Öne Çıkanlar mehmet selim bedirhan yazıcı ücret 4g nasıl çalışacak abd cinayet

Gölbaşı Belediyesi, medya mensuplarını teknede ağırladı

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ankara’nın önde gelen medya kuruluşları çalışanlarını Mogan Gölü’nde düzenlediği kahvaltı organizasyonuyla ağırladı. Teknede yapılan kahvaltıya ASY Medya(Aşk FM, Ostim Radyo, Radyo On), Refleks Medya, Radyo Trafik Ankara, Kon Tv, Ströer Kentvizyon, ve Portacal Ajans çalışanları katıldı. Başkan Duruay, misafirleriyle yakından ilgilendi.

Gölbaşı Belediyesi, medya mensuplarını teknede ağırladı
Eşsiz manzarası, gölü ve havasıyla Ankaralıların sık sık tercih ettiği Mogan Gölü’nün bugünkü misafirleri medya çalışanları oldu. Gölbaşı Belediyesi’nin düzenlediği ‘teknede kahvaltı’ organizasyonuna radyo, televizyon, reklam ve internet medya çalışanları katıldı.

Doğal ortamda kahvaltı fırsatı bulan medya mensuplarına bir müddet sonra Başkan Fatih Duruay da katıldı. Misafirleriyle tek tek ilgilenen Duruay, ASY Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Saydam Yalçın ve Refleks Medya Genel Yayın Yönetmeni, Anadolu Yayıncılar Derneği Başkan Yrd. Semih Aydın, Ströer Kent Vizyon İç Anadolu Bölge Müdürü Müdürü Ahmet Cemal Dönmez ve Ströer Kent Vizyon Ankara Müdürü Kadir Naldöken'le uzun süre sohbet etti. 

Medya çalışanları adına Başkan Duruay’a teşekkür eden ASY Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Saydam Yalçın şunları söyledi: ‘Mogan gölü Ankara’nın en kıymetli yerlerindendir. Bugün burada bize ev sahipliği yapan Gölbaşı Belediye Fatih Duruay’a teşekkür ediyoruz’. 

Başkan Fatih Duruay da, ‘Ankara’nın önde gelen medya çalışanlarını burada ağırlamak ve misafir etmek bizleri onurlandı. Bizler Gölbaşı olarak herkese ev sahipliği yapmaya hazırız. Gölbaşı’na gelen herkes bizim misafirimizdir’ İfadelerini kullandı.

Tekne gezisinin sonunda hatıra fotoğrafı çekildi.

HABER-FOTOĞRAFLAR:ESMA EROĞLUDikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283