Öne Çıkanlar polis yaş sınırı öldü kurt seyit KPSS sınav giriş belgesi al 24 kasım altın fiyatı

Hatay için kirli tezgah

Hatay için kirli tezgah

Hatay için kirli tezgah

Terör örgütünün Esed ile birlikte planladığı sinsi Hatay planı deşifre edildi.
Bölücü terör örgütünün sinsi planlarından biri daha deşifre oldu. Hataylı Alevi vatandaşlarımızın "Suriye Alevilerinden sonra Türkiye Alevilerine sıra gelecek" propagandasıyla kışkırtılması planlanıyordu.
Esed ailesine yakınlığıyla bilinen Mihraç Ural adlı örgüt mensubunun, bu amaçla bölgede gizli toplantılar yaptığı belirlendi. Ural'ın, terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan ile çekilmiş samimi fotoğrafları da ortaya çıktı.
Hataylı Alevi vatandaşlarımızı kışkırtarak şehirde yüzlerce yıldır süren kardeşlik havasını bozmayı amaçlayan terör örgütünün hain planı gün yüzüne çıktı.

Esed ve PKK'dan Sinsi Plan

İddialara göre sinsi plan, bölücü terör örgütü ile Esed yönetimi tarafından birlikte uygulamaya konuldu.
Geçtiğimiz günlerde Hatay'da yaşananlar da iddiaları güçlendirir nitelikte.
Kim Bu Adam?
Terörist başı Abdullah Öcalan ile gayet samimi halde görülen fotoğraftaki bu kişi Mihraç Ural...
Ural, aşağıda ise Suriyeli kadın çoluk çocuk binlerce masum insanı öldüren Esed yanlısı Şebbiha milisleriyle aynı karede...
Acilciler Kışkırtma Peşinde
Esed ailesine yakınlığıyla bilinen Mihraç Ural'ın başını çektiği Acilciler örgütü, bölge illerindeki halkı Suriye'den Türkiye'ye kaçanlara karşı kışkırtarak, ayaklandırma provası hazırlığındaydı. Amaç, Hataylıların çadırkentlerde kalan Suriyelilerden rahatsız olduğu izlenimini vermekti.

Sıra Size Gelecek Yalanı

Ayrıca bölgedeki Alevi vatandaşlar, "Suriye'deki Alevilerin ardından sıra Türkiye Alevilerine gelecek" propagandasıyla kışkırtılacaktı.
Güney İllerinde Toplantılar Yapıyor
Doğrudan Şam yönetimine bağlı hareket eden "Acilciler" grubu lideri Miraç Ural'ın, ayaklanma provası için 15 Şubat'tan bu yana Adana, Mersin, İskenderun ve Hatay'da toplantılar yaptığı belirlendi.

Fransız İstihbaratıyla Temas Halinde

Uzun süre kaldığı Fransa'da istihbarat birimleriyle temas halinde olan Ural'ın, Suriye'nin Lazkiye kentinde Frillok bölgesini üs seçtiği ve sık sık Hatay'a geldiği belirtiliyor.
Kuzey Suriye Fikrini Esed'e O Verdi
Bölücü terör örgütünün Suriye sınırına yerleştirilmesinin altında da Ural'ın olduğu belirtiliyor.
Mihraç Ural'ın Esed'e, Türkiye'ye karşı terör örgütü kartını kullanması yönünde fikir verdiği, bunun üzerine Kamışlı gibi yerleşim yerlerinin terör örgütüne bırakıldığı öğrenildi.
Terörist Başı İle İlişkisi Yıllar Öncesine Dayanıyor
Ural'ın terör örgütü elebaşı Öcalan ile ilişkisi ise yıllar öncesine dayanıyor.
Esed ailesinin Lazkiye'deki evinde terör örgütü lideri Abdullah Öcalan'la tanışan Miraç Ural'ın, o yıllarda terör örgütüne desteğini her fırsatta gösterdiği belirtiliyor.
Perinçek'i Öcalan'la Görüştüren Kişi
İşçi Partisi lideri Doğu Perinçek'i Suriye'deki karargahında Öcalan'la görüştüren kişinin de Ural olduğu iddia ediliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283