Öne Çıkanlar android 6 gülşah alkoçlar manisa haberleri alanyaspor antalyaspor maçı

Almanya’da çok ilginç müslüman fişlemesi

Türkiye’yi harekete geçiren kampanyada "Fatma’yı fotoğrafıyla ihbar et" deniyor.

Almanya’da çok ilginç müslüman fişlemesi

Türkiye'yi harekete geçiren kampanyada "Fatma'yı fotoğrafıyla ihbar et" deniyor.

Almanya'da Müslümanların fişleneceği iddiasına yol açan Radikalleşme Başvuru Merkezinin ilanları Türkiye'yi alarma geçirdi.
2012 yılının ilk ayından bu yana devrede olan merkez, yayınladığı ilanlarla, Alman toplumundan radikalleştiklerine tanık oldukları kişileri fotoğraflarıyla birlikte kendilerine bildirmelerini istiyor.
Habertürk'ün haberine göre, konuyla ilgili bugün, Ankara'da Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığı önderliğinde Dışişleri Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, AB Bakanlığı, MİT, Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan üst düzey yetkililerin katılacağı bir toplantı düzenlenecek.
İŞTE O İLANLAR
Almanya İçişleri Bakanlığı Güvenlik İşbirliği Girişimi bünyesinde terör ve radikal grupları önleme amaçlı kurulan Radikalleşme Başvuru Merkezinin ilanları şöyle: Bu bizim kızımız Fatma. Onu çok özlüyoruz çünkü onu artık tanıyamıyoruz. Her geçen gün bizden daha da uzaklaşıyor ve radikalleşiyor. Onu tamamen kaybetmekten ve terör örgütlerine radikal gruplara karışmasından korkuyoruz. Eğer bizim başımıza geleni siz de yaşıyorsanız lütfen Radikalleşme Başvuru Merkezi'ne ulaşın.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283