam

Dünyayı ayağa kaldıran "Müslümanların Masumiyeti" filminin ABD’li yapımcısı Nakoula Basseley Nakoula, polis tarafından evinden alınarak, federal yetkililerle görüştürüldü.

İşte dünyayı ayağa kaldıran adam

Dünyayı ayağa kaldıran "Müslümanların Masumiyeti" filminin ABD'li yapımcısı Nakoula Basseley Nakoula, polis tarafından evinden alınarak, federal yetkililerle görüştürüldü.
İlk kez görüntülenen Nakoula'nın yüzü kamuoyundan saklandı. Polis, geçmişte dolandırıcılıktan mahkum olan Nakoula'nın şartlı tahliye koşullarını ihlal edip etmediğinin denetleneceğini belirtti.
Polis sözcüsü Steve Whitmore, California'nın Cerritos şehrindeki evinden gönüllü olarak ayrılan Nakoula'nın gözaltına alınmadığını sadece ifadesine başvurulacağını söyledi.
Çalıntı kimlik ve sosyal güvenlik numaraları kullanarak federal bankalarda hesabı bulunan çok sayıda kişiyi dolandıran Nakoula'ya, ABD mahkemesi 2010 yılında 21 ay hapis cezası vermişti. Dolandırdığı şahıslara yaklaşık 800 bin dolar ödemeye mahkum edilen Nakoula'nın, şartlı tahliye gözetmeninin onayı olmadan bilgisayar ya da internet kullanması da beş yıllığına yasaklanmıştı.
Ancak Haziran 2011'de salıverilen Nakoula olay yaratan filmin parçalarını YouTube'a yükleyen kişinin kendisi olduğunu açıklayarak bu yasağı ihlal ettiğini itiraf etmişti.
GOOGLE FİLMİ KALDIRMIYOR
Beyaz Saray'ın filmin YouTube'dan kaldırılması talebi de dün Google tarafından reddedildi.
Hindistan ve Endonezya'da video sansürlenirken Mısır ve Libya'da erişim engellenmişti. Afganistan'da ise YouTube'a erişim tamamen durdurulmuştu.

Anahtar Kelimeler:
Gamze özçelikArtıyor

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283