Öne Çıkanlar haberleri haber haberi kayseri erciyes acil aşk aranıyor

Bakan Akdağ: Bir daha teşebbüs edemesinler diye...

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu'nu makamında ziyaretinde önemli açıklamalarda bulundu.

Bakan Akdağ: Bir daha teşebbüs edemesinler diye...
Sağlık Bakanı Akdağ, "Bir daha 15 Temmuz'lar olmaması için bir referandum yapacağız. Bir daha milletin iradesini zorbalıkla hiç kimse ele geçiremesin, geçirmeye teşebbüs edemesin diye bu referandumu yapacağız." dedi.

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu'nu makamında ziyaretinde yaptığı açıklamada, anayasa değişikliğine ilişkin referanduma değinerek, bütün engelleme çabalarına rağmen halkın karar vereceği bir sandığı, vatandaşın basiretini bir kez daha göstereceği bir referandumu milletin önüne koyduklarını dile getirdi. 

TÜRKİYE AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİ

Nisan ayında referanduma gideceklerini belirten Akdağ, "Bu referandum Türkiye açısından çok önemli. Türkiye'nin refah yürüyüşünü hızlandıracak bir sonuçla da sonuçlanacağına inanıyorum." diye konuştu.
Bu milletin, Türk milletinin sadece bu topraklar üzerinde değil tüm mazlum milletler için ne anlama geldiğini çok iyi bildiğini ve bunun farkında olduğunu vurgulayan Akdağ, şöyle devam etti:
"Biz bunu Erzurum'da çocukluğumuzdan beri yaşıyoruz. Kuşkusuz 80 milyon vatan evladı, aynı duyguları taşıyor ama biz bunu Erzurum'da çok yoğun yaşıyoruz.
Bu yoğun yaşamanın iyice yoğunlaştığı günlerden biri 15 Temmuz gecesiydi. Bir daha 15 Temmuz'lar olmaması için bir referandum yapacağız. Bir daha bu memlekette milletin iradesini zorbalıkla hiç kimse ele geçiremesin, geçirmeye teşebbüs edemesin diye bu referandumu yapacağız. 
Onun için bu referandum sadece AK Parti'nin referandumu değildir. Bu seçim sadece MHP'nin referandumu değildir. 80 milyonun geleceğini ilgilendiren önemli bir referandum yapacağız."

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283