Öne Çıkanlar kürt partisi orucu bozar mı kürdistan suriyeli ikiz kardeşler ohal

Başbakan ERdoğan Hakan Şükür'e ateş püskürdü

Gülen Cemaatine talip olduğunu her daim belli eden Hakan Şükür'e Başbakan Erdoğan tepki gösterdi. Erdoğan, bayram namazı çıkışında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, Paralel yapıya destek veren HAKAN Şükür'e adeta ateş püskürdü. Paralel yapı opersyonlarında gözaltına alınan polisleri ziyaret eden Hakan Şükür ve İdris Bal Erdoğan'ın eleştiri oklarına hedef oldu.

Başbakan ERdoğan Hakan Şükür'e ateş püskürdü

 Hakan Şükür ve İdris Bal'ın paralel yapı operasyonlarında gözaltına alınan polisleri ziyaret etmesi Başbakan Erdoğan'ın gözünden kaçmadı. Paralel yapı ile büyük bir mücadeleye başlayan Erdoğan, Hakan Şükür'e adeta ateş püskürdü. Hakan Şükür ve İdris Bal'ın paralel yapı polislerine ziyareti Erdoğan'ı harekete geçirdi. Hakan Şükür ve İdris Bal, gözaltındanki paralel yapı polisleriyle fotoğraf çekilmişti.  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan gözaltındaki bazı isimlerin telefonları olduğunu belirterek, "Böyle bir şey olabilir mi?" diye tepki gösterdi.

İşte Başbakan'ın konuyla ilgili olarak açıklaması:
"Birçoğunun elinde cep telefonları olduğu bilgisini aldım. Böyle bir şey olabilir mi? Olamaz. Adalet Bakanı'na lüzumlu şeyleri dedim. Bunlar mafyanın çetelerin telefonu olduğunu biliriz de, enlem güvenliğin elinde bu cin telefonların şunların bunların olması, kendi yazarlarının çizerlerinin, müstakil diye söylenen bağımlı vekillerin buraya gidip poz vermesi neyin ne olduğu bakımından fazla mühim. Bunlar da eminim dosyanın içinde yer alacaktır."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283