Öne Çıkanlar android 6 yınca evcimik haberi gs ios 7

Bağbozumu Festivali bugün başlıyor

Ürgüp Belediyesi tarafından 42. si gerçekleştirilecek olan Uluslararası Bağ bozumu festivali bu yıl 15- 16 Eylül’de yapılacak.

Bağbozumu Festivali bugün başlıyor

Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde bağcılığın ve üzümcülüğün geliştirilmesi ve teşvik edilmesi amacıyla düzenlenen Uluslararası Ürgüp Bağbozumu festivalinin bu yıl 42.si gerçekleştirilecek. 15 – 16 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek 42. Uluslararası Ürgüp Bağbozumu festivalinde sanatçılar Kıraç ve Seda Üren de konser verecek.
Festival kapsamındaki konser 15 Eylül Cumartesi günü Ürgüp Çim Futbol Sahasında gerçekleştirilecek. Ücretsiz olarak düzenlenecek konser için Cumhuriyet Meydanından konser alanına yine ücretsiz halk servisleri yapılacak. 15 Eylül Cumartesi günü saat 14.00'de Kortej Yürüyüşü ile başlayacak festival kapsamında Bursa Kılıç Kalkan Ekibi de bir gösteri sunacak. Sokak gösterileri ve Havai Fişek cümbüşü ile zenginleştirilecek program 16 Eylül Pazar günü yapılacak bağbozumu ve yarışmalarla tamamlanacak.
Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Tüm vatandaşlarımızı Ürgüp'ün muhteşem atmosferinde Kıraç ve Seda Üren konserini dinlemeye, Peribacaları arasında üzüm yemeye davet ediyorum. Dedi.


Anahtar Kelimeler:
Güneşin Kızları Selin

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283