Öne Çıkanlar haberi haber haberleri sneijder ahberler

CNN temsilcisi Ankara saldırısı hakkında ilginç açıklamalarda bulundu

CNN'de Ankara Temsilcisi Hande Fırat, Ankara'da meydana gelen canlı bombaların kimliklerinin belirlendiğini ancak paylaşılmadığını öne sürdü. Hande Fırat bununla birlikte olay hakkında soruşturmanın detaylarının sürdüğü için şuan açıklamayacaklarını ifade etti.

CNN temsilcisi Ankara saldırısı hakkında ilginç açıklamalarda bulundu
Tecrübeli Gazeteci Hande Fırat, CNN Türk'te katıldığı bir canlı yayında Ankara'da yaşanan canlı bomba terör saldırısını yapanların kimliklerinin belirlendiğini iddia etti.
CNN Türk Ankara Temsilcisi Hande Fırat, Mirgün Cabas’a konu ile ilgili detayları anlattı. Saldırının arkasında karmaşık bir ilişkiler ağı olduğu bilgisine ulaştığını söyleyen Fırat, “Devlet şu an itibarı ile canlı bombaların kim olduğunu biliyor” dedi. İlişkiler ağının ortaya çıkarılması için kimliklerin açıklanmayacağını belirten Fırat, yetkililerin çok karmaşık ilişkileri çözmeye çalıştığını ve canlı bombaların talimatları nereden aldıklarını araştırdıklarını belirtti.
Sputnik Türkiye muhabiri Hikmet Durgun, 2 canlı bombanın IŞİD üyesi olduğunu, alana bomba yüklü çantayla geldiğini ve Ankara’da hücre evinde kaldığını duyurmuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270