Öne Çıkanlar haberleri haber gs Vefat haberler

Uzman terapistlere ulaşmanın tek adresi Terapiglobal

Terapiglobal, Türkiye’deki terapistleri bir araya getirip danışanların bulundukları çevrede uzman terapistlere en kısa sürede ulaşmalarını sağlayan bir platformdur.

Uzman terapistlere ulaşmanın tek adresi Terapiglobal
Terapiglobal de yer alan terapistler; psikolog, psikiyatris, dil ve konuşma terapisti, fizyoterapist, özel eğitim uzmanı, rehberlik ve danışmanlık uzmanı ve sosyal hizmet uzmanlarıdır.

Maalesef Türkiye’de alan mezunu olmayan birçok kişi kendini terapist olarak tanıtabiliyor. Bu da danışanların sağlıklı bir terapi süreci almasını engelleyerek aynı zamanda kişiye zarar veriyor. Bu tür ihmallerin önüne geçmek adına platformda yer alacak terapistlerden mezun oldukları bölüme ait diplomalarını terapiglobal ile paylaşmalarını şart koşuyoruz. Böylece sistemdeki terapistler “Kimliği Doğrulanmış” terapist olarak görünüyor. Amacımız danışanların gönül rahatlığı ile uzmanlardan destek alabilmelerini sağlamak.

Terapiglobal güncel blog yazları ile terapi dünyasına dair makaleleri ve gelişmeleri paylaşmaktadır. Araştırmalarını paylaşmak isteyen uzmanlar ya da öğrenciler, terapiglobal aracalığı ile yazılarını büyük kitlelere ulaşmasını sağlayabilirler.
Etkinliklerini, workshoplarını, seminerlerini ya da konferanslarını daha çok kişiye ulaştırmak isteyen uzmanlar ise terapiglobalde bunları belirli bir ücret karşılığında yayınlayabilirler.

Uzmanların platforma üye olabilmeleri için üyelik paketi satın almaları gerekir. 3 ayrı paketten oluşan bu üyelikler sistem üzerinden kredi kartı ile kolay ve güvenilir bir şekilde satın alınırken, taksit seçeneklerinden de yararlanabilirler.

Üye olan her terapistin profilinde danışanların yorum yapabileceği bir alan ve profilini ziyaret eden kişi sayısını gösteren bir grafik vardır. Danışanlar ise üyelik yapmadan hızlı bir şekilde terapistlerin profilini ziyaret edebilir, daha sonra bakmak için uzmanları favorilerine ekleyebilir.

Terapiglobal’in sunduğu hizmetlerden biri ise, forum sayfası ile terapistleri ve danışanları bir araya getirmektir. Yakın zamanda açılacak olan forum sayfası ile amaçlanan hem uzmanların kendilerini tanıtmasını sağlamak hem de danışanların sorularına doğru cevap alabilmelerini sağlayan sağlıklı bir iletişimin önünü açmaktır.

İsminden de anlaşılacağı gibi terapiglobal global olmayı amaçlayan bir platform. Yakın zamanda Azerbaycan ve Kıbrıs’ta da hizmet vermeye başlayacaktır.
 
Anahtar Kelimeler:
Terapiglobal

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283