Öne Çıkanlar yılanların öcü yeni bölüm fragmanı melih gökçek sneijder gs android 6

Sibel Can'ın boşanmasına neden olan Karahan Çağatay şoke etti / 15 yıl sonra bomba açıklamalar olacak mı?

Sibel Can yılların ses ve yüz güzeli astsolisti. İki çocuğu var ve yıllar önceki evliliğinde Hakan Ural ile olan medyatik ilişkisi nasıl bitti vbe neden bitti kimse bilmiyordu fakat yıllar önceki dedikodular yeniden gündeme geliyor. Sibel Can neden, nasıl, kimden dolayı, ne zaman boşanmıştı? İşte aytınrılar..

Sibel Can'ın boşanmasına neden olan Karahan Çağatay şoke etti / 15 yıl sonra bomba açıklamalar olacak mı?


Herşey yıllar önce başlamıştı. Sibel Can bir yarışmada güzel seçilmiş ve oradan oyunculuğa oradan da sahne hayatına fırlamıştı. Can'ın hızlı büyümesi yeni aşk ve evlilikleri de getirmişti. Can dönemin parlak isimlerinden Hakan Ural ile evlenmiş ve çovuklarıyla mutlu bir hayat geçiriyordu. Bu hayatı seven ve herkesi mest eden olaylar dizisi bir yarışmada Can'ın erkek güzeliyle yakınlaimasıyla son buldu. Ünlü sanatçı çocukları küçükken aldatıp aldatmadığı ile gündeme oturdu. Karı-koca açıklamalrla olayın önüne geçemedi. Karahan Çağatay o dönem ilk erkek güzeli seçilmiş ve Sİbel Can ile aralarında geçenler onu türkiyeden gitmesine ve Can'ın hayatının değişmesine de neden oldu.

Bir dönem adı Sibel Can Hakan Ural evliliğini bitiren adam olarak anılan erkek güzeli Karahan Çantay 15 yıl aradan sonra öyle bir yerde görüntülendi ki. Kendisi bile nasıl tanındığına şaşıran Karahan Çantay ısrarlı sorular karşısında Sibel Can'a imalı bir göndermede bulundu ve "Belki konuşurum" dedi. Karahan Çantay kimdir? 

Karahan Çantay, 15 yıl sonra orataya çıktı Sibel Can’ın Hakan Ural’la evliliğinin bitmesine neden olan Karahan Çantay, 15 yıl sonra ortaya çıktı. Bebek’te yürüyüş yaparken görüntülenen Çantay, ‘Zamanı gelince konuşacağım’ dedi.

Karahan Çantay, yıllar sonra geri döndü. Can’ın Hakan Ural’la evliliğinin bitmesine sebep olduğu iddia edilen Çantay, “Beni nasıl tanıdınız. 15 yıldır tek kare fotoğrafım çekilmedi. Röportaj yapalım öyle yayınlayın” dedi. 

Eski manken Karahan Çantay,  ‘Bunca zaman neredeyiniz?” sorusuna  “Amerika’da yaşıyorum. En popüler olduğum dönemde işimi bırakıp gitmek zorunda kaldım. Zamanı gelince konuşurum belki” diye yanıt verdi. 


Çantay, ODTÜ Matematik Bölümü son sınıfta öğrenciyken ‘Mr.Turkey 95’ yarışmasına katılarak Türkiye’nin ilk erkek güzeli seçildi. Sibel Can ile ilk tanışması final gecesi oldu. Tacını giydiren Can’ın daha sonra bir klibinde oynadı, televizyon dizisi çekti. 

İhanet iddiası sonrası eşi Hakan Ural'la bir basın toplantısı düzenleyen ünlü sanatçı Sibal Can gözyaşlarını tutamamıştı. (Makaron)


Mr.Turkey 95 yarışmasında Türkiye'nin en güzel erkeği seçilen Kaharan Çantay'a tacını ünlü sanatçı Sİbah Can takmıştı. 


Karahan Çantay tamı tamına 15 yıl aradan sonra işte böyle görüntülendi. 

Karahan Çantay'ın 15 yıl aradan sonra Türkiye'ye dönüşü ve imalı açıklamaları magazin gündemine bomba gibi düşerken konuya ilişkin Sibel Can cephesinden nasıl bir tepki geleceği merak ediliyor. Karahan Çantay Sibal can yan yana gelir mi önümüzdeki günlerde onu da göreceğiz. 

Sibel Can kimdir?

(d. Sibel Cangüre, 1 Ağustos 1970, İstanbul), Türk fantezi müzik şarkıcısı. Kariyerinin başında dansözlük ve şarkıcılık yapan sanatçı günümüzde televizyon ve sinema oyunculuğu ile sunuculuk da yapmaktadır.

Hayatı
Yugoslav göçmeni Engin Cangüre ve Mudanya, Bursa'lı Emine Gül Sezer Cangüre'nin ilk çocukları olarak Karagümrük semtinde doğdu. Sanatçının babası birçok ünlü soliste eşlik eden bir keman sanatçısıydı. Sibel Can 14 yaşındayken, gelen teklif üzerine oryantal olarak sahneye çıkmaya başladı. Babası Engin bey ile beraber yurt içi ve yurt dışında yaptığı turnelerde hem oryantallik hem de solistlik yaptı. Dönemin bilinen mekanları Galata Kulesi ve Astorya gibi kulüplerde çıkan sanatçı, Nükhet Duru'nun, Fahrettin Arslan'a tavsiyesi üzerine Maksim Gazinosu'nda çıkmaya başladı ve henüz 17 yaşındayken assolist oldu.

Müzik kariyeri
Erken kariyeri
Sibel Can'ın yaşının küçüklüğü sebebiyle gazinonun kapatılması üzerine Arslan'nın yardımıyla mahkemede yaşını 6 yaş büyüttürdü[1]. Maksim gazinosunda Muazzez Abacı, Neşe Karaböcek ve Emel Sayın gibi ünlü isimlerle çalıştı,[1] Nükhet Duru tarafından keşfedilip Maksim Gazinosu nun oryantal dansçısı olmuş, 1987 yılında Kervan Plak'tan ilk albümü olan Günah Bizeyi çıkartan Sibel Can bu albümde Orhan Gencebay'ın büyük desteğini gördü. Albüm kısa zamanda satış rekorları kırdı.[kaynak belirtilmeli] 1988 yılında aynı mekanda şarkı söyleyerek sahne almaya başladı. İlk dönem albümlerinde yapımcısı Orhan Gencebay olmuştur.

1990lar: Hızlı yükselişi
Neredeyse her yıl bir albüm çıkaran Sibel Can, 1995 yılında Raks Müzik'e transfer oldu. 1997 yılında çıkardığı Bu Devirde isimli dokuzuncu stüdyo albümünde sanatçı çıkış şarkısı olarak sözlerini Serdar Ortaç'ın yazdığı Padişah isimli şarkıyı seçmiş. Albümle birlikte başarılı bir çıkış gerçekleştiren[2] sanatçı Tayfun Dinçer'in yönetmenliğinde çıkış şarkısına klip çekmiştir. Geniş hayran kitlesi elde etmiş ve albüm satışın ilk sıraya yerleşmiştir.[3] Albüm Kariyeri boyunca konserler veren ve albümler yayınlayan sanatçı için Kadir Has bir iş yemeğinde "Bütün malım senin olsun Sibel" iltifatında bulunmuş protokolden dönemin cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, "Bu kız için değer vallahi" demiştir.

2000ler: Günümüz
2000 yılında çıkarttığı İşte Türk Sanat Müziği İşte Sibel Can adlı albümle yeni bir döneme giren Sibel Can, 2001 yılından beri Emre Plak ile çalışmış ve 2007 yılında "Akşam Sefası" adlı albümünü çıkardı. Bu albümdeki "Çakmak Çakmak" isimli parçayla büyük başarı yakaladı. Yine 2006 yılında Özledin mi? albümü 200 binin üzerinde satış yaptığı için MÜ-YAP tarafından "Platin" ödülü ile ödüllendirilmiş,ödül programında Sibel Can aynı albümde yer alan söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait "Lale Devri" adlı şarkısına yine Sezen Aksu ile düet yapmıştır. 2009 yılında Benim Adım Aşk isimli albümünü çıkardı.[6] 2011 yılında Seyyah albümünü çıkardı, albümdeki Hançer adlı parçası ile başarısı daha da arttı ve son olarak 2012 yılının Nisan ayında Meşk adlı albümünü çıkardı. 2014 yılının Şubat ayında Galata adlı albümünü çıkardı.

Özel hayatı
1988 yılında o dönemin popüler isimlerinden olan Hakan Ural ile Zerrin Özer'in evinde gizlice evlendi. Bu evlillikten daha sonra Engincan ve Melisa adından iki çocuk dünyaya getirdi. Hakan Ural'dan 1999 yılında ayrıldı. Aynı yıl Sulhi Aksüt ile evlendi ve bu evlilikten Emir isminde bir erkek çocuk dünyaya getirdi. İlk eşinden iki, şimdiki eşinden de bir olmak üzere üç çocuğu vardır.


Karahan Çağatay kimdir?Karahan Çantay, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü son sınıfında öğrenciyken 'Mr.Turkey 95' yarışmasına katılarak Türkiye'nin ilk erkek güzeli seçildi. Sibel Can ile ilk tanışması final gecesi oldu. Tacını giydiren Sibel Can'nın daha sonra bir klibinde oynadı, televizyon dizisi çekti. Hollywood'u kasıp kavuran ve 'Yeni Don Juan' olarak anılan İspanyol aktör Antonio Banderas'a benzerliğiyle dikkat çeken ve 21 yaşında şöhreti yakalayan Çantay, bir yıl sonra yapılan Mr World '96 Dünya Erkek Güzellik Yarışması'nda 3'üncü oldu. Japonca bilen ve Uzak Doğu'ya ilgi duyan Karahan Çantay'ın jigolo olduğu iddiaları da bir dönem magazin gazetelerinde yeraldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270