Öne Çıkanlar kürt partisi kürdistan ohal orucu bozar mı kobani

Beddua etmeyenleri yurttan atıyorlar

Elazığ’da seçim çalışmalarına devam eden Başbakan Erdoğan, cemaatin yurtlarında beddua seansları düzenlendiğini, beddua etmeyip itiraz edenlerin de yurttan atıldığını söyledi.

Beddua etmeyenleri yurttan atıyorlar

Elazığ'da seçim çalışmalarına devam eden Başbakan Erdoğan, cemaatin yurtlarında beddua seansları düzenlendiğini, beddua etmeyip itiraz edenlerin de yurttan atıldığını söyledi.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan seçim çalışmalarına devam ediyor. Elazığ'da konuşan Başbakan Erdoğan, mitinglerdeki kalabalığın montaj olduğu iddialarıyla ilgili CHP, MHP ve medyaya çağrı yaptı.

Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkanlar;

"CHP şaşkınlık içersinde, MHP gözlerine inanamıyor. Bu coşkuyu, bu manazarayı hafsalaları almıyor. Bu görüntüler montaj diyorlar. Şu meydanda montaj var mı? Medya size sesleniyorum. MHP, CHP genel başkanına, onaların meydanına çağrı yapıyorum. Buradan sonra Malatya'dayım, oraya gelsinler. İzmir'e gelsinler, söz veriyorum kürsüye çıkaracağım onları. Kürsüden seyretsinler. Eğer dürüstseniz, eğer doğruysanız eyy CHP'nin genel müdürü siyaset niye yapılır? Birinci olmak için yapılır. Batıda eğer seçimi biri kazanamıyorsa durmaz gider. Eğer bu seçimlerde partim birinci olmazsa genel başkanlıktan çekileceğim, demek ki iyi yönetemedim. Ama eğer sen birinci olamazsan partiyi bırakıp gidecek misin? Bırakamazlar, çünkü biri kasetle geldi, kasetle gideceği günü bekliyor. Bunlar siyaset nedir bilmezler sadece hakaret ederler. Şu meydanın saatler öncesinden fotoğrafını çekip, sosyal medyada bunu dolaşıma sokuyorlar. 'Elazığ boş, kalabalığa montaj yapıyorlar' diyorlar. Montaj, dublaj sizi işiniz.

30 Mart akşamı tüm mazlumlar gülecek.

'Sandıkta hile yapıldı' diyecekler, 'meydanlara insan taşıdı' diyecekler. Bunlar daha minareyi çalmdan kılıfı hazırlamaya başladılar. Yenileceklerini biliyorlar. 'Bu kadar çamur attık ama AK Parti'nin oyu daha da yükseldi' diyorlar. Bu millet sizin ne yaptığınız biliyorlar. Bir dikili ağacınız yok, milleti hep aldattınız.
CHP MHP'ye bir de Pensilvanya eklendi. MHP'nin genel başkanı yine matematik derslerine başladı. 'İktidar yüzde 51'le geldi yüzde 51'le gidebilir' diyorlar. Bunu anlayabilen var mı? Tayyip Erdoğan 40 yıldır siyasetin içinde koşuyor. Tayyip Erdoğan maraton koşucusu. Geçen diyor ki 'Tayyip Erdoğan Hep havada hiç yere inmiyor' diyor, sen uçma özürlüysen biz ne yapalım. Biz dünyayı dolaşıyoruz. Biz siyasetin matematiğini çok iyi kavradık. Millet bunlara devamlı matematik dersi veriyor ama cehalet çok kötü bir şey. Böyle giderse okul bitmeden tasdiknameyi alıp gidecekler.
Son zamanlardabazı kapıları ablalar çalıyormuş. Bu ablalara zaten gereken cevaı veriyorsunuz, fakat hepsinden öte bizim ablalarımız burada. Bunlara şunu söyleyin 'AK PArti iktidarında Türkiye'ye yapılan yatırımlar ortada. Eğitimde sağlıkta adalette emniyette ulaşımda enerjide attığı adımlarla ortada. Siz bizi başımızın örtüsünü çıkarmak suretiyle okumaya mahkum ettiniz. Binlerce kızımız okula gidemedi. Sizin başınızdaki hocanız baş örtünüz için furuattır dedi. Başını açın öyle okula gidin dedi' Yeri geldi alkol de alabilirsiniz dedi. Daha da ilerisini söyledi, ama söylemeye dilim varmıyor.
Yalan takiyye bunlarda meşru, fesat fitne bunlarda meşru. Şimdi yurtlarda evlerde gece seansları yapıyorlar. Bu gece seanslarında abiler ablalar başbakan beddua ettiriyorlar. Eşime çocuklarıma beddua ettiriyorlar. Bu nasıl Müslümanlık? Bunlara dayanamayanları da yurtlardan atıyorlar. Sivas'ta Düzce'de aynı şeyi yaptılar. Biz de KYK'ya talimat verdim, atılan yavrularımız yurtlarınıza alacakasınız dedim. Siz bu evlerde hem para alıp hem de kendinize kurşun asker mi yetiştireceksiniz? Siz bir çete oldunuz. Bunun hesabını vereceksiniz.
Artık uyanma vaktidir. Biz iyi niyetimizden maalesef bu oyuna geldik. Çünkü Müslüman iyi niyetle davranmak zorundadır. Biz böyle davrandık ama şimdi baktık ki kazın ayağı böyle değilmiş. Artık mızrak çuvala sığmıyor. Atılması gereken adım neyse bunu atıyoruz, atmaya devam edeceğiz.
Dün CHP'nin genel müdürü Rize'ye gitmiş. Rize'de bizim bayrak hassasiyetimizi sorguluyor. Bizimle bayrak konusunda yarışmanız mümkün mü? Edirne'de bayrak önde giderken bakan arkadaşlarımız ayağa kalkmamış. CHP'nin genel müdürü sana şimdi ben burada enteresan bir fotoğraf göstereceğim. 2011 Mayıs ayında bu CHP'nin genel müdürü Hakkari'de BDP ile anlaşma yapıyor. Çünkü Hakkari'ye gelemiyorlar. Onlar da 'Tamam gel ama Türk bayrağıyla gelmeyeceksin' CHP'nin genel müdürü de bunu kabul ediyor"

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270