Öne Çıkanlar melih gökçek sneijder yılanların öcü yeni bölüm fragmanı gs android 6

Twitter'daki Pir Ozan Abdal kimdir, o hesap kime ait? Pir Ozan Abdal Fuat Avni mi?

Twitter'da Pir Ozan Abdal hesabı kime ait? Bugün meydana gelen o büyük patlama sonrasında şok bir ayrıntı gündeme geldi. Twitter'da dün gece attığı twetler ile Ankara'da meydana gelecek olan o patlamayı bildiğine dair attığı twitler gündem oluşturdu. Pir Ozan Abdal kimdir?

Twitter'daki Pir Ozan Abdal kimdir, o hesap kime ait? Pir Ozan Abdal Fuat Avni mi?

 Ankara'daki patlamanın hemen sonrasında şok bir ayrıntı gündeme geldi. Twitter'da Pir Ozan Abdal hesabı kime ait? Bugün meydana gelen o büyük patlama sonrasında şok bir ayrıntı gündeme geldi. Twitter'da dün gece attığı twetler ile Ankara'da meydana gelecek olan o patlamayı bildiğine dair attığı twitler gündem oluşturdu. Pir Ozan Abdal kimdir? Ankara'da yaşanan 30 kişinin hayatını kaybettiği yüzlerce kişinin yaralandığı bomba facia'sı dün akşam Twitter'dan duyrulmuş.

  Ankara Sıhhiye Meydanı'nda bugün "Savaşa İnat, Barış Hemen Şimdi, Barış Emek Demokrasi" konulu yürüyüş öncesinde düzenlenen bombalı saldırıyla ilgili çok çarpıcı bir detay ortaya çıktı.  

"BÜYÜK BİR KATLİAM OLABİLİR"

Dün gece Twitter'da Pir Ozan Abdal (@AnotolyTodorov) isimli hesaptan yapılan paylaşımda "En korkunç ihtimal de, Suruç v2 olabilir. Olası bi bombalı eylem en büyük katliamlardan birine yol açabilir, bu gayet ihtimal dahilinde. Mitingin yasal olması katliamın siyasi çılara dönüşmesine vesile olur, bu durum bile böyle bi saldırının ihtimalini arttırıyor" ifadelerine yer verildi.

"YARIN ORADA ÖLÜRSEM..."

Hesaptan ayrıca, "Yarın orada ölürsem, asla ve asla ülkesini sevmedi demesinler. Ben bu ülkeyi, Edirneden Ardahan'a kadar çok sevdim" şeklinde bir veda mesajı da yayınlandı.

Anahtar Kelimeler:
TwitterPir Ozan Abdal

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283