Öne Çıkanlar android 6 gülşah alkoçlar manisa haberleri alanyaspor antalyaspor maçı

Arınç’tan TÜSİAD’a zehir zemberek sözler!

Bülent Arınç’tan TÜSİAD Başkanı Boyner’in dün sözlerine zehir zemberek cevap geldi. Boyner ’Uludere’de, Afyon’da ne oluyor bilmek istiyoruz, bu işler böyle yürümez" demişti. Arınç’ın cevabı ağır oldu...

Arınç’tan TÜSİAD’a zehir zemberek sözler!

Bülent Arınç'tan TÜSİAD Başkanı Boyner'in dün sözlerine zehir zemberek cevap geldi. Boyner 'Uludere'de, Afyon'da ne oluyor bilmek istiyoruz, bu işler böyle yürümez" demişti. Arınç'ın cevabı ağır oldu...
Boyner 'Uludere'de, Afyon'da ne olduğunu sebeplerini öğrenmek isteriz' dedi. 'Demokrasilerde işler böyle yürümez, yürüyemez' demişti... Bu sözlere Bülent Arınç'tan sert cevap geldi... İşte o açıklamarı:
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, ''TÜSİAD gerçekten halkın temsilcisi olduğunu ifade ediyorsa önce 28 Şubat'taki kötü rolünün hesabını herkesin verdiği gibi vermeli'' dedi.
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, TÜSİAD'ı ve yönetim kurulu başkanı Ümit Boyner'i eleştirirken, ''Meşru hükümetleri devirebilmek için 5'li çetenin içerisinde olanlar bugün halk adına konuşmaya nasıl cüret edebiliyorlar, doğrusu çok önemli bir gelişme'' dedi.
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, terörle mücadeleye değinirken, ''Örgüt son deminde, son çırpınışlarını yaşıyor. Gönderdiği eşkıya ölmek için geliyor. Ölmek için gelen adamla siz onu öldürmemek, hatta yakalamak, kendinizi müdafaa etmek için çarpışıyorsunuz'' dedi.
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, ''Onlar eşkıya, biz eşkıya değiliz, devletiz. Devlet terörle mücadelesini hukuk çerçevesinde yapar. Onların sahip olduğu serbestliğe biz sahip değiliz. O iç ve dış destekli sızıyor, şehir merkezlerine sızacak kadar eylemler yapıyor. Çok şükür mani olduklarımız, ortaya çıkan eylemlerin 100 mislidir'' dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283