Öne Çıkanlar android 6 haberleri wolfsburg katkı maddesi iran

Cumhurbaşkanı: Olay ciddiyetle araştırılmaktadır

Cumhurbaşkanı, 25 askerin şehit olduğu patlamayla ilgili bir mesaj yayınladı.

Cumhurbaşkanı: Olay ciddiyetle araştırılmaktadır

Cumhurbaşkanı, 25 askerin şehit olduğu patlamayla ilgili bir mesaj yayınladı.
25 askerimizin şehit olduğu Afyonkarahisar'daki patlamayla ilgili devletin zirvesinden başsağlığı mesajları geldi.
Cumhurbaşkanı: "Olay Ciddi Şekilde Araştırılmaktadır"
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Afyonkarahisar'daki patlamayı değerlendirdi. Olay sebebi ile milletçe büyük üzüntü yaşadıklarını belirten Cumhurbaşkanı, açıklamasında "Bu elim olay, ciddi bir şekilde araştırılmaktadır" ifadelerine yer verdi.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Afyonkarahisar'da 25 askerin şehit olduğu patlama ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.
Şehit askerlerin ailelerine başsağlığı dileyen Cumhurbaşkanı, "Türk Silahlı Kuvvetlerimize başsağlığı dileklerimi iletiyor, yaralılarımızın bir an önce iyileşmesini temenni ediyorum" sözlerini kaydetti.
TBMM Başkanı: "Acılarımaza Acı Kattı"
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek de son terör saldırılarında verilen şehitleri hatırlatan Çiçek, "Şehitlerin ardından gelen bu acı haber, acımızı daha da katlamıştır" dedi.
Meclis Başkanı Çiçek, patlamanın hemen ardından Vali İrfan Balkanlıoğlu'nu arayarak son duruma ilişkin bilgi aldı. Ardından da Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e taziye mesajı gönderdi.
Çiçek, olaydan duyduğu üzüntüyü ifade etti, Gaziantep, Şemdinli ve Beytüşşebap'ta düzenlenen saldırılar sonucunda verdiğimiz şehitleri hatırlattı.
Çiçek, "Şehitlerin ardından gelen bu acı haber, acımızı daha da katlamıştır. Bu tür keder verici olayların nedeninin en kısa zamanda aydınlatılacağını düşünüyor, tekrar etmemesi için her türlü tedbirin alınacağına inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283