Öne Çıkanlar orucu bozar mı kürt partisi suriyeli ikiz kardeşler kürdistan ohal

Hangi meyve ağacı Palmiyegiler ailesinde yer alır?

Hangi meyve ağacı Palmiyegiler ailesinde yer alır?

Hangi meyve ağacı Palmiyegiler ailesinde yer alır?
Hangi meyve ağacı Palmiyegiler ailesinde yer alır?
Ananas
Muz
Mango
Hurma
Atv’nin en sevilen yarışma programlarının başında gelen Kim Milyoner olmak ister hakkında merak ettiğiniz bütün detayları sitemizden öğrenme fırsatınızın bulunduğunu sizlere açıklamak istiyoruz. İşte uzun zamandır merakla beklediğiniz Kim Milyoner olmak ister yarışmasının zor olan sorularının tüm cevapları sitemizde bulunmaktadır.
Kim Milyoner olmak ister?
Uzun zamandır ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Kim Milyoner olmak ister son yılların en çok izlenen yarışma programı olmaya devam ediyor. Özellikle Kenan Işık’un programdan ayrılmasından sonra Selçuk Yöntem tarafından sunulan ve son zamanlarda izlenme rekorları kıran bu yarışma programında merak edilen soruların cevaplarını sayfamızdan bulma şansınızın bulunduğunu sizlere açıklamak istiyoruz.
Kim Milyoner olmak ister? Formatı nasıl?
12 sorunun sorulduğu yarışma programında bugüne kadar hiçbir yarışmacı büyük ödülü alma başarısı gösteremedi. Özellikle ilk başlarda yarışma programında yer alan formatta değişiklik yapılmasından sonra 4 joker hakkına çıkan yarışmacıların jokerlerini kullanarak büyük ödülü kazanmak için ter döktüklerini sizlere açıklamak istiyoruz. Merakla beklenen yarışma programında sorulan soruların cevaplarını sizlere sitemizden öğrenerek yarışma hakkında detaylı bilgi elde etme fırsatını yakalamış olursunuz.
 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283