Öne Çıkanlar haber haberi haberleri haberler sneijder

Facebook Twitter neden açılmıyor internet neden yavaşladı BTK açıkladı

Bugün yaşanan patlama sonrasında sosyal medya hesapları ve internette ciddi yavaşlamalar ve giriş problemleri ortaya çıktı.Sosyal medya'da yaşanan bu yavaşlama sonrasında BTK'ya şikayet yağdığı öğrenilirken BTK'dan yapılan açıklamada şikayetlerden ve yavaşlamadan bilgileri olduğu fakat herhangi bir engelmemenin sözkonusu olmadığı yavaşlığın yoğunluktan dolayı olabileceği açıklandı.

Facebook Twitter neden açılmıyor internet neden yavaşladı BTK açıkladı
 Facebook ve Twitter neden açılmıyor? Bugün Ankara tren garı kavşağında meydana gelen iki bombalı saldırıda 30 kişi öldü 126 kişi yaralandı. Olayın ardından Facebook ve Twitter'da yavaşlama oldu. Bu yavaşlamadan dolayı Facebook ve Twitter adreslerini açamayanlar sorunun ne olduğunu merak etmeye başladı. İnternetteki yavaşlığın nedeni henüz bilinmiyor. 
Ankara'da “Savaşa İnat, Barış Hemen Şimdi” sloganıyla Emek, Barış ve Demokrasi mitingine yapılan bombalı saldırı ardından Twitter ve Facebook'a erişimde sorun yaşanıyor. 
 
Bir kısım kullanıcı bu platformlara hiç giremezken bir kısmı da çok ağır yanıt alıyor. Mahkeme tarafından erişimin engellenmesine yönelik bir karar henüz açıklanmadı. Problemin bombalı saldırı ardından Ankara'da gerçekleştirilen güvenlik zirvesi ardından yaşanması dikkatleri çekti.
 
Facebook'a giriş yapılamamasının nedeni sunuculardan kaynaklanan bir sorundan ibaret. Facebook Sorry, something went wrong hatasını kısa bir süre içinde çözerek birazdan hizmet vermeye başlayacaktır. 

 Facebook'a neden girilmiyor. Bugün Facebook'a girmek isteyen milyonlarca kullanıcı Service Unavailable hatası ile karşı karşıya geldiler. Facebook'ta yaşanan teknik sıkıntı halen devam ediyor. Facebook'ta yaşanan sorunun kısa bir süre içinde çözülmesi bekleniyor. 10 Ekim Facebook hatası hakkında merak ettikleriniz haberimizin devamında sizlerle. 
 

Facebook neden açılmıyor? Milyonlarca aktif kullancısı olan Facebook az önce hata verdi ve açılmıyor. Facebook'taki Sorry, something went wrong hatasının neden kaynaklandığı merak edilmeye başlandı. Facebook'a girmek isteyen pek çok kişi bugün Sorry, something went wrong hatası ile karşı karşıya geldi. Facebook'taki sorunun ne kadar süreceği ve Facebook'un ne zaman kullanılacağı pek çok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. 

Gönder
 
Sorry, something went wrong.
We’re working on getting this fixed as soon as we can.
Go Back
Bu hatayı düzelmek için bekleminiz gerekmektedir..Büyük ihtimal çalışma ve bakım çalışması yapılmaktdır. 
Ankara'daki patlamada ölenlerin isimleri açıklandı mı? Ankara tren garı kavşağında bugün sabah meydana gelen bombalı saldırıda ölenlerin isimleri henüz açıklanmadı fakat yaralı isimleri açıklandı. Pek çok sivil toplum kuruluşunun katıldığı barış yürüyüşünde arka arkaya meydana gelen patlamada 30 kişi ölürken 126 kişi yaralandı. Patlamada yaralananlar çeşitli hastanelere kaldırıldılar. Ankara tren garı kavşağında meydana gelen patlamada yaralananların isimleri haberimizin devamında sizlerle. Ankara Tren garı kavşağında meydana gelen bombalı saldırıda yaralananların isimleri açıklandı. Bugün düzenlenen barış mitingi yürüyüşünde arka arkaya iki patlama birden oldu. İki patlamanın ardından 30 kişinin öldüğü 126 kişinin yaralandığı açıklandı. Ankara'daki barış mitingine yönelik düzenlenen bombalı saldırıdan yaralı olarak kurtulabilen ve Numune, İbn-i Sina ve Dışkapı Hastanelerine kaldırılan  yaralıların isimleri yayınlandı. Patlamada yaralanan 126 kişinin isim listeleri Numune hastanesi ve İbnisina hastanesi tarafından açıklandı. Patlamada feminist yazar Gülfer Akkaya'nın yaralandığı bildirildi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270