Öne Çıkanlar kara para aşk gündem ırak kaza yınca evcimik ios 7

Zorla gerdeğe girdirilen 15 yaşındaki kız üçüncü kattan...

İstanbul'da zorla evlendirilmek istenen ve gerdek odasına sokulan 15 yaşındaki Zeyno K., 3'üncü kattan atlayarak tecavüzden kurtuldu.

Zorla gerdeğe girdirilen 15 yaşındaki kız üçüncü kattan...
 5 yaşındaki Zeyno'nun dramatik öyküsü, kendisiyle zorla evlenmek isteyen 18 yaşındaki İ. İ.'yi reddetmesiyle başladı. Saplantılı genç, Zeyno'yu elde etmek için akrabaları ile konuşup plan yaptı. Gözü dönmüş aile de çocuk yaştaki İbo ve Zeyno'yu evlendirmek için seferber oldu. Zeyno'nun bir arkadaşı ile işbirliği yapıldı.
ARACA ZORLA BİNDİRİP GÖTÜRDÜLER
İstanbul Esenyurt'ta arkadaşı ile buluşacağını sanan Zeyno, buluşma noktasına gittiğinde İ.İ.'nin halası ve akrabası tarafından bir aracın arka koltuğuna zorla bindirildi. Önce Sefaköy'de günlük kiralanan bir eve, oradan da Kâğıthane'deki başka bir adrese götürüldü. Bu sırada Zeyno'nun babası bir anda ortadan kaybolan kızı için polise başvurdu.

HASTANEDE KURTARILDI
Ailesi her yerde Zeyno'yu ararken talihsiz kız 2 gün süren dehşet dolu anların sonuna yaklaşmıştı. Bir odaya kapatılan Zeyno, İ. İ. ile gerdeğe girmesi için ikna edilmeye çalışılıyordu. Hatta bazıları kız çocuğunu tartakladı. Zeyno ikna olmadı. İ. İ. ile birlikte bir odaya kapatıldı. Kendisine dokunmaması için İ.İ.'ye yalvaran Zeyno, başaramadı. Çaresiz kalınca pencereyi açıp 3'üncü kattan atladı. Ağır yaralanan Zeyno Şişli Etfal Hastanesi'ne kaldırıldı. Sabah'ın haberine göre, vücudunda çok sayıda kırık oluşan kız çocuğu hayata tutunmayı başardı.

11 ŞÜPHELİ YARGILANIYOR
Hastane polisinin devreye girmesiyle korkunç olay ortaya çıktı. Savcılık soruşturma başlattı. Zeyno'nun babası şikâyetçi oldu. İ.İ. ve yakınlarına, "hürriyeti tahdit", "çocuğun nitelikli cinsel istismarı suçuna teşebbüs ve bu suça yardım etmek", "kasten yaralama" suçlarından dava açıldı. 11 şüpheli, ağır ceza mahkemesinde yargılanacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270