Öne Çıkanlar haber manisa haberleri haberler haberi

IŞİD Ankara'da yaşanan terör saldırısıyla ilgili küstahça paylaşım yaptı

IŞİD, Ankara'da gerçekleşen hain terör saldırısındaki barış mitinginde hayatını kaybeden ve yaralanan insanlar hakkında saldırıya yönelik açıklamalarda bulundu. Sosyal medya Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda IŞİD Türkiye hesabı üzerinden saldırının tebrik edildiği paylaşıldı.

IŞİD Ankara'da yaşanan terör saldırısıyla ilgili küstahça paylaşım yaptı
 Ankara'da bugün gerçekleşen canlı bombalı saldırı da tren garına yakın bir mesafede sabah saatlerinde gerçekleşen terör saldırısıyla ilgili IŞİD tarafından bir mesaj yayınlandı. Mesajı Türkiye için kullanılan resmi sosyal medya hesabından yayınlayan IŞİD, cephesini belli eden açıklamalarda bulundu.
 
Yazılan mesaja göre: "Ankara'da gerçekleştirilmeye çalışılan mitingde kafir komünistlerin en az 40'ı ölü ve en az 100'ü yaralandı. Yapanlara minnetlerimizi sunarız. Allah'a hamd olsun ki Ankara'da komünistlerin mitingi saldırıya uğramış. Birçok ölü ve yaralılar varmış. Allah'ım ölülerin sayılarını arttır. Halay çeken komünistlerin bu meydan kanlı meydan sloganı atarken bomba patlıyor. Barış isteyenler bu insanlar mı? Kanda boğuldunuz hamd olsun" diye bir açıklama geldi.

IŞİD tarafı 95 kişinin öldüğü terör saldırısını Twitter üzerinden tebrik etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270