Öne Çıkanlar android 6 ios 7 haber mamak belediyesi İstinat duvarı i İstinat duvarı çöktü

TC no ile askerlik sorgulama Askerlik sorgulama ekranı (Erbaş ve yedek subay)

Askerlik sorgulama ekranı. Askerlik yerleri belli oldu mu? Askerliğini Erbaş veya Yedek Subay olarak yapacak olan vatandaşların mecburi vatan hizmetini yürütecekleri yeri öğrenmeleri artık çok kolay.E-devlet şifresi ile askerlik sorgulama yapma gibi tüm vatandaşlık işlemlerinizi online olarak öğrenebileceksiniz.

TC no ile askerlik sorgulama Askerlik sorgulama ekranı (Erbaş ve yedek subay)

 Askerlik yeri sorgulama. Binlerce kişi askere gitmek için başvuruda bulundu ve bu hafta içi acemilik yerleri belli olacak. Adayları TC no ile askerlik yerlerini öğrenebilecekler. Askerlik yerini e devlet şifresi ile rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

 Askerlik yeri sorgulama. Binlerce genç askerlik için başvurusunda bulundu. Adaylar kısa süre sonra askerlik yerlerini bulabilecekler. TC no ile askerlik yerini sorgulayabilecekler. Askerlik yeri sorgulama nasıl yapılacak?

 Askerlik sorgulama ekranı. Askere gitmeye hazırlanan binlerce genç askerliğinin nereye çıktığını merak ediyor. Nerede askerlik yapacağını öğrenmek isteyen binlerce genç e devlet şifresi ile buna çok kolaylıkla ulaşabilecek. TC no ile askerlik sorgulama yapılabilecek mi?

 Askerlik Sorgulama (Erbaş ve yedek subay) 2015 - TC Kimlik No İle Askerlik Yeri Sorgulama - Askerlik Sorgulama Belgesi hakkında merak edilen detaylar haberimizdedir.Askerlik Sorgulama (Erbaş ve yedek subay) 2015 yılı artık e-devlet şifresiyle kolaylıkla yapılabilmektedir. Askerliğini Erbaş veya Yedek Subay olarak yapacak olan vatandaşların mecburi vatan hizmetini yürütecekleri yeri öğrenmeleri artık çok kolay.

E-devlet şifresi ile askerlik sorgulama yapma gibi tüm vatandaşlık işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilmektesiniz.Askerlik Sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek ve teslim olunacak tarih ve yerleri öğrenmek artık çok kolay. Nerede askerlik yapacağınızı e-Devlet hizmeti ile öğrenebilmeniz için e-Devlet girişi yapmanız yeterlidir. 

Askerliğini Erbaş veya Yedek Subay olarak yapacak olan vatandaşların mecburi vatan hizmetini yürütecekleri yeri öğrenmeleri için süren geri sayım sona erdi. Eski sistemlerde kimi zaman günler alabilen sorgu işlemlerinin günümüzde pratik ve kolay hale gelmesi sayesinde kişilerin özel işlemlerini tamamlayabilmeleri için yeterli zaman da kalabilmekte.
Elektronik iletişimde yaşanılan hızlı gelişmeler ve kamu kurumlarının bu teknolojiyi kullanmaya başlamaları ile birlikte; askere gideceklerin elektronik ortamda askerlik sorgulaması yapıp askerlik yeri öğrenmeleri mümkün hale geldi.

E-DEVLET ŞİFRESİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

ASKERLİK BİLGİLERİ SORGULAMA

Yakın geçmişten bu yanadır kullanılan E-Devlet sistemi ile herhangi bir bilgisayar ya da mobil cihaz üzerinden kendilerine özel hesaplarına giriş yapabilen kişiler, detaylarına zahmetsizce ulaşarak görevlerini hangi birlikte gerçekleştireceklerini öğrenebilecekler. turkıye.gov.tr adresinden veya aşağıda paylaştığımız linke tıklayarak askerlik yerini öğrenebilirsiniz.

E-DEVLET ŞİFRESİ NASIL ALINIR?

T.C. Kimlik Numaranızı ve e-Devlet Şifrenizi kullanarak kimliğiniz doğrulandıktan sonra işleminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer farklı bir yöntem ile kimlik doğrulaması yapmak istiyorsanız, yukarıda bulunan diğer seçenekleri kullanarak da sisteme giriş yapabilirsiniz. 

Mobil imza kullanarak E-devlet girişi yapılabilmektedir. Bu hizmet, ülkemizde iletişim hizmeti veren GSM şirketleri aracılığı ile verilmektedir. GSM operatörleri aylık belirli bir ücret karşılığında mobil imza hizmeti sunmaktadır.

E-devlet girişi yapmak için bir başka yol ise elektronik imzadır. Elektronik imza hizmeti veren bir çok özel şirket bulunmaktadır. E-devlet giriş işlemi elektronik imza aracılığı ile kullanıldığında çok daha fazla hizmetten yararlanılmaktadır. 

E-Devlet şifeniz yoksa PTT şubesinden kimliğinizle birlikte 2 TL bedeli karşılığında da alabilirsiniz. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270