Öne Çıkanlar yınca evcimik kara para aşk kasımpaşa taner yıldız gündem

ABD'den flaş Cerablus açıklaması

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Toner, "Türk yetkililerin yanı sıra Suriye Demokratik Güçleri temsilcileriyle (YPG) irtibat halindeyiz. Tansiyonun yükselmemesini sağlamaya çalıştığımızı söyleyebilirim. Her iki tarafa da hatırlatmak isterim ki ortak düşman IŞİD'dir" dedi

ABD'den flaş Cerablus açıklaması
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Toner, "Türk yetkililerin yanı sıra Suriye Demokratik Güçleri temsilcileriyle (YPG) irtibat halindeyiz. Tansiyonun yükselmemesini sağlamaya çalıştığımızı söyleyebilirim. Her iki tarafa da hatırlatmak isterim ki ortak düşman IŞİD'dir" dedi.

ABD’den Türkiye’nin Cerablus harekatı açıklaması
ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mark Toner, günlük basın toplantısında Türkiye’nin YPG ve IŞİD hedeflerini bombalamasıyla ilgili soruyu yanıtladı.Türk yetkililerin yanı sıra Suriye Demokratik Güçleri temsilcileriyle irtibat halinde olduklarını söyleyen Toner, "Bu konuda, Türk yetkililerin yanı sıra Suriye Demokratik Güçleri temsilcileriyle irtibat halindeyiz. Tansiyonun yükselmemesini sağlamaya çalıştığımızı söyleyebilirim. Her iki tarafa da hatırlatmak isterim ki ortak düşman IŞİD'dir ve buna karşı konulmalıdır" ifadelerini kaydetti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270