Öne Çıkanlar sinpaş şeyh muhammed bin raşid yasemin şefik ak parti tam yeneceğiz güneşin kızları savaşı

Avrupa niye' hurmanın' peşinde?

Son bir haftamı Fransa, Hollanda ve Almanya'da geçirdim. İlk Durak Fransa ve Paris'ti. Paris'te, Flers Türk Derneği'nin organize ettiği bir konferansta konuştum.

Avrupa niye' hurmanın' peşinde?
Fransa'nın ortasında, yüzlerce vatan sevdalısı, bayraklarını almış, konferans vereceğim salona koşmuştu. Böyle coşkulu bir kalabalığa sesleneceğim hiç aklıma gelmişti doğrusu. Yediden yetmişe, iki bin kişi…hepsinin elinde Türk Bayrağı… Dombra çalıyor, duygular tavan yapıyordu. “Ya Allah Bismillah” sesleri, “En büyük Türkiye” nidalarına karışıyordu. Dernek Başkanı Selçuk Bilici,duygulu bir açış konuşması yaptı. Avrupa'nın tek 15 Temmuz Gazisi Mahfuz Göl de oradaydı. Mahfuz, “15 Temmuz'da gazi oldum. Bir daha böyle bir girişim olsa, şehitliğe hazırım” diyordu. 

AVRUPA HURMA MİSVAK VE TESBİH'İN PEŞİNDE!

Konferans bir yana yaptığım görüşmelerde, aldığım bilgiler, insanlık, demokrasi ve özgürlük adına Avrupa'nın tarihine kara bir leke olarak geçecek türdendi.
Şunu söyleyebilirim ki Avrupa işi gücü bırakmış, resmen Müslüman avına çıkmış. Tüm Avrupa ülkeleri adım adım Müslümanları hem izliyor hem fişliyor. Almanya'dan birinci ağızdan aldığım bir bilgi ise adeta kanımı dondurdu. Adı ve görevi bende saklı olan haber kaynağım: “İslam ve Müslüman düşmanlığı Avrupalı siyasetçiler tarafından bilerek, gelecek perspektifli bir politika olarak körükleniyor. Yabancı düşmanlığı yalnızca Müslüman düşmanlığına evrilmiş durumda” dedi. Sonraki söyledikleri daha da önemliydi:

“Gizli servisler, yana yakıla Müslüman muhbir arıyorlar. Camilerin tamamı kontrol ve gözetim altında. İstisnasız tüm Müslümanlar fişleniyor. Takke takanlar bir yana, elinde tespih taşıyanlar hatta hurma satın alanlar dahi izleniyor. Misvak satın alanlar, potansiyel terörist anlayışıyla takibe alınıyor.”

Görünen o ki; Avrupa'yı büyük bir korku sarmış. Küçük ölçekli, provoke terör eylemleriyle bu korkuyu tetikleyip, Müslümanlara karşı daha sert tedbirler almanın alt yapısını hazırlıyorlar. Bunu görmemek için aptal olmak gerek. Eğer DAEŞ, Avrupa'da eylem yapacaksa daha fazla ses getirecek, kitlesel katliamlara yönelir. Oysa, İngiltere'de, Fransa'da ve İsveç'te gerçekleşen eylemler, kimin yaptığı çokça tartışılacak türden.
Son bir yılda Avrupa'da çeşitli bahanelerle kapatılan Cami sayısı arttı.

AB'nin baş şeytanı Almanya, Türkiye üzerinden islamafobiyi yasallaştırmaya çalışıyor. Ortalama Avrupalıların bile Müslümanlara bakışları negatife doğru kayıyor. Müslüman evlerine çeşitli işaretler konuluyor, korku salınmaya çalışılıyor. İşyerlerinde, Müslümanlara mobing uygulanıyor ve yöneticiler bunu görmezden geliyor. 

AVRUPA NEDEN KORKUYOR?

12 Eylül 1980 öncesi solcuların sloganlaşmış bir söylemi vardı, “Ayıdan post polisten dost olmaz” derlerdi. Ben de şimdi diyorum ki, “Ayıdan post olsa bile Batı'dan Müslümanlara dost olmaz.” Adamlar bizi ezeli ve ebedi düşman görüyorlar. Bizim unuttuğumuz tarihimizi onlar asla unutmuyorlar. Ne Selahattin'i Eyyubi'yi, Ne Tarık Bin Ziyad'ı, ne Fatih Sultan Mehmet'i unutmuyorlar. İki yüz yıl uğraşarak yıkabildikleri Osmanlı'nın küllerinden doğacağı korkusu kabuslarını dolduruyor. Zulme gark ettikleri dünyada kendilerine dur diyebilecek, mazlumun ahını yanlarına bırakmayacak gücün, İslam coğrafyasından filizleneceğini biliyorlar. O'nun için son yüz yıldır başta Türkiye olmak üzere ayağa kalkan tüm Müslüman ülkeleri budamakla meşguller.

Gelelim 16 Nisan'a. Avrupa'da gördüm ve gözlemledim ki, FETÖ tüm gizli servislerle işbirliği içinde. 16 Nisan'da “Hayır” çıkma ihtimalini kendileri için bir kurtuluş reçetesi gibi görüyorlar. Bu yüzden, zaten hazır
olan AB'yi olabildiğince manipüle ediyorlar. Hıristiyan dünyasına zarar vermeyecek tek İslami topluluğun kendileri olduğunu, yakalığın sınırlarını da zorlayarak anlatıyorlar.
16 Nisan'da “EVET” çıkarsa, Haçlı Dünyası, FETÖ, PKK çok ama çok üzülecek.
Karar sizin…


kaynak:beyaz gazete


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270