Öne Çıkanlar android 6 kara para aşk ios 7 pmyo sınav sonuçları maç sonucu

Daeş temizlendi

Suriye operasyonu son sürat devam ederken ÖSO ordusu Cerablus'a 5 kilometre mesafede bulunan Keklice köyünü DAEŞ'ten geri aldı. ÖSO Çobanbey kasabasına da bayrak dikti.

Daeş temizlendi
Suriye'nin Halep şehrine bağlı Cerablus bölgesindeki terör örgütü DAEŞ hedeflerine yönelik başlatılan operasyon sürerken, Kilis'teki sınır birlikleri tarafından da DAEŞ mevzileri aralıklarla vuruluyor.

ÖSO ÇOBANBEY'E BAYRAK DİKTİ

Suriye tarafındaki dumanlar Elbeyli ilçesinden de görünüyor. Savaş uçaklarının seslerinin de duyulduğu sınır hattında Gaziantep'in Oğuzeli ilçesinin karşısındaki askeri birlikler de DAEŞ mevzilerini aralıklarla ateş altına alıyor. Askeri birliklerin bulunduğu bazı bölgelerde karayolları trafiğe kapatıldı. Özgür Suriye Ordusu'nun (ÖSO) ise El Rai Çobanbey kasabasına bayrak diktiği görüldü.


KEKLİCE KÖYÜ DAEŞ'TEN GERİ ALINDI

Öte yandan ÖSO, Türkiye sınırından yaklaşık 3 kilometre güneyde kalan ve Cerablus ilçe merkezinin yaklaşık 5 kilometre batısındaki Keklice köyünü, zırhlı birlikler eşliğinde DAEŞ'ten aldı.

Keklice köyüne yerleşen ÖSO buradan doğu yönündeki ilçe merkezine ilerleyebilmek için köyün çevre güvenliğini oluşturuyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270