Öne Çıkanlar yınca evcimik kara para aşk kasımpaşa taner yıldız gündem

Bakan karne alan öğrencilerle buluştu

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, okullarını başarı ile bitiren öğrencileri Bakanlık'ta kabul etti.

Bakan karne alan öğrencilerle buluştu
Çocuklarla tek tek tanışan ve ileride hangi mesleği yapmak istediklerini soran Kaya, "Bugün burada bizimle karne sevincini paylaşan çocuklarımız var. Çok mutluyuz, gururluyuz. İlköğretim ve ortaöğretimde öğrenim gören çocuklarımızla beraberiz. Hepsi takdir ve teşekkür belgesi alan çocuklarımız. Tabi sayı bu kadar değil. Kurumlarımızda yetişen çocuklardan takdir ve teşekkür belgesi alan çok daha fazla çocuğumuz var." diye konuştu.

HEPSİ İLE GURUR DUYUYORUZ

Çocukların tamamı ile gurur duyduklarını belirten Kaya, şunları söyledi:

"Hepsinin hayalleri, hedefleri var. Oxford'da okumak isteyen kızımız da var. Doktor, mühendis, avukat, öğretmen olmak isteyen çocuklarımız da var. İnşallah bu hayalleri gerçekleştirecekler. Sadece eğitimde değil, sporda da yüzümüzü güldüren çocuklarımız var. 2 bin lisanslı, 25 de milli sporcumuz var. Hepsi ile gurur duyuyoruz. İnşallah çocuklarımız çok güzel eğitim alıp, vatanına, milletine sadık, ülkesinin geleceğinde söz sahibi olan parlak gençler olarak yetişecekler."

Konuşmasının ardından, okullarını takdir ve teşekkür belgesi ile bitiren öğrencilere, tablet hediye eden Kaya, öğrencilerle fotoğraf çektirdi. 
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270